Uspjesi kluba

1. MJESTO

  • Županijska liga sezona 2002/2003 - seniori
  • Međunarodni turnir Puchar Krakowiak, Krakow 2006, Poljska - ekipa '92
  • Međunarodni turnir Faenza 2006, Italija - ekipa '92
  • Turnir prijateljstva u Vogošči 2006, Bosna i Hercegovina - ekipa '90
  • Međunarodni turnir Peniscola handball cup 2007, Španjolska - ekipa 93-94.
  • Veteranski turnir Staro Petrovo selo 2009
  • 3.hrvatska rukometna liga središte - sezona 2010/2011 - seniori
  • Međunarodni memorijalni turnir Ivanić 2013 - ekipa 2004.
  • Memorijalni veteranski turnir Gabrić, Major, Bačeković 2013
  • Veteranski turnir Samobor 2013
  • Kartnen trophy Klagenfurt 2013 - ekipa 2002
  • Županijska seniorska liga 2012/2013 - 2. ekipa
  • Rukometni turnir Medvjedi kup 2013 - ekipa 1998
  • Rukometni turnir Dundo bears 2014 - ekipa 2002
  • Ferlach cup Austrija 2014 - ekipa 2002
  • Varaždin - Memorijalni turnir Krešimir Petanjek 2014 - ekipa 2004
  • Mini rukomet Rugvica 2014 - ekipa 2004
  • Fašnički turnir Rude 2014 - ekipa 2004
  • Otvoreno prvenstvo Hrvatske 2013 - mini rukomet - ekipa 2003
  • županijski turnir Prsten 2011 - seniori
  • Maksimir Uniqa osiguranje 2015 - ekipa 2004-05
  • Dubrava 2015 - ekipa 2004-05
  • Turnir QATAR 2015 - ekipa 2002-03
  • Turnir VALPOVO 2015 - ekipa 2004-05
  • Tuirnir DUGO SELO 2016 - ekipa 2004-05
  • Lundaspelen 2015 - ekipa 2004-05
  • Turnir Valpovo 2016 - ekipa 2004-2005
  • Turnri Arany cup-Mađarska 2016 - ekipa 2004-2005
  • 21. Memorijalni vetreanski turnir 2016 - veterani
  • Maksimir 2016 - ekipa 2004-2005
  • Prvenstvo Hrvatske - Umag 2016 - ekipa 2004-2005
  • 2.liga zapad - 2016 - seniori
  • Turnir Sesvete 2016 - ekipa 2004-2005

2. MJESTO

  • 3 HRL sezona 2004/2005 - seniori
  • Međunarodni turnir Bologna 2005, Italija - ekipa '90
  • Veteranski turnir Kup Kvarnera 2007
  • Veteranski turnir Staro Petrovo selo 2007
  • Veteranski turnir Bolero Cup 2008
  • Veteranski turnir Staro Petrovo selo 2008
  • Međunarodni turnir Trbovlje 2008, Slovenija - ekipa '91 i mlađe
  • Kartnen trophy Klagenfurt - ekipa 2001
  • Kartnen trophy Klagenfurt - ekipa 2000
  • Rukometni turnir Maksimir Rost šport 2013 - ekipa 2000
  • Rukometni turnir Maksimir Rost šport 2013 - ekipa 1998
  • Turnir Dubrava 2013 - ekipa 2000
  • Turnir Ždralova 2013, Daruvar - ekipa 2000
  • Fašnički turnir Rude 2014 - ekipa 2005
  • Prvenstvo Hrvatske mini rukomet Karlovac - ekipa 2003
  • Prague handball cup 2014 - ekipa 2002
  • Fašnički turnir Rude 2015 - ekipa 2005
  • Prag handball cup 2015 - ekipa 2004
  • Turnir Dabrova - Varaždin 2015 - ekipa 2000
  • maksimir 2016 - ekipa 2004-2005

3. MJESTO

  • Međunarodni turnir Puchar Krakowiak, Krakow 2005, Poljska - ekipa '94
  • Veteranski turnir Samobor Cup 2008
  • Veteranski turnir Biograd cup 2009
  • Turnir mini rukomet Ogulin 2013 - ekipa 2003
  • Rukometni turnir Maksimir Rost šport 2013 - ekipa 2002
  • Turnir Dubrava 2012 - ekipa 1998
  • Turnir Kempa cup 2015 Prešov - ekipa 2000
  • Turnir Zvezda cup Beograd - ekipa 2000
  • 12. Maškarani turnir Kastav - ekipa 2003
  • Kempa cup 2015 - Prešov - ekipa 2000
  • Turnir u Križevcima - seniori
  • Dubrava 2015 - ekipa 1998-99
  • TURNIR DUGO SELO 2016-ekipa 2002-03

4. MJESTO

  • Međunarodni turnir Puchar Krakowiak, Krakow 2006, Poljska - ekipa '94
  • Fašnički turnir Rude 2013 - ekipa 2003