×

Greška

Strange, but missing GJFields library for /home/rkmaksim/public_html/web/plugins/system/notificationary/notificationary.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

Rođendani

{jumi [/home/rkmaksim/public_html/extra/birthday.php]}

podsjetnik ...2002. početak

Nakon osnivanja RK Maksimir Pastela prijavili smo se za natjecanje u Županijskoj ligi, zagrebačkog prstena.

Na samim počecima smo igrali na igralištu ŠRC Svetice, na vanjskim terenima. Već iste godine smo osvojili prvo mjesto u županijskoj ligi bez poraza i ušli u III HRL središte u kojoj smo se natjecali do sezone 2010/2011 uz veće ili manje uspjehe, a te sezone smo napokon osvojili 1. mjesto, te ostvarili ulazak u 2. ligu središte.

Na samom početku u ekipi smo bili samo mi zaljubljenici u rukomet i naši dobri prijatelji te im se ovim putem zahvaljujemo za sav trud i zalaganje koji su uložili u naš klub.

Zahvalu im ovim putem šaljemo u obliku zajedničke fotografije sa terena na Sveticama.

[lightbox src="/images/stories/2002%202003%20razne%20slike%2010.jpg" width="300" height="200" lightbox="on" border="no" title="2002 godine ..." align="center"] 

na slici :

gore slijeva na desno -  Vladimir Čurković, Danijel Zirdum, Boris Nemec, Ivan Mateljan, Boris Perić, Mario Ulamec, Darko Radeljić

dolje slijeva na desno - Josip Mesnik, Rok Čosić, Roni Bezić, Ivan Vrnoga, Tomislav Bugarin

 

Članovi kluba

IMEPREZIMEDATUM ROĐENJAČLAN ODČLAN DO
IvanBelfinger20.02.90.01.09.13.-
ValentinoBenko07.07.92.06.11.02.-
MatijaBilušić13.03.75.11.11.14.-
GoranBlažević12.06.92.01.12.07.-
MateoBrašnić Ferreira19.01.96.01.09.14.-
MarkoČulo17.03.75.01.10.15.-
StankoGačić17.10.71.13.11.16.-
JasminkaGoger Perić02.08.74.25.05.02.-
MihovilGunjača31.03.98.01.01.14.-
MarkoJakopović05.10.76.01.01.03.-
IvanJira07.06.50.01.09.12.-
IvanJurić16.12.86.15.08.06.-
MoranaKatalinić17.12.86.01.05.13.-
BornaKnežević15.03.98.01.12.11.-
KrunoslavKonjar14.02.83.15.08.11.-
NevenaKrajcar25.09.74.13.11.05.-
LovroKrizmanić24.06.97.01.09.16.-
VedranKrkač15.05.87.01.02.14.-
DarkoKrndelj20.03.94.01.09.13.-
SebastijanKuharić12.01.98.01.01.11.-
RobertMagdić06.06.83.01.09.15.-
DomagojMatoic27.10.82.01.09.13.-
MatijaOdobašić31.07.98.01.01.15.-
DanijelPalaić02.09.90.01.03.14.-
LukaPanđa05.10.97.01.07.16.-
AgataPerić05.07.46.25.09.02.-
FilipPerić17.12.98.06.07.02.-
GoranPerić09.02.75.25.05.02.-
VesnaPerić11.02.69.19.12.02.-
ZdravkoPerić28.08.46.25.06.02.-
TomislavPetanjek29.05.71.05.07.02.-
JulijanŠalić22.02.88.01.01.15.-
IvanSlunjski11.05.95.01.11.14.-
BranimirŠola19.02.93.01.09.13.-
KristijanSubić04.10.83.01.01.15.-
ZoranŠunić01.10.63.01.12.11.-
MarioUlamec26.07.74.25.05.02.-
MonikaUlamec15.02.77.25.05.02.-
Igor Velić17.07.63.01.10.15.-
LeoVidović10.06.98.01.09.12.-
Zoran Vidović12.10.72.01.10.15.-
DarioZrnić29.06.74.21.11.12.-

Bivši članovi kluba

IMEPREZIMEDATUM ROĐENJAČLAN ODČLAN DO
VedranAtalić11.07.78.15.05.06.30.06.08.
IvanBabić30.11.85.01.12.05.30.06.08.
JureBabić02.08.87.01.09.14.-
FilipBadenić18.05.92.06.10.12.31.12.12.
FranoBaković25.12.86.01.09.14.30.06.16.
MarioBalen01.03.91.08.03.02.30.06.12.
FranBašić10.11.94.24.09.03.-
GoranBelfinger24.07.85.01.09.04.30.04.06.
RoniBezić24.11.78.14.06.02.30.04.06.
FilipBistrović03.07.91.01.10.06.23.12.13.
HrvojeBiuklić15.11.84.20.08.07.31.03.10.
AntonioBogdanić20.07.90.01.09.02.-
MarkoBogdanić08.05.74.01.09.03.30.06.07.
SašaBrkić16.01.84.15.01.03.01.07.06.
TomislavBugarin18.11.71.06.06.02.30.12.06.
GrgurBulović03.01.94.01.09.13.30.06.16.
AlemČatić03.08.88.06.10.12.30.06.13.
BerislavČernjavski28.07.66.01.09.04.23.12.13.
KristijanCiglenečki02.04.90.01.08.05.31.12.12.
IgorCopot22.05.84.01.09.09.30.06.12.
RokČosić04.12.81.30.08.02.30.04.06.
VladoČurković26.07.78.01.10.02.30.06.07.
TomislavCvetković20.12.73.10.07.02.31.01.05.
AntonioCvitanović03.07.91.06.10.12.30.06.16.
TomislavDedić24.04.80.14.08.02.30.04.06.
IgorDelić15.04.73.08.07.02.31.01.05.
DamirDimić28.10.92.01.09.11.30.06.12.
IvanDomić29.10.65.08.06.02.30.12.06.
AlenDujmić28.06.89.01.08.06.30.06.07.
DarkoDvoršek21.04.76.06.06.02.31.01.05.
KrešimirFučko05.07.78.30.05.05.30.06.13.
DarioGabrić09.07.77.01.06.06.30.06.08.
JosipGagula02.07.86.01.07.04.30.09.10.
LukaGalić13.03.93.01.01.06.-
ZoranGalić08.02.65.31.05.07.-
MateoGašparović06.08.86.01.08.05.30.06.08.
EmilGolić01.04.88.15.08.08.30.05.09.
HrvojeGudlin23.07.92.01.09.13.01.01.14.
KristijanHabus15.01.73.19.12.02.20.12.03.
NikolaHabuš12.02.86.15.08.08.31.03.10.
AmelIbraimi09.02.84.15.01.03.31.01.05.
AnteIvanković27.10.88.01.08.06.30.12.06.
RobertJelečević25.07.82.18.11.03.30.04.05.
IvanJugović21.07.87.01.10.05.30.06.08.
BrankoJurin02.02.56.08.06.02.22.12.04.
MatkoJurinović01.06.82.01.01.11.30.06.13.
NikolaJurkovic13.04.83.20.12.02.12.12.03.
HrvojeKapitarić20.11.82.15.08.08.30.05.09.
TomislavKaračić03.01.88.15.08.08.31.03.10.
MarkoKezerić27.03.93.01.09.12.23.12.13.
HrvojeKniewald11.04.72.01.09.12.30.06.16.
MartinKolaj25.06.86.21.11.12.31.12.12.
GoranKolić29.01.92.01.01.06.23.12.13.
BrankoKordić21.06.50.17.12.07.22.12.08.
VedranKoroljević23.01.85.01.09.04.01.07.06.
VlatkoKošćuk25.11.71.06.06.02.30.12.06.
SašaKozar22.11.84.01.01.07.18.10.11.
StjepanKramarić02.01.46.08.06.02.22.12.04.
BrunoKruljac04.01.92.01.10.09.20.12.10.
TomislavKrušlin18.08.79.15.01.04.31.01.05.
TomislavKurilić14.03.83.15.08.08.30.09.10.
IvanKurtušić09.09.92.06.10.12.-
JosipLeko24.04.94.06.10.12.30.06.13.
TinLesičar08.12.90.01.08.05.23.12.13.
MihovilLipovšek23.07.44.01.09.04.30.06.08.
IvanLukežić25.08.82.15.08.08.31.12.09.
KrešimirMalbašić11.10.83.01.09.09.30.08.14.
AnteMandić25.08.85.01.03.06.30.06.07.
DenisMandir20.07.78.01.02.03.31.01.05.
IvanMarić18.12.90.01.09.13.30.09.14.
Hrvoje Marinčić03.09.92.01.09.15.30.06.16.
StanecMario13.09.73.15.08.08.22.12.08.
MihovilMataić30.09.86.01.09.04.30.04.06.
IvanMateljan11.07.76.17.06.02.31.12.08.
IvanMateljan19.07.76.01.09.14.-
IvanMatić27.03.84.01.07.06.30.06.07.
MarioMatić02.04.86.01.01.07.30.06.12.
MarkoMatić07.06.89.01.08.06.30.12.06.
EdoMehmedović21.02.81.05.03.03.31.01.05.
VladimirMerkaš13.06.76.15.01.04.30.06.08.
JosipMesnik22.07.76.24.08.02.-
AnteMihić17.03.80.01.01.05.30.04.05.
TadejMijić29.01.90.01.07.06.31.12.14.
FranMikulaš14.09.92.01.09.10.30.06.13.
FilipMitrović11.04.94.01.09.13.30.06.16.
KarloMrkša05.06.95.01.02.06.30.08.14.
BorisNemec01.08.75.06.06.02.30.12.06.
HrvojeNeumann02.02.90.01.09.13.23.12.13.
MislavOmazić01.01.94.01.09.13.30.06.14.
MatejOrelj15.02.92.01.09.10.09.10.13.
AnteOžanić06.06.51.28.09.02.31.01.05.
DavorinPančić20.06.60.01.08.05.31.12.08.
GoranPažin12.02.74.26.06.02.31.01.05.
BorisPerić10.06.67.06.06.02.31.12.08.
DanijelPerlić16.08.83.17.12.07.30.06.08.
DomagojPohovski20.03.85.20.08.07.30.06.08.
IgorPokas05.08.74.26.08.02.31.01.05.
IgorPožeg20.11.85.06.10.12.30.06.13.
VedranPrelogar10.08.71.18.11.03.30.06.08.
DarioPros05.05.85.01.01.07.30.06.08.
DarkoRadelić22.02.72.06.06.02.31.01.05.
SašaRajher13.03.81.01.09.04.30.12.06.
MatijaRajnović19.11.89.01.11.12.-
IvanRibić27.01.86.01.09.14.-
JosipRibić27.08.84.18.04.06.30.09.10.
DavorRokavec29.08.79.01.09.09.23.12.13.
IgorRulj02.03.85.01.01.07.30.06.08.
JosipŠandrk27.04.87.01.01.05.30.04.06.
MatejSemren25.09.92.01.09.06.30.06.16.
JureŠeremet30.10.83.01.09.13.-
ZvonimirŠestan26.07.92.06.10.12.-
MarijoSever17.06.84.15.01.03.30.12.06.
RenatoŠimunić27.07.94.01.09.07.23.12.13.
IvanSoldo23.09.92.06.10.12.30.06.13.
DarioStanković03.08.89.01.08.09.31.12.12.
DarioStanković30.09.89.01.09.09.-
TeoŠtefek24.09.92.01.09.06.23.12.13.
MilanŠteković Šutić06.05.85.15.06.03.31.12.09.
EminSubašić11.11.78.01.09.04.30.06.07.
IvanTomić26.03.84.15.01.03.31.01.05.
ZvonimirTukač31.03.88.01.08.06.30.06.07.
ZvonimirTukač13.03.88.06.10.12.31.12.12.
HrvojeTurković19.10.82.01.09.13.-
IvanUdženija26.09.86.01.01.07.30.06.08.
ChristianValentić29.04.92.06.10.12.30.09.14.
LukaVanjek16.01.87.01.12.04.30.04.06.
DujeVejić02.06.84.01.09.04.30.04.06.
BrunoVojvodić19.03.91.06.10.12.-
IvanVrnoga29.12.81.13.06.02.30.04.06.
MatijaVučković16.03.85.01.09.04.30.06.08.
IvanVuk10.05.73.16.06.02.30.12.06.
AntonioVuksanović27.02.87.01.07.04.30.06.13.
GoranWinkler19.10.80.01.09.04.30.04.06.
StipeŽderić26.02.94.01.09.14.-
DanijelZirdum05.03.76.09.08.02.31.03.10.
MarijanŽižić12.09.81.05.03.03.01.07.06.
MirkoZorko24.04.85.01.12.11.30.08.14.
JosipĐukes06.03.96.15.09.14.-

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.