Greška

Strange, but missing GJFields library for /home/rkmaksim/public_html/web/plugins/system/notificationary/notificationary.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

1.HRLDB PETRINJA - MP 1 21:25 (16:10)

Ulazak u utakmicu nije bio loš, poveli smo sa 4:2 no nakon toga dolazi do par grešaka i nepotrebnih isključenja zbog kojih gosti rade seriju od 8:0 (!!!) i odlaze na 10:4. Ni nakon 2 time outa iskorištena u prvom dijelu nije se naziralo da ćemo popraviti igru u prvom poluvremenu. Do kraja poluvremena jedino pozitivno što uspijevamo napraviti je zadržati jednaki zaostatak. 16:10. Drugo poluvrijeme je totalna suprotnost od prvog, uspijevamo odigrati jako pametnu obranu, prije svega. I tjeramo protivnika u greške što iskorištavamo za lake golove u kontri i polukontri. Prednost domaćina se topi i sve više osjećaju pritisak a mi se dižemo iz napada u napad. U 45.minuti utakmice uspijevamo doći do poravnanja (20 :20). Zadnjih 5 minuta pokazujemo veliki karakter i dopuštamo protivnicima samo jedan gol u zadnjih 5 minuta, dok mi zabijamo 5. Izvrsno drugo poluvrijeme smo odirgali na krilima odličnih navijača. Čestitke Petrinji na odličnoj utkamici, nadamo se da će ih biti što više.