2. HMKRL, 10. Kolo, Maksimir Pastela 2 - Mladost 09

U 10. kolu 2. HMKRL. ugostili smo ekipu RK Mladost 09 i uzvratili im za poraz u 1. kolu prvenstva. Početak utakmice bio je jako loš po nas, bez kvalitetne igre u napadu i puno čisto promašenih šuteva, te nepovezane igre u obrani, gdje smo stalno ispadali u igri 1:1. Nakon 15 minuta utakmice dolazi do buđenja u igri kod naših mlađih kadeta, te do poluvremena -8 prednost gostiju sustižemo i gubimo samo 11:12. Nastavak utakmice donosi nam potpuno vraćanje u igru, te minimalna vodstva Mladosti držimo pod kontrolom, a desetak minuta prije kraja prelazimo u prednost koju do kraja povećavamo do maksimalnih +4 (28:24). Čestitke našim dečkima na zalaganju i htjenju i što se nisu predavali i kada je situacija na terenu bila jako teška.

RK Maksimir Pastela 2 : RK Mladost 09 28:24 (11:12)

Sastav: Habazin, Miščević, Nikolić, Kniewald, Maloča, Špinderk, Šunić, Jerković, Franić L., Franić M., Posenjak, Matijašec, Stapić, Šimić

Trener: Kristijan Subić