Greška

Strange, but missing GJFields library for /home/rkmaksim/public_html/web/plugins/system/notificationary/notificationary.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

II HMRKL pobjeda protiv MRK Sesvete

U 2. HMKRL bili smo domaćini ekipi MRK Sesvete. Od prve minute vidjela se razlika u kvaliteti u našu korist, ali nam je protivnik u napadu znao raditi probleme u igri 1:1 (desni vanjski) i 2:2 (suradnja sa fizički jačim protivničkim pivotom), dok smo u napadu

lagano dolazili u situacije za udarac na gol unatoč stalnim kemijanjima protivničkog trenera u traženju idealne obrane. Do poluvremena vodimo +8 (21:13), te se prednost penje do finalnih 35:26. Svi dečki su dobili veliku minutažu za dokazivanjem i solidno su ju iskoristili. Čestitke gostima na fer i korektnoj borbi, a našima na bodovima,

RK Maksimir Pastela 3 : MRK Sesvete 35:26 (21:13)

Sastav: Stankić, Prpić, Zovak, Mamić, Čulo, Perić, Maraković, Materljan I., Materljan F., Majdak, Preglej, Dombaj, Bodrožić, Kramberger

Trener: Kristijan Subić