Greška

Strange, but missing GJFields library for /home/rkmaksim/public_html/web/plugins/system/notificationary/notificationary.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

II HMRKL pobjeda protiv RŠK Karlovac

1. ekipa 2002/03 u 2. HMKRL ugostila je ekipu RŠK Karlovac 2 u predigri prvim ekipama u 1. HMKRL. Početak utakmice donosi nam igru gol za gol, jer 5-6 puta visimo u igri 1:1. Nakon nekoliko rotacija i savjeta podižemo nivo igre u obrani i dolazimo do prednosti od +2 na poluvremenu. Nastavak nam nosi bolju igru u oba smjera od 25-35 minute, te u tom periodu dižemo prednost i na +8 u nekoliko navrata. Pred kraj utakmice pada nam koncentracija u napadu, pa sa nekoliko izgubljenih lopti omogućujemo protivniku dostojniji poraz. Čestitke dečkima na nova 2 boda, a Karlovcu na zalaganju i htjenju.

RK Maksimir Pastela 2 : RŠK Karlovac 2 25:20 (13:11)

Sastav: Miščević, Balažinec, Špinderk, Kniewald, Posenjak, Klepo, Draženović, Goreta, Pavlović, Nikolić, Flajhar, Stapić

Trener: Kristijan Subić