Greška

Strange, but missing GJFields library for /home/rkmaksim/public_html/web/plugins/system/notificationary/notificationary.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

2. HMKRL RK Zagorec : RK Maksimir Pastela II 16:29 (7:14)

U predzadnjem kolu doigravanja za plasman u 2. HMKRL gostovali smo u Krapini kod ekipe RK Zagorec. Od prve minute vidjelo se

da smo TE-TA puno kvalitetnija ekipa, ali u oba smjera radimo previse gresaka, pa ili prodamo loptu u napadu ili primimo gol iz nicega. I u takvom omjeru snaga nasa prednost raste iz minutu u minutu, ali igra nije zadovoljavajuca. Do poluvremena vodimo 14:7, a i u nastavku je prica preslikana iz prvog djela. Uz puno rotacija i trazenja prave sedmorke, na kraju iz Krapine odlazimo sa +13, ali sa losim dojmom. U zadnjem kolu igramo sa Slogom iz SV. Nedelje, a onda na zasluzeni prvenstveni odmor i pripreme za nas turnir. Cestitke deckima na bodovima, a domacinu na fer i korektnoj igri.

RK Zagorec : RK Maksimir Pastela II 16:29 (7:14)
Sastav: Martic, Habazin, Balazinec, Maloca, Sunic, Spinderk, Kniewald, Goreta, Posenjak, Pavlovic, Matijasec, Flajhar
Trener: Kristijan Subic