Greška

Strange, but missing GJFields library for /home/rkmaksim/public_html/web/plugins/system/notificationary/notificationary.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

2. HMKRL

U posljednjem kolu 2. HMKRL u ligi za razigravanje, ugostili smo ekipu MRK Sloga iz Svete Nedelje. Utakmica je bila ravnopravna, sa malim vodstvom gostiju sve do 22. minute. Naša obrana je bila nedovoljno agresivna i bez komunikacije, pa su protivnici relativno lako u igri 1:1 i 2:2 dolazili do čistih situacija za postizanje golova. Do poluvremena prelazimo u minimalno vodstvo 15:14, koje sa početkom nastavka povećavamo do maksimalnih +5 13 minuta do kraja utakmice. I tada lagani black out, serija grešaka (izgubljene lopte i nerezonski šutevi) te loša obrana vraćaju goste u igru. Do pred utakmice i dalje vodimo i lagano dolazimo do situacija za čisti udarac po golu, ali promašujemo i rezultat je neizvjestan. 70 sekundi prije kraja, nakon time outa, imamo napad za +2, te sedmerac za riješavanje utakmice, ali promašaj i polukontra protivnika vraćaju utakmicu u egal. Naš zadnji napad završava promašajem sa desnog krila, a Sloga šutom sa 15 metara sa zvukom sirene uzima 2 boda. Čestitamo gostima na velikoj želji i bodovima, a našima ova utakmica neka bude škola za iduću sezonu...

RK Maksimir Pastela 2 : MRK Sloga SV. Nedelja 30:31 (15:14)

Sastav: Miščević, Maloča, Franić M., Franić L., Špinderk, Tomšić, Draženović, Jerković, Pavlović, Flajhar, Stapić, Nikolić

Trener: Kristijan Subić