Uspješan vikend za generaciju 2004/2005

Protekli vikend odigrali smo dvije utakmice. Prvo smo u subotu poslijepodne odigrali derbi 1.HRLDA protiv ekipe RK PPD Zagreb, da bi nakon te utakmice odigrali izrazito zanimljivu i borbenu utakmicu protiv ekipe RK Moslavina u 2.HRLDA.

1.HRLDA - RK MAKSIMIR PASTELA - RK PPD ZAGREB - 31:10(14:3)

Odilcna predstava nasih djecaka u derbiju protiv Zagreba. Obrana je bila agresivna, pokretljiva i pravovremena, gdje smo vrlo lako zaustavljali šablone djecaka Zagreba. Napad je bio kreativan i efikasan, gdje smo stalnim izmjenama mjesta radili nered u obrani PPDA-a. Na kraju zasluzena pobjeda nasih djecaka, gdje pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje. Cestitke nasim djecacima na prikazanoj igri i zalaganju svih 50 minuta.

SASTAV: Prpić, Stankić, Materljan I., Dombaj, Majdak, Preglej, Materljan F., Perić, Tomšić, Maraković, Mamić, Bodrožić i Čulo

TRENERI: Hrvoje Turković i Vedran Krkač

2.HRLDA - RK MAKSIMIR PASTELA 2 - RK MOSLAVINA - 24:22(12:11)

Vrlo dobra igra nasih djecaka protiv odlicne ekipe Moslavina. Prvo poluvrijeme smo igrali 3:2:1, gdje je znalo biti ispadanja, zbog lose komunikacije nasih djecaka. Drugo poluvrijeme smo odlicnom 6:0 obranom zaustavili sve pokusaje Moslavine. Cestitke nasim djecacima na odlicnoj predstavi, pogotovo u fazi obrane, gdje su maksimalnim zalaganjem i pozrtvovnoscu svih 50 minuta osvojili nova 2 boda.

SASTAV: Matić, Žnidarčić, Radaković, Stapić, Vidović, Kos, Lipovac, Dombaj, Materljan I., Mamić, Materljan F., Preglaj, Grgić, Kramberger i Dminić