2. HRLDB RK MP 2 - RK ZAGORICA 14:12 (8:5)

2. HRLDB   RK MP 2   -  RK ZAGORICA   14:12  (8:5)
Izvrsna predstava naših dječaka protiv dobre ekipe Zagorice. Agresivnom obranom osvajamo puno lopti na početku utakmice i odlazimo na 6:1, nakon toga neobjašnjivo prestajemo igrati obranu a u napadu radimo nepotrebne tehničke greške što pokazuje i rezulatat u 40.minuti utkamice (9:12). Zadnjih 10 minuta smo odigrali vrhunsku obranu i nismo dopustili protivniku da se približi golu, a u napadu konačno uspijevamo zabiti gol njihovom odličnom golmanu. Svaka čast našim dječacima na borbenosti i zalaganju svih 50 minuta utakmice. Zaslužena nova 2 boda