Greška

Strange, but missing GJFields library for /home/rkmaksim/public_html/web/plugins/system/notificationary/notificationary.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

1. HRLDB RK RUGVICA - RK MP 1 24:21 (10:12)

Nažalost poraz u neizvjesnoj utakmici koju smo odlično odigrali. Obrana je u prvom poluvremenu utakmice izgledala jako dobro i uigrano, a na to sve se nadovezao i odličan golman. Tako da je rezultat u 20.minuti prvog poluvremena bio 12:7 za nas, do kraja nismo uspjeli zadržati tu prednost ali ipak imamo 2 razlike na poluvremenu. Još uvijek nismo naučili reagirati dovoljno dobro kad nam protivničke ekipe igraju "flastera" i tu smo se pogubili, pa nas protivnici stižu, i prestižu u drugom dijelu. Pokušavali smo se vratiti ali nije išlo. Veseli činjenica da smo protiv prvoplasirane ekipe Rugvice odigrali odličnu obranu, još trebamo tražiti više riješenja u napadu ali svaku utakmicu napredujemo što je za svaku pohvalu. Čestitke protivnicima na zaslužena 2 boda.