Strange, but missing GJFields library for /home/rkmaksim/public_html/web/plugins/system/notificationary/notificationary.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

1.HRLDB RK MP1 - RK KARLOVAC 28:22 (13:9)

Još jedna dobra utakmica naših dječaka koja je završila s novim bodovima.
Nakon što smo u zadnjih par kola igrali dobro no bodove nismo uzeli, došlo je sve na naplatu protiv Karlovca. Obranu smo igrali

agresivno i nismo dopuštali lagane golove protivnika, naravno da se koja greška zalomila, ali vrlo brzo je ostatak ekipe to ispravio što nas treba jako veseliti. U napadu još uvijek imamo problema s pronalaskom pravog riješenja, ali i to je u ovoj utakmici svedeno na minimum. Najveća kritika u ovoj utakmici je ta što smo na poluvremenu imali 13:9, a već nakon 3 minute drugog poluvremena je na semaforu pisalo 14:14. Takvo opuštanje nam se ne smije događati i moramo to ispravljati svakom sljedećom prilikom. Želja nam je svakom utakmicom sve veća, zalaganje na treningu je sve bolje i bolje, redovitost je izvrsna, i samo tako možemo napredovati.