Greška

Strange, but missing GJFields library for /home/rkmaksim/public_html/web/plugins/system/notificationary/notificationary.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

3.HRL - 12.kolo: ARK VERN - RK MAKSIMIR PASTELA II 30:25 (17:11)

U 12.kolu, 3.HRL nismo uspijeli prekinuti negativan niz. Već na samom početku nije slutilo na dobro, nakon 5 minuta gubili smo 5:1. Naša tri vezana pogotka donekle su ulila nadu u bolji ishod. Ali domaćin serijom 6:0, u 15.minuti susreta stvara prednost koju do kraja ne ispušta. U narednom periodu razlika je varirala između 4 i 9 pogodaka prednosti za ARK VERN. Iako smo u drugom dijelu odigrali nekoliko smislenih i dobrih kolektivnih akcija koje ukazuju na dobar put za dalje, novi poraz je bio neizbježan. Čestitke protivniku na pobijedi!

Sastav: Kniewald, Češi, Brzica, Birkić, Odobašić, Vidović, Kuharić, Krizmanić, Sudarević, Kolić, Samahodaj, Gunjača.
Trener: Krunoslav Konjar