Sezona 2008/2009

Županijska liga 1. HMKRL '94
ZG LIGA '94 ZG LIGA '96 ZG LIGA '98
Turniri

Županijska liga

1. KOLO
Maksimir Pastela 2 +ZG Dubrava 2 27:25
2. KOLO
Zlatar Bistrica +Maksimir Pastela 2 20:39
3. KOLO
Maksimir Pastela 2 +Zagreb C.O. 4 33:29
4. KOLO
Rekreativac +Maksimir Pastela 2 23:40
5. KOLO
Maksimir Pastela 2 +Pavleki 29:38
6. KOLO
Maksimir Pastela 2 +Dubrava 2 33:40
7. KOLO
Šalata 96 +Maksimir Pastela 2 27:27
8. KOLO
Maksimir Pastela 2 +Trnje 29:20
9. KOLO
Odema 2 +Maksimir Pastela 2 21:23
10. KOLO
Maksimir Pastela 2 +Maksimir 2 28:21
11. KOLO
Sesvete 2 +Maksimir Pastela 2
12. KOLO
Maksimir Pastela 2 +Silent 25:28
13. KOLO
Metalac 2 +Maksimir Pastela 2 20:28
15. KOLO
ZG Dubrava 2 +Maksimir Pastela 2 36:31
16. KOLO
Zagreb C.O. 4 +Maksimir Pastela 2 29:35
17. KOLO
Maksimir Pastela 2 Rekreativac 35:25
18. KOLO
Pavleki Maksimir Pastela 2 31:31
19. KOLO
Dubrava 2 Maksimir Pastela 2 35:30
20. KOLO
Maksimir Pastela 2 Šalata 96 31:35

1
Dubrava 2
19 18 0 1 146 36
2
Šalata 96
18 16 1 1 115 31
3
Pavleki
20 14 2 4 77 30
4
Odema 2
20 12 1 7 77 25
5
Maksimir Pastela 2
20 11 2 7 53 24
6
Silent
18 11 1 6 48 23
7
ZG Dubrava 2
20 10 1 9 -16 21
8
Sesvete 2
17 7 1 9 -25 13
9
Maksimir 2
17 6 0 11 -22 12
10
Trnje
18 6 1 11 -55 12
11
Zlatar Bistrica
20 5 0 15 -107 10
12
Zagreb C.O. 4
18 5 0 13 -26 8
13
Metalac 2
18 4 0 14 -74 7
14
Rekreativac
19 1 0 18 -191 2

.:.:.::  svi rezultati Županijske lige ::.:.:.


1. HMKRL '94

1. KRUG
MAKSIMIR PASTELA – MAKSIMIR 13:20 (8:7)
CROATIA OSIGURANJE – MAKSIMIR PASTELA 32:6 (17:0)
TRNJE – MAKSIMIR PASTELA 15:15 (7:7)
2. KRUG
MAKSIMIR PASTELA – CRIKVENICA 11:21 (2:11)
UMAG – MAKSIMIR PASTELA 31:15 (17:7)
3. KRUG
MAKSIMIR PASTELA – DUBRAVA
ZG DUBRAVA – MAKSIMIR PASTELA
4. KRUG
MAKSIMIR PASTELA – ZAMET 13:30 (8:13)
MATULJI 2001 – MAKSIMIR PASTELA 15:18 (10:8)
5. KRUG
MAKSIMIR PASTELA – KARLOVAC 17:25 (11:15)
MEDVEŠČAK K.M. – MAKSIMIR PASTELA 29:14 (18: 6)
6. KRUG
GORICA – MAKSIMIR PASTELA 27:20 (17:11)
MAKSIMIR PASTELA – IVANIĆ 14:18 ( 9: 9)
7. KRUG
MLADI RUDAR – MAKSIMIR PASTELA 21:13 (11: 6)
MAKSIMIR PASTELA – ARENA JADROGRAD  19:22 (10: 8)
8. KRUG
SESVETE – MAKSIMIR PASTELA 13:19 ( 8: 8)
MAKSIMIR PASTELA – PAVLEKI 17:30 (10:15)
9. KRUG
MAKSIMIR PASTELA – POREČ 17:25 ( 7:12)
BUZET – MAKSIMIR PASTELA 11:21 ( 4: 9)

1. CROATIA OSIGURANJE 18 17 0 1 231 34
2. PEĆINE 19 17 0 2 188 34
3. DUBRAVA 18 16 0 2 178 32
4. MEDVEŠČAK KM 18 16 0 2 162 32
5. ZG DUBRAVA 18 15 0 3 134 30
6. KOZALA 19 15 0 4 113 30
7. GORICA 18 13 0 5 94 26
8. RUDAR 18 11 1 6 27 23
9. ZAMET 18 11 0 7 109 22
10. CRIKVENICA 19 10 1 8 71 21
11. IVANIĆ 18 9 0 9 -11 18
12. POREČ 18 8 1 9 33 17
13. KARLOVAC 18 8 0 10 0 16
14. ARENA JADROGRAD 18 8 0 10 -26 16
15. TRNJE 18 6 2 10 -11 14
16. PAVLEKI 18 7 0 11 -46 14
17. MLADI RUDAR 18 4 1 13 -70 9
18. MATULJI 2001 18 4 1 13 -114 9
19. MAKSIMIR PASTELA 18 3 1 14 -138 7
20. UMAG 19 3 0 16 -126 6
21. DUGO SELO 18 3 0 15 -141 6
22. BUZET 18 1 0 17 -310 2
23. SESVETE 18 0 0 18 -347 0

ZG LIGA '94

..:: DRUGI DIO NATJECANJA ::..

1. KOLO
PAVLEKI – MAKSIMIR PASTELA 37:27 (22:11)
2. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – MEDVEŠČAK KM 14:20 ( 6: 8)

1. Medveščak KM 2 2 0 0 +12 4
2. Pavleki 2 2 0 0 +11 4
3. ZG Dubrava 1 2 1 1 0 +25 3
4. Karlovac 1 1 0 0 +  8 2
5. ZG Dubrava 2 2 1 0 1 +  6 2
6. Dubrava 1 0 1 0 0 1
7. Trnje 1 2 0 0 2 -  9 0
8. Maksimir Pastela 2 0 0 2 -16 0
9. Trnje 2 2 0 0 2 -37 0
10. CO Zagreb

..:: PRVI DIO NATJECANJA ::..

1. KOLO
CO ZAGREB – MAKSIMIR PASTELA 26:22 (11:12)
2. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – PAVLEKI 22:18 (9:9)
3. KOLO
ZG DUBRAVA 1 +MAKSIMIR PASTELA 29:25 (16:11)
4. KOLO
MAKSIMIR PASTELA +TRNJE 46:12 (26:4)
5. KOLO
DUBRAVA +MAKSIMIR PASTELA 40:18 (19:10)
5. KOLO
DUBRAVA – MAKSIMIR PASTELA 40:18 (19:10)
6. KOLO
slobodni
7. KOLO
slobodni
8. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – KARLOVAC 32:32 (16:20)
9. KOLO
--
10. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – ZG DUBRAVA 2 28:29 (17: 9)
11. KOLO
SESVETE – MAKSIMIR PASTELA 15:33 ( 5:12)

1. ZG Dubrava 1 10 10 0 0 20 +101
2. Dubrava 8 7 0 1 14 +101
3. Karlovac 9 4 1 4 9 -2
4. Pavleki 7 4 0 3 8 +51
5. Medveščak KM 6 4 0 2 8 +46
6. ZG Dubrava 2 9 4 0 5 8 -6
7. Maksimir Pastela 8 3 1 4 7 +25
8. Trnje 1 8 2 1 5 5 +85
9. CO Zagreb 8 2 0 6 4 -1
10. Sesvete 8 0 1 7 1 -177
11. Trnje 2 3 0 0 3 0 +53

ZG LIGA '96

1. KOLO
CO ZAGREB – MAKSIMIR PASTELA 22:12 (13:6)
2. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – MEDVEŠČAK KM 27:39 (16:16)
3. KOLO
PAVLEKI – MAKSIMIR PASTELA 27:23 (14:10)
4. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – GORICA 36:39 (21:23)
5. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – ZABOK 28:15 (12:7)
6. KOLO
IVANIĆ – MAKSIMIR PASTELA 11:29 ( 3:13)
7. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – SESVETE 31:24 (18:14)
8. KOLO
MAKSIMIR +MAKSIMIR PASTELA 32:33 (14:17)
9. KOLO
MAKSIMIR PASTELA +DUBRAVA 31:25 (13:11)
10. KOLO
RŠ KARLOVAC +MAKSIMIR PASTELA 56:8 (28:5)
11. KOLO
MAKSIMIR PASTELA +PETRINJA 31:46 (19:18)
12. KOLO
DUGO SELO – MAKSIMIR PASTELA 46:11 (25:5)
13. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – ZG DUBRAVA 7:23 (3:10)
14. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – CO ZAGREB 13:23 ( 6:11)
15. KOLO
MEDVEŠČAK KM – MAKSIMIR PASTELA 36:17 (25: 7)
16. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – PAVLEKI 29:18 (22: 7)
17. KOLO
GORICA – MAKSIMIR PASTELA 29:18 (11:10)
18. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – ZABOK 21:20 (10: 8)
19. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – TRNJE 19:21 ( 7:12)
20. KOLO
SESVETE – MAKSIMIR PASTELA 28:21 (16:11)
21. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – MAKSIMIR 43:14 (21: 5)
22. KOLO
DUBRAVA – MAKSIMIR PASTELA 17:30 ( 5:17)

1. RŠ Karlovac 22 20 0 2 +398 40
2. CO Zagreb 21 17 1 3 +320 35
3. Dugo Selo 20 17 0 3 +307 34
4. Medveščak KM 19 16 1 2 +266 33
5. ZG Dubrava 20 14 0 6 +202 28
6. Petrinja 21 13 0 8 +113 26
7. Gorica 22 12 1 9 + 20 25
8. Pavleki 20 9 1 10 -116 19
9. Maksimir Pastela 22 9 0 13 - 93 18
10. Sesvete 20 5 0 15 -180 10
11. Zabok (-1) 20 4 0 16 -202 7
12. Maksimir (-1) 22 4 0 18 -305 7
13. Trnje 8 2 0 6 - 86 4
14. Dubrava 20 1 0 19 -378 2

ZG LIGA '98

1. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – MEDVEŠČAK KM 9:28 ( 5:13)
2. KOLO
METALAC – MAKSIMIR PASTELA 27:21 (16:14)
3. KOLO

4. KOLO

5. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – CO ZAGREB 6:24
6. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – TRNJE 1 23:11
7. KOLO
TRNJE 2 – MAKSIMIR PASTELA 13:10
8. KOLO
MAKSIMIR PASTELA – ZG DUBRAVA 18:11 ( 8: 3)

1. RŠ Karlovac 8 8 0 0 +167 16
2. Medveščak KM 8 8 0 0 +105 16
3. CO Zagreb 8 6 0 2 + 44 12
4. Sesvete 8 4 0 4 -  12 8
5. Dubrava 8 4 0 4 -  22 8
6. ZG Dubrava 8 3 0 5 -    8 6
7. Metalac 8 3 0 5 -  40 6
8. Maksimir Pastela 8 3 0 5 -  64 6
9. Trnje 2 7 1 0 6 -  65 2
10. Trnje 1 7 0 0 7 -105 0



Prague Handball Cup 2009

Ekipa '90

MA - 7 1 2 3 4 5 6 V R P Score Pts Rank
VFB Forchheim - 11:18 8:15 21:9 6:17 15:17 1 0 4 61:76 2 5
RK Maksimir-Pastela 18:11 - 13:9 18:9 17:16 17:9 5 0 0 83:54 10 1
Furesoe Handball 15:8 9:13 - 16:11 20:14 11:7 4 0 1 71:53 8 2
Petrarca Pallamano Arezzo 9:21 9:18 11:16 - 8:19 7:10 0 0 5 44:84 0 6
HSG Frankenbach/Nekargartach 17:6 16:17 14:20 19:8 - 15:8 3 0 2 81:59 6 3
Sokol Dolní Cerekev 17:15 9:17 7:11 10:7 8:15 - 2 0 3 51:65 4 4

MA - 13 1 2 3 V R P Score Pts Rank
Dukla Praha - 20:12 19:3 2 0 0 39:15 4 1
RK Maksimir-Pastela 12:20 - 17:8 1 0 1 29:28 2 2
TJ Baník Most 3:19 8:17 - 0 0 2 11:36 0 3

...:::...:::...:::...:::...:::...

Ekipa '94

MC - 1 1 2 3 4 5 6 V R P Score Pts Rank
RK Maksimir-Pastela - 28:10 16:17 17:11 18:8 11:18 3 0 2 90:64 6 3
Dukla Praha III 10:28 - 5:28 11:25 8:18 8:28 0 0 5 42:127 0 6
Olympic/Viking Helsingborg BK 17:16 28:5 - 24:12 26:7 18:15 5 0 0 113:55 10 1
ELP Jablonec nad Nisou 11:17 25:11 12:24 - 15:14 8:25 2 0 3 71:91 4 4
AJAX Copenhagen 8:18 18:8 7:26 14:15 - 11:22 1 0 4 58:89 2 5
RK Cimos Koper 18:11 28:8 15:18 25:8 22:11 - 4 0 1 108:56 8 2

MC - 22 1 2 3 V R P Score Pts Rank
KH Kopřivnice - 16:16 23:12 1 1 0 39:28 3 2
Fredericia HK 90 16:16 - 28:7 1 1 0 44:23 3 1
RK Maksimir-Pastela 12:23 7:28 - 0 0 2 19:51 0 3
...:::...:::...:::...:::...:::...

Ekipa '96

MD - 3 1 2 3 4 5 6 7 V R P Score Pts Rank
MŠK Považská Bystrica - 14:15 16:6 22:8 19:7 17:4 16:15 5 0 1 104:55 10 2
Sokol Ostrava 15:14 - 19:11 20:6 17:11 21:12 17:10 6 0 0 109:64 12 1
Sokol Dolní Cerekev 6:16 11:19 - 21:9 18:9 18:7 19:20 3 0 3 93:80 6 4
RK Matulji 8:22 6:20 9:21 - 16:7 11:10 15:20 2 0 4 65:100 4 5
Skriveri 7:19 11:17 9:18 7:16 - 12:13 11:17 0 0 6 57:100 0 7
Dukla Praha I 4:17 12:21 7:18 10:11 13:12 - 15:25 1 0 5 61:104 2 6
RK Maksimir-Pastela 15:16 10:17 20:19 20:15 17:11 25:15 - 4 0 2 107:93 8 3

 

MD - 14 1 2 3 V R P Score Pts Rank
IK Sävehof II - 5:18 13:15 0 0 2 18:33 0 3
ZG Dubrava I 18:5 - 22:15 2 0 0 40:20 4 1
RK Maksimir-Pastela 15:13 15:22 - 1 0 1 30:35 2 2

 


Fašnički turnir u Samoboru za "miniće"

Rezultati '98 skupna:
Maksimir Pastela +Rudar 2 8:4
Maksimir Pastela +Metalac 11:8
Maksimir Pastela +Dugo Selo 14:11
četvrtfinale: Maksimir Pastela +Karlovac 7:10

Rezultati '99 skupna:
Maksimir Pastela +Medveščak 1 9:8
Maksimir Pastela +Ogulin 5:3
Maksimir Pastela +Sesvete 6:5
Maksimir Pastela +Moslavac 10:11


10. Božićni turnir, Poreč 2008

EKIPA '98 i mlađe

Skupina A
Maksimir Pastela 2 +Moslavac 6:12
Maksimir Pastela 2 +Vinodol 2:10
Maksimir Pastela 2 +Zamet 3:15
Poreč 2 +Maksimir Pastela 2 4:5
... rezultat skupine +četvrto mjesto

Skupina B
Buzet +Maksimir Pastela 10:3
Maksimir Pastela +Đakovo 3:5
Kozala +Maksimir Pastela 7:2
Maksimir Pastela +Poreč 3 7:6
... rezultat skupine +četvrto mjesto

Razigravanje
Maksimir Pastela 2 +Medveščak 2 4:7
Maksimir Pastela +28. april 11:7

Utakmica za 15. mjesto

Maksimir Pastela 2 +28. april 5:6

Utakmica za 13. mjesto

Medveščak 2 +Maksimir Pastela 4:10

EKIPA '98 i mlađe

Skupina B
Kozala +Maksimir Pastela 15:10
Maksimir Pastela +Đakovo 6:10
Kolubara +Maksimir Pastela 12:5
Poreč +Maksimir Pastela 8:8
... rezultat skupine +četvrto mjesto

Razigravanje
Maksimir Pastela +Jeruzalem Ormož 12:10
Gorica +Maksimir Pastela 17:12br> MMaksimir Pastela +Croatia osiguranje 2 8:9


Turnir TV Ormož 2008

EKIPA '96 i mlađe

Utakmice u grupi:
RK Drava Ptuj +RK Maksimir Pastela 11:19
RK Aranđelovac +RK Maksimir Pastela 16:10

Utakmica za 3. mjesto
RK Merkur Škofja Loka +RK Maksimir Pastela 8:10


Karviná Handball Cup 2007

EKIPA '96 i mlađe

Utakmice u grupi:
MŠK HANT Považská Bystrica +RK Maksimir-Pastela 21:3
RK Maksimir-Pastela +SKP Frýdek-Místek 2:20
HBC Continental Jičín +RK Maksimir-Pastela 23:2
RK Maksimir-Pastela +Mestský športový klub Hlohovec 2:24

Utakmica za 17.-20. mjesta
Škola rukometa Sisak +RK Maksimir-Pastela 23:6

Utakmica za 19. mjesto
RK Maksimir-Pastela +HCB OKD Karviná B 6:25