×

Greška

Strange, but missing GJFields library for /home/rkmaksim/public_html/web/plugins/system/notificationary/notificationary.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

2. HKRL Središte (1998): Tablica sezone 2015/2016

RbrEKIPAUkDNI+-+/-Bod
1Moslavina1613034553659026
2Gorica1512034303379324
3Dugo Selo15110451238412822
4Maksimir Pastela 2169073663273918
5Sesvete16817425424117
6Moslavac158073142912316
7Trnje 2 (-2)14608272306-2412
8Sloga Novoselec Križ154011290394-1048
9Petrinja163112262339-777
10Metalac141013288447-1592

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.