×

Greška

Strange, but missing GJFields library for /home/rkmaksim/public_html/web/plugins/system/notificationary/notificationary.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

Sezona 2016/2017: Raspored i rezultati 1. HKRL Središte (2000)

- 1.kolo - 2.kolo - 3.kolo - 4.kolo - 5.kolo - 6.kolo - 7.kolo - 8.kolo - 9.kolo - 10.kolo - 11.kolo - 12.kolo - 13.kolo -
- 14.kolo - 15.kolo - 16.kolo - 17.kolo - 18.kolo - 19.kolo - 20.kolo - 21.kolo - 22.kolo -

1. KOLO , 08./09.10.2016.
  Pol. Kraj
VARAŽDIN - ĐAKOVO 14:11 22:17
KOPRIVNICA - PAVLEKI 10:11 23:21
ĐAKOVO - KOPRIVNICA 12:14 26:30
PAVLEKI - VARAŽDIN 12:14 23:26
VARAŽDIN - KOPRIVNICA 11:6 29:16
PAVLEKI - ĐAKOVO 4:11 19:23
POREČ - DUBRAVA 6:15 16:27
SENJ - ZAGREB 8:15 21:29
POREČ - SENJ 13:8 24:18
ZAGREB - DUBRAVA 12:7 28:18
ZAGREB - POREČ 20:7 38:14
DUBRAVA - SENJ 14:6 28:19
SLATINA - DUGO SELO 13:5 23:15
VIROVITICA - KARLOVAC 10:16 19:38
SLATINA - VIROVITICA 12:11 22:21
KARLOVAC - DUGO SELO 12:5 23:16
KARLOVAC - SLATINA 12:11 23:21
DUGO SELO - VIROVITICA 17:13 25:29
KAŠTELA - MOSLAVINA 7:13 17:18
DRAGOVOLJAC - PASTELA 7:8 15:19
KAŠTELA - DRAGOVOLJAC 6:11 14:27
PASTELA - MOSLAVINA 17:18  
PASTELA - KAŠTELA 13:6 19:13
MOSLAVINA - DRAGOVOLJAC 9:8 17:19
BALIĆ-METLIČIĆ - OSIJEK 12:7 18:21
ZADAR - NEXE 16:14 31:26
BALIĆ-METLIČIĆ - ZADAR    
NEXE - OSIJEK 13:7 23:17
NEXE - BALIĆ-METLIČIĆ 7:14 21:32
OSIJEK - ZADAR 14:15 23:24
na vrh

-

2. KOLO , 22./23.10.2016.
  Pol. Kraj
KOPRIVNICA - DUBRAVA 12:18 24:36
VARAŽDIN - ZAGREB 10:9 20:21
DUBRAVA - VARAŽDIN 12:10 23:22
ZAGREB - KOPRIVNICA 20:7 40:20
POREČ - IVANIĆ 13:8 22:16
SENJ - ZG DUBRAVA 5:6 13:11
IVANIĆ - SENJ 11:10 19:21
ZG DUBRAVA - POREČ 7:13 16:22
SLATINA - MOSLAVINA 4:7 17:19
VIROVITICA - PASTELA 11:18 19:33
MOSLAVINA - VIROVITICA 13:10 30:25
PASTELA - SLATINA 12:9 21:13
KAŠTELA - OSIJEK 11:8 21:20
DRAGOVOLJAC - NEXE 11:7 23:14
OSIJEK - DRAGOVOLJAC 13:11 25:26
NEXE - KAŠTELA 4:14 17:25
BALIĆ-METLIČIĆ - ĐAKOVO 16:12 32:19
ZADAR - PAVLEKI 15:10 30:23
ĐAKOVO - ZADAR 6:11 21:24
PAVLEKI - BALIĆ-METLIČIĆ 9:15 21:28
na vrh

-

3. KOLO , 19./20.11.2016.
  Pol. Kraj
VARAŽDIN - ZG DUBRAVA 12:12 20:21
KOPRIVNICA - IVANIĆ 8:9 16:16
IVANIĆ - VARAŽDIN 6:17 22:28
ZG DUBRAVA - KOPRIVNICA 15:6 24:13
POREČ - KARLOVAC 12:13 23:24
SENJ - DUGO SELO 13:7 27:13
DUGO SELO - POREČ 9:16 22:27
KARLOVAC - SENJ 11:8 23:20
SLATINA - NEXE 19:16 30:23
VIROVITICA - OSIJEK 9:14 20:23
OSIJEK - SLATINA 12:8 29:14
NEXE - VIROVITICA 15:14 31:27
KAŠTELA - ĐAKOVO 9:7 14:19
DRAGOVOLJAC - PAVLEKI 15:11 26:22
PAVLEKI - KAŠTELA 11:11 21:22
ĐAKOVO - DRAGOVOLJAC 10:17 26:28
BALIĆ-METLIČIĆ - ZAGREB 12:9 20:21
ZADAR - DUBRAVA 9:12 17:26
DUBRAVA - BALIĆ-METLIČIĆ 11:7 24:18
ZAGREB - ZADAR 16:13 35:25
na vrh

-

4. KOLO , 03./04.12.2016.
  Pol. Kraj
VARAŽDIN - DUGO SELO    
KOPRIVNICA - KARLOVAC    
KARLOVAC - VARAŽDIN    
DUGO SELO - KOPRIVNICA    
SENJ - PASTELA    
POREČ - MOSLAVINA    
PASTELA - POREČ    
MOSLAVINA - SENJ    
SLATINA - ZADAR    
VIROVITICA - BALIĆ-METLIČIĆ    
BALIĆ-METLIČIĆ - SLATINA    
ZADAR - VIROVITICA    
DRAGOVOLJAC - ZG DUBRAVA    
KAŠTELA - IVANIĆ    
ZG DUBRAVA - KAŠTELA    
IVANIĆ - DRAGOVOLJAC    
ZAGREB - PAVLEKI    
DUBRAVA - ĐAKOVO    
ĐAKOVO - ZAGREB    
PAVLEKI - DUBRAVA    
na vrh

-

5. KOLO , 17./18.12.2016.
  Pol. Kraj
VARAŽDIN - MOSLAVINA    
KOPRIVNICA - PASTELA    
MOSLAVINA - KOPRIVNICA    
PASTELA - VARAŽDIN    
POREČ - OSIJEK    
SENJ - NEXE    
OSIJEK - SENJ    
NEXE - POREČ    
VIROVITICA - DUBRAVA    
SLATINA - ZAGREB    
DUBRAVA - SLATINA    
ZAGREB - VIROVITICA    
KAŠTELA - DUGO SELO    
DRAGOVOLJAC - KARLOVAC    
DUGO SELO - DRAGOVOLJAC    
KARLOVAC - KAŠTELA    
ZG DUBRAVA - PAVLEKI    
IVANIĆ - ĐAKOVO    
PAVLEKI - IVANIĆ    
ĐAKOVO - ZG DUBRAVA    
na vrh

-

6. KOLO , 04./05.02.2017.
  Pol. Kraj
KOPRIVNICA - NEXE    
VARAŽDIN - OSIJEK    
OSIJEK - KOPRIVNICA    
NEXE - VARAŽDIN    
POREČ - ZADAR    
SENJ - BALIĆ-METLIČIĆ    
BALIĆ-METLIČIĆ - POREČ    
ZADAR - SENJ    
SLATINA - ĐAKOVO    
VIROVITICA - PAVLEKI    
ĐAKOVO - VIROVITICA    
PAVLEKI - SLATINA    
ZG DUBRAVA - DUBRAVA    
IVANIĆ - ZAGREB    
ZAGREB - ZG DUBRAVA    
DUBRAVA - IVANIĆ    
MOSLAVINA - DUGO SELO    
PASTELA - KARLOVAC    
DUGO SELO - PASTELA    
KARLOVAC - MOSLAVINA    
na vrh

-

7. KOLO , 18./19.02.2017.
  Pol. Kraj
VARAŽDIN - BALIĆ-METLIČIĆ    
KOPRIVNICA - ZADAR    
ZADAR - VARAŽDIN    
BALIĆ-METLIČIĆ - KOPRIVNICA    
SENJ - DRAGOVOLJAC    
POREČ - KAŠTELA    
KAŠTELA - SENJ    
DRAGOVOLJAC - POREČ    
NEXE - ĐAKOVO    
OSIJEK - PAVLEKI    
PAVLEKI - NEXE    
ĐAKOVO - OSIJEK    
PASTELA - IVANIĆ    
MOSLAVINA - ZG DUBRAVA    
ZG DUBRAVA - PASTELA    
IVANIĆ - MOSLAVINA    
DUGO SELO - ZAGREB    
KARLOVAC - DUBRAVA    
DUBRAVA - DUGO SELO    
ZAGREB - KARLOVAC    
na vrh

-

8. KOLO , 04./05.03.2017.
  Pol. Kraj
KOPRIVNICA - KAŠTELA    
VARAŽDIN - DRAGOVOLJAC    
KAŠTELA - VARAŽDIN    
DRAGOVOLJAC - KOPRIVNICA    
SENJ - SLATINA    
POREČ - VIROVITICA    
SLATINA - POREČ    
VIROVITICA - SENJ    
BALIĆ-METLIČIĆ - IVANIĆ    
ZADAR - ZG DUBRAVA    
IVANIĆ - ZADAR    
ZG DUBRAVA - BALIĆ-METLIČIĆ    
OSIJEK - KARLOVAC    
NEXE - DUGO SELO    
KARLOVAC - NEXE    
DUGO SELO - OSIJEK    
PASTELA - DUBRAVA    
MOSLAVINA - ZAGREB    
DUBRAVA - MOSLAVINA    
ZAGREB - PASTELA    
na vrh

-

9. KOLO , 18./19.03.2017.
  Pol. Kraj
VARAŽDIN - VIROVITICA    
KOPRIVNICA - SLATINA    
VIROVITICA - KOPRIVNICA    
SLATINA - VARAŽDIN    
POREČ - ZAMET    
SENJ - TRSAT    
ZAMET - SENJ    
TRSAT - POREČ    
PASTELA - ĐAKOVO    
MOSLAVINA - PAVLEKI    
ĐAKOVO - MOSLAVINA    
PAVLEKI - PASTELA    
ZADAR - KARLOVAC    
BALIĆ-METLIČIĆ - DUGO SELO    
DUGO SELO - ZADAR    
KARLOVAC - BALIĆ-METLIČIĆ    
NEXE - IVANIĆ    
OSIJEK - ZG DUBRAVA    
IVANIĆ - OSIJEK    
ZG DUBRAVA - NEXE    
na vrh

-

10. KOLO , 01./02.04.2017.
  Pol. Kraj
VARAŽDIN - TRSAT    
KOPRIVNICA - ZAMET    
ZAMET - VARAŽDIN    
TRSAT - KOPRIVNICA    
SENJ - ĐAKOVO    
POREČ - PAVLEKI    
PAVLEKI - SENJ    
ĐAKOVO - POREČ    
ZADAR - MOSLAVINA    
BALIĆ-METLIČIĆ - PASTELA    
MOSLAVINA - BALIĆ-METLIČIĆ    
PASTELA - ZADAR    
NEXE - DUBRAVA    
OSIJEK - ZAGREB    
ZAGREB - NEXE    
DUBRAVA - OSIJEK    
KARLOVAC - IVANIĆ    
DUGO SELO - ZG DUBRAVA    
IVANIĆ - DUGO SELO    
ZG DUBRAVA - KARLOVAC    
na vrh

-

11. KOLO , 22./23.04.2017.
  Pol. Kraj
VARAŽDIN - SENJ    
KOPRIVNICA - POREČ    
POREČ - VARAŽDIN    
SENJ - KOPRIVNICA    
TRSAT - ZAGREB    
ZAMET - DUBRAVA    
DUBRAVA - TRSAT    
ZAGREB - ZAMET    
NEXE - MOSLAVINA    
OSIJEK - PASTELA    
PASTELA - NEXE    
MOSLAVINA - OSIJEK    
DRAGOVOLJAC - ZADAR    
KAŠTELA - BALIĆ-METLIČIĆ    
ZADAR - KAŠTELA    
BALIĆ-METLIČIĆ - DRAGOVOLJAC    
DUGO SELO - ĐAKOVO    
KARLOVAC - PAVLEKI    
ĐAKOVO - KARLOVAC    
PAVLEKI - DUGO SELO    
na vrh

-

Sezona 2016/2017: Raspored i rezultati 2. HKRL Središte (2000)

- 1.kolo - 2.kolo - 3.kolo - 4.kolo - 5.kolo - 6.kolo - 7.kolo - 8.kolo - 9.kolo - 10.kolo - 11.kolo - 12.kolo - 13.kolo -
- 14.kolo - 15.kolo - 16.kolo - 17.kolo - 18.kolo - 19.kolo - 20.kolo - 21.kolo - 22.kolo -

1. KOLO , 1./2.10.2016.
  Pol. Kraj
ZG DUBRAVA 2 - SLOBODNA    
DUBRAVA 2 - MLADOST 09    
RUDAR - GORICA    
OGULIN - MEDVEŠČAK ZG    
SISAK - PETRINJA    
ZAPREŠIĆ - MAKSIMIR PASTELA    
DUBOVAC - METALAC    
SLOGA NK - SESVETE    
na vrh

-

2. KOLO , 8./9.10.2016.
  Pol. Kraj
SESVETE - SLOBODNO    
METALAC - SLOGA NK    
MAKSIMIR PASTELA 2 - DUBOVAC    
PETRINJA - ZAPREŠIĆ    
MEDVEŠČAK ZG - SISAK    
GORICA - OGULIN    
MLADOST 09 - RUDAR    
ZG DUBRAVA 2 - DUBRAVA 2    
na vrh

-

3. KOLO , 15./16.10.2016.
  Pol. Kraj
DUBRAVA 2 - SLOBODNA    
RUDAR - ZG DUBRAVA 2    
OGULIN - MLADOST 09    
SISAK - GORICA    
ZAPREŠIĆ - MEDVEŠČAK ZG    
DUBOVAC - PETRINJA    
SLOGA NK - MAKSIMIR PASTELA 2    
SESVETE - METALAC    
na vrh

-

4. KOLO , 22./23.10.2016.
  Pol. Kraj
METALAC - SLOBODAN    
MAKSIMIR PASTELA 2 - SESVETE    
PETRINJA - SLOGA NK    
MEDVEŠČAK ZG - DUBOVAC    
GORICA - ZAPREŠIĆ    
MLADOST 09 - SISAK    
ZG DUBRAVA 2 - OGULIN    
DUBRAVA 2 - RUDAR    
na vrh

-

5. KOLO , 29./30.10.2016.
  Pol. Kraj
RUDAR - SLOBODAN    
OGULIN - DUBRAVA 2    
SISAK - ZG DUBRAVA 2    
ZAPREŠIĆ - MLADOST 09    
DUBOVAC - GORICA    
SLOGA NK - MEDVEŠČAK ZG    
SESVETE - PETRINJA    
METALAC - MAKSIMIR PASTELA 2    
na vrh

-

6. KOLO , 5. /6.11.2016.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA 2 - SLOBODAN    
PETRINJA - METALAC    
MEDVEŠČAK ZG - SESVETE    
GORICA - SLOGA NK    
MLADOST 09 - DUBOVAC    
ZG DUBRAVA 2 - ZAPREŠIĆ    
DUBRAVA 2 - SISAK    
RUDAR - OGULIN    
na vrh

-

7. KOLO , 12./13.11.2016.
  Pol. Kraj
OGULIN - SLOBODAN    
SISAK - RUDAR    
ZAPREŠIĆ - DUBRAVA 2    
DUBOVAC - ZG DUBRAVA 2    
SLOGA NK - MLADOST 09    
SESVETE - GORICA    
METALAC - MEDVEŠČAK ZG    
MAKSIMIR PASTELA 2 - PETRINJA    
na vrh

-

8. KOLO , 19./20.11.2016.
  Pol. Kraj
PETRINJA - SLOBODNA    
MEDVEŠČAK ZG - MAKSIMIR PASTELA 2    
GORICA - METALAC    
MLADOST 09 - SESVETE    
ZG DUBRAVA 2 - SLOGA NK    
DUBRAVA 2 - DUBOVAC    
RUDAR - ZAPREŠIĆ    
OGULIN - SISAK    
na vrh

-

9. KOLO , 26./27.11.2016.
  Pol. Kraj
SISAK - SLOBODAN    
ZAPREŠIĆ - OGULIN    
DUBOVAC - RUDAR    
SLOGA NK - DUBRAVA 2    
SESVETE - ZG DUBRAVA 2    
METALAC - MLADOST 09    
MAKSIMIR PASTELA 2 - GORICA    
PETRINJA - MEDVEŠČAK ZG    
na vrh

-

10. KOLO , 3./4.12.2016.
  Pol. Kraj
MEDVEŠČAK ZG - SLOBODAN    
GORICA - PETRINJA    
MLADOST 09 - MAKSIMIR PASTELA 2    
ZG DUBRAVA 2 - METALAC    
DUBRAVA 2 - SESVETE    
RUDAR - SLOGA NK    
OGULIN - DUBOVAC    
SISAK - ZAPREŠIĆ    
na vrh

-

11. KOLO , 10./11.12.2016.
  Pol. Kraj
ZAPREŠIĆ - SLOBODAN    
DUBOVAC - SISAK    
SLOGA NK - OGULIN    
SESVETE - RUDAR    
METALAC - DUBRAVA 2    
MAKSIMIR PASTELA 2 - ZG DUBRAVA 2    
PETRINJA - MLADOST 09    
MEDVEŠČAK ZG - GORICA    
na vrh

-

12. KOLO , 17./18.12.2016.
  Pol. Kraj
GORICA - SLOBODNA    
MLADOST 09 - MEDVEŠČAK ZG    
ZG DUBRAVA 2 - PETRINJA    
DUBRAVA 2 - MAKSIMIR PASTELA 2    
RUDAR - METALAC    
OGULIN - SESVETE    
SISAK - SLOGA NK    
ZAPREŠIĆ - DUBOVAC    
na vrh

-

13. KOLO , 14./15.1.2017.
  Pol. Kraj
DUBOVAC - SLOBODAN    
SLOGA NK - ZAPREŠIĆ    
SESVETE - SISAK    
METALAC - OGULIN    
MAKSIMIR PASTELA 2 - RUDAR    
PETRINJA - DUBRAVA 2    
MEDVEŠČAK ZG - ZG DUBRAVA 2    
GORICA - MLADOST 09    
na vrh

-

14. KOLO , 21./22.1.2017.
  Pol. Kraj
MLADOST 09 - SLOBODNA    
ZG DUBRAVA 2 - GORICA    
DUBRAVA 2 - MEDVEŠČAK    
RUDAR - PETRINJA    
OGULIN - MAKSIMIR PASTELA 2    
SISAK - METALC    
ZAPREŠIĆ - SESVETE    
DUBOVAC - SLOGA NK    
na vrh

-

15. KOLO , 28./29.1.2017.
  Pol. Kraj
SLOGA NK - SLOBODNA    
SESVETE - DUBOVAC    
METALAC - ZAPREŠIĆ    
MAKSIMIR PASTELA 2 - SISAK    
PETRINJA - OGULIN    
MEDVEŠČAK ZG - RUDAR    
GORICA - DUBRAVA 2    
MLADOST 09 - ZG DUBRAVA 2    
na vrh

-

16. KOLO , 4./5.2.2017.
  Pol. Kraj
ZG DUBRAVA - SLOBODNA    
MLADOST 09 - DUBRAVA 2    
GORICA - RUDAR    
MEDVEŠČAK ZG - OGULIN    
PETRINJA - SISAK    
MAKSIMIR PASTELA 2 - ZAPREŠIĆ    
METALAC - DUBOVAC    
SESVETE - SLOGA NK    
na vrh

-

17. KOLO , 11./12.2.2017.
  Pol. Kraj
SESVETE - SLOBODNO    
SLOGA NK - METALAC    
DUBOVAC - MAKSIMIR PASTELA 2    
ZAPREŠIĆ - PETRINJA    
SISAK - MEDVEŠČAK ZG    
OGULIN - GORICA    
RUDAR - MLADOST 09    
DUBRAVA 2 - ZG DUBRAVA 2    
na vrh

-

18. KOLO , 18./19.2.2017.
  Pol. Kraj
DUBRAVA 2 - SLOBODNA    
ZG DUBRAVA 2 - RUDAR    
MLADOST 09 - OGULIN    
GORICA - SISAK    
MEDVEŠČAK ZG - ZAPREŠIĆ    
PETRINJA - DUBOVAC    
MAKSIMIR PASTELA 2 - SLOGA NK    
METALAC - SESVETE    
na vrh

-

19. KOLO , 25./26.2.2017.
  Pol. Kraj
METALAC - SLOBODAN    
SESVETE - MAKSIMIR PASTELA 2    
SLOGA NK - PETRINJA    
DUBOVAC - MEDVEŠČAK    
ZAPREŠIĆ - GORICA    
SISAK - MLADOST 09    
OGULIN - ZG DUBRAVA 2    
RUDAR - DUBRAVA 2    
na vrh

-

20. KOLO , 4./5.3.2017.
  Pol. Kraj
RUDAR - SLOBODAN    
DUBRAVA 2 - OGULIN    
ZG DUBRAVA 2 - SISAK    
MLADOST 09 - ZAPREŠIĆ    
GORICA - DUBOVAC    
MEDVEŠČAK ZG - SLOGA NK    
PETRINJA - SESVETE    
MAKSIMIR PASTELA 2 - METALAC    
na vrh

-

21. KOLO , 11./12.3.2017.
  Pol. Kraj
MAKSIM IR PASTELA 2 - SLOBODAN    
METALAC - PETRINJA    
SESVETE - MEDVEŠČAK ZG    
SLOGA NK - GORICA    
DUBOVAC - MLADOST 09    
ZAPREŠIĆ - ZG DUBRAVA 2    
SISAK - DUBRAVA 2    
OGULIN - RUDAR    
na vrh

-

22. KOLO , 18./19.3.2017.
  Pol. Kraj
OGULIN - SLOBODAN    
RUDAR - SISAK    
DUBRAVA 2 - ZAPREŠIĆ    
ZG DUBRAVA 2 - DUBOVAC    
MLADOST 09 - SLOGA NK    
GORICA - SESVETE    
MEDVEŠČAK ZG - METALAC    
PETRINJA - MAKSIMIR PASTELA 2    
na vrh

-

23. KOLO , 25./26.3.2017.
  Pol. Kraj
PETRINJA - SLOBODNA    
MAKSIMIR PASTELA 2 - MEDVEŠČAK ZG    
METALAC - GORICA    
SESVETE - MLADOST 09    
SLOGA NK - ZG DUBRAVA 2    
DUBOVAC - DUBRAVA 2    
ZAPREŠIĆ - RUDAR    
SISAK - OGULIN    
na vrh

-

24. KOLO , 1./2.4.2017.
  Pol. Kraj
SISAK - SLOBODAN    
OGULIN - ZAPREŠIĆ    
RUDAR - DUBOVAC    
DUBRAVA 2 - SLOGA NK    
ZG DUBRAVA 2 - SESVETE    
MLADOST 09 - METALAC    
GORICA - MAKSIMIR PASTELA 2    
MEDVEŠČAK ZG - PETRINJA    
na vrh

-

25. KOLO , 8./9.4.2017.
  Pol. Kraj
MEDVEŠČAK ZG - SLOBODAN    
PETRINJA - GORICA    
MAKSIMIR PASTELA 2 - MLADOST 09    
METALAC - ZG DUBRAVA 2    
SESVETE - DUBRAVA 2    
SLOGA NK - RUDAR    
DUBOVAC - OGULIN    
ZAPREŠIĆ - SISAK    
na vrh

-

26. KOLO , 22./23.4.2017.
  Pol. Kraj
ZAPREŠIĆ - SLOBODAN    
SISAK - DUBOVAC    
OGULIN - SLOGA NK    
RUDAR - SESVETE    
DUBRAVA 2 - METALAC    
ZG DUBRAVA 2 - MAKSIMIR PASTELA 2    
MLADOST 09 - PETRINJA    
GORICA - MEDVEŠČAK ZG    
na vrh

-

27. KOLO , 29./30.4.2017.
  Pol. Kraj
GORICA - SLOBODNA    
MEDVEŠČAK ZG - MLADOST 09    
PETRINJA - ZG DUBRAVA 2    
MAKSIMIR PASTELA 2 - DUBRAVA 2    
METALAC - RUDAR    
SESVETE - OGULIN    
SLOGA NK - SISAK    
DUBOVAC - ZAPREŠIĆ    
na vrh

-

28. KOLO , 6./7.5.2017.
  Pol. Kraj
DUBOVAC - SLOBODAN    
ZAPREŠIĆ - SLOGA NK    
SISAK - SESVETE    
OGULIN - METALAC    
RUDAR - MAKSIMIR PASTELA 2    
DUBRAVA 2 - PETRINJA    
ZG DUBRAVA 2 - MEDVEŠČAK ZG    
MLADOST 09 - GORICA    
na vrh

-

29. KOLO , 20./21.5.2017.
  Pol. Kraj
MLADOST 09 - SLOBODNA    
GORICA - ZG DUBRAVA 2    
MEDVEŠČAK ZG - DUBRAVA 2    
PETRINJA - RUDAR    
MAKSIMIR PASTELA 2 - OGULIN    
METALAC - SISAK    
SESVETE - ZAPREŠIĆ    
SLOGA NK - DUBOVAC    
na vrh

-

30. KOLO , 27./28.5.2017.
  Pol. Kraj
SLOGA NK - SLOBODNA    
DUBOVAC - SESVETE    
ZAPREŠIĆ - METALAC    
SISAK - MAKSIMIR PASTELA 2    
OGULIN - PETRINJA    
RUDAR - MEDVEŠČAK ZG    
DUBRAVA 2 - GORICA    
ZG DUBRAVA 2 - MLADOST 09    
na vrh

-

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.