2. HRVATSKA MLAĐE KADETSKA RUKOMETNA LIGA - SREDIŠTE 2014/2015

1. kolo – 04. / 05.10.2014.

 

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – BEDEKOVČINA

 45:8  (21:2)

SISAK – PETRINJA

 33:19  (16:12)

MAKSIMIR PASTELA 2 – METALAC

 10:0 

PPD ZAGREB 2 – TRNJE

 31:11  (18:4)

SESVETE – RŠ KARLOVAC 2

 11:19  (5:12)

DUBRAVA 2 – ZG DUBRAVA 2

 18:24  (7:13)

MLADOST 09 - MOSLAVAC

NOVSKA - slobodna

 25:23  (9:14)

 

2. kolo – 11. / 12.10.2014.

 

BEDEKOVČINA – MOSLAVAC

 18:53  (6:27)

ZG DUBRAVA 2 – MLADOST 09

 30:25  (16:13)

RŠ KARLOVAC 2 – DUBRAVA 2

 25:22  (6:13)

TRNJE – SESVETE

 45:12  (24:4)

METALAC – PPD ZAGREB 2

 9:38    (4:18)

PETRINJA – MAKSIMIR PASTELA 2

 30:23  (14:10)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - NOVSKA

SISAK - slobodan

 

3. kolo – 18. / 19.10.2014.

 

SISAK – BEDEKOVČINA

 53:10  (26:5)

MAKSIMIR PASTELA 2 – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 20:20  (9:9)

NOVSKA – PETRINJA

 23:38  (7:21)

SESVETE – METALAC

 20:24  (10:10)

DUBRAVA 2 – TRNJE

 25:15  (10:6)

MLADOST 09 – RŠ KARLOVAC 2

 23:22  (8:11)

MOSLAVAC – ZG DUBRAVA 2

PPD ZAGREB 2 - slobodan

 28:28  (15:14)

4. kolo – 25. / 26.10.2014.

 

BEDEKOVČINA – ZG DUBRAVA 2

 16:51  (8:23)

RŠ KARLOVAC 2 – MOSLAVAC

 32:29  (15:12)

TRNJE – MLADOST 09

 10:0

METALAC – NOVSKA

 

PETRINJA – SESVETE

 45:12  (23:5)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – PPD ZAGREB 2

 12:42  (5:19)

SISAK – MAKSIMIR PASTELA 2

DUBRAVA 2 - slobodna

 38:33  (14:19)

5. kolo – 08. / 09.11.2014.

 

NOVSKA – BEDEKOVČINA

 31:5    (17:2)

PPD ZAGREB 2 – SISAK

 35:28  (18:12)

SESVETE – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 

DUBRAVA 2 – PETRINJA

 28:33  (11:19)

MLADOST 09 – METALAC

 33:16  (16:7)

MOSLAVAC – TRNJE

 26:32  (15:12)

ZG DUBRAVA 2 – RŠ KARLOVAC 2

MAKSIMIR PASTELA 2 - slobodna

 40:36  (17:20)

6. kolo – 15. / 16.11.2014.

 

BEDEKOVČINA – RŠ KARLOVAC 2

 0:10

TRNJE – NOVSKA

 27:9  (18:5)

METALAC – MOSLAVAC

 10:17  (4:6)

PETRINJA – MLADOST 09

 32:22  (14:11)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – DUBRAVA 2

 28:19  (14:11)

SISAK – SESVETE

 10:0

MAKSIMIR PASTELA 2 – PPD ZAGREB 2

ZG DUBRAVA 2 - slobodna

 24:28  (8:12)

7. kolo – 22. / 23.11.2014.

 

PPD ZAGREB 2 – BEDEKOVČINA

 10:0

SESVETE – MAKSIMIR PASTELA 2

 odgođeno

DUBRAVA 2 – SISAK

 34:22  (17:9)

MLADOST 09 – NOVSKA

 29:18  (11:6)

MOSLAVAC – PETRINJA

 34:41  (17:23)

ZG DUBRAVA 2 – METALAC

 37:16  (21:9)

RŠ KARLOVAC 2 - TRNJE

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - slobodan

 27:31  (15:17)

8. kolo – 29. / 30.11.2014.

 

BEDEKOVČINA – TRNJE

 

NOVSKA – RŠ KARLOVAC 2

 31:37  (15:22)

PETRINJA – ZG DUBRAVA 2

 33:26  (20:9)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – MOSLAVAC

 28:22  (16:15)

SISAK – MLADOST 09

 43:18  (25:8)

MAKSIMIR PASTELA 2 – DUBRAVA 2

 23:19  (9:9)

PPD ZAGREB 2 - SESVETE

METALAC - slobodan

 10:0

9. kolo – 06. / 07.12.2014.

 

SESVETE – NOVSKA

 

DUBRAVA 2 – PPD ZAGREB 2

 20:26  (6:13)

MLADOST 09 – MAKSIMIR PASTELA 2

 14:21  (6:12)

MOSLAVAC – SISAK

 32:47  (15:26)

ZG DUBRAVA 2 – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 10:0

RŠ KARLOVAC 2 – PETRINJA

 28:41  (12:20)

TRNJE - METALAC

BEDEKOVČINA - slobodna

 27:20  (14:8)

10. kolo – 13. / 14.12.2014.

 

BEDEKOVČINA – METALAC

 3:29    (1:13)

PETRINJA – TRNJE

 42:24  (20:12)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – RŠ KARLOVAC 2

 31:32  (14:15)

SISAK – ZG DUBRAVA 2

 36:21  (19:10)

MAKSIMIR PASTELA 2 – MOSLAVAC

 

PPD ZAGREB 2 – MLADOST 09

 38:13  (20:6)

NOVSKA – DUBRAVA 2

SESVETE - slobodni

 10:0

11. kolo – 20. / 21.12.2014.

 

DUBRAVA 2 – BEDEKOVČINA

 50:5

MLADOST 09 – SESVETE

 

MOSLAVAC – PPD ZAGREB 2

 

ZG DUBRAVA 2 – MAKSIMIR PASTELA 2

 25:17  (12:9)

NOVSKA – SISAK

 

TRNJE – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 

METALAC - PETRINJA

RŠ KARLOVAC 2- slobodan

 25:37  (12:19)

12. kolo – 17./18.01.2015.

 

SESVETE - BEDEKOVČINA

 

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – METALAC

 

SISAK – TRNJE

 

MAKSIMIR PASTELA 2– RŠ KARLOVAC 2

 44:11

PPD ZAGREB 2 – ZG DUBRAVA 2

 33:22

MOSLAVAC - NOVSKA

 33:27  (18:12)

DUBRAVA 2 – MLADOST 09

PETRINJA - slobodna

 

13. kolo – 24./25.01.2015.

 

MLADOST 09 – BEDEKOVČINA

 27:14  (14:8)

MOSLAVAC – DUBRAVA 2

 

ZG DUBRAVA 2 – SESVETE

 

RŠ KARLOVAC 2 – PPD ZAGREB 2

 29:30  (12:18)

NOVSKA – MAKSIMIR PASTELA 2

 20:26  (9:12)

METALAC – SISAK

 30:44  (13:21)

PETRINJA – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

TRNJE - slobodno

 35:24  (21:9)

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.