1. HMKRL dječaci 2000. i mlađi (sezona 2014/2015)

- 1.krug - 2.krug - 3.krug - 4.krug - 5.krug - 6.krug - 7.krug - 8.krug - 9.krug - 10.krug - 11.krug - 12.krug - 13.krug - 14.krug -

 

1. KRUG, 18. / 19.10.2014
  Pol. Kraj
OGULIN - DUGO SELO  8:15  17:29
MOSLAVINA - MAKSIMIR PASTELA
 13:6   21:17 
MAKSIMIR PASTELA - OGULIN  15:10  28:16
DUGO SELO - MOSLAVINA  12:10   26:18 
OGULIN - MOSLAVINA  6:11  13:22
MAKSIMIR PASTELA - DUGO SELO  11:11   22:25 
ZG DUBRAVA - DUBRAVA  7:10  14:18
IVANIĆ - PPD ZAGREB  11:9  20:16
DUBRAVA  - IVANIĆ  7:8  14:19
PPD ZAGREB - ZG DUBRAVA  9:4  17:11
ZG DUBRAVA - IVANIĆ  6:8  17:16
PPD ZAGREB - DUBRAVA  13:4  25:15
KARLOVAC - MEDVEŠČAK NFD  11:10  22:19
RUDAR - ZAPREŠIĆ  7:5  15:9
ZAPREŠIĆ - KARLOVAC  6:12  12:19
MEDVEŠČAK NFD - RUDAR  6:8  14:12
KARLOVAC -  RUDAR  8:3  13:8
ZAPREŠIĆ - MEDVEŠČAK NFD  5:13  9:25
GORICA - PAVLEKI  7:7   13:16 
na vrh

 

2. KRUG, 15. / 16.11.2014.
  Pol. Kraj
DUGO SELO - PAVLEKI 11:9   22:18
MAKSIMIR PASTELA - GORICA 14:8   30:17
GORICA - DUGO SELO 12:15   24:30
PAVLEKI - MAKSIMIR PASTELA 5:18   13:31
PPD ZAGREB - KARLOVAC 8:8   16:16
DUBRAVA - RUDAR 12:6   21:14
RUDAR - PPD ZAGREB 4:18   10:31
KARLOVAC - DUBRAVA 10:8   21:17
ZG DUBRAVA - OGULIN 12:5   26:13
IVANIĆ - MOSLAVINA 10:7   19:13
OGULIN - IVANIĆ 4:15   11:27
MOSLAVINA - ZG DUBRAVA 6:14   15:27
na vrh

 

3. KRUG, 29. / 30.11.2014.
  Pol. Kraj
ZG DUBRAVA - KARLOVAC  5:10  14:20
IVANIĆ - RUDAR  8:7  20:14
RUDAR - ZG DUBRAVA  11:10  17:17
KARLOVAC - IVANIĆ  11:6   20:14 
PAVLEKI - OGULIN  11:9   21:16 
GORICA - MOSLAVINA  7:11  15:23
OGULIN - GORICA  10:13  27:22
MOSLAVINA - PAVLEKI  8:11  18:19
MEDVEŠČAK NFD - MAKSIMIR PASTELA  8:16   14:30 
ZAPREŠIĆ - DUGO SELO  7:15  18:28
MAKSIMIR PASTELA - ZAPREŠIĆ  11:5  24:10
DUGO SELO - MEDVEŠČAK NFD  16:9  34:18
na vrh

 

4. KRUG, 13. / 14.12.2014.
  Pol. Kraj
KARLOVAC -  GORICA  11:5  21:10
RUDAR - PAVLEKI  5:10  10:15
PAVLEKI - KARLOVAC  6:18  16:25
GORICA - RUDAR  12:12  23:28 
IVANIĆ - ZAPREŠIĆ  14:7  28:14 
ZG DUBRAVA - MEDVEŠČAK NFD  8:7  17:18 
ZAPREŠIĆ - ZG DUBRAVA  6:9  14:21 
MEDVEŠČAK NFD - IVANIĆ  6:11  12:24 
PPD ZAGREB - OGULIN  14:3 27:5 
DUBRAVA - MOSLAVINA  8:8   17:12 
MOSLAVINA - PPD ZAGREB  5:9 9:20
OGULIN - DUBRAVA  5:12  12:21
na vrh

 

5. KRUG, 20. / 21.12.2014.
  Pol. Kraj
ZAPREŠIĆ - PPD ZAGREB   5:15    10:30 
MEDVEŠČAK NFD -DUBRAVA  5:11  12:18
DUBRAVA - ZAPREŠIĆ  14:4  28:11
PPD ZAGREB -  MEDVEŠČAK NFD  7:7  17:10
KARLOVAC - DUGO SELO  11:15   25:26 
RUDAR - MAKSIMIR PASTELA  5:10  11:26
MAKSIMIR PASTELA - KARLOVAC  9:15  14:24
DUGO SELO -  RUDAR  12:12   28:21 
GORICA - ZG DUBRAVA  8:9  13:20
PAVLEKI - IVANIĆ  8:10  16:20
IVANIĆ - GORICA  17:7  32:20
ZG DUBRAVA - PAVLEKI  13:5  32:15
na vrh

 

6. KRUG, 24. / 25.1.2015.
  Pol. Kraj
PPD ZAGREB -  MAKSIMIR PASTELA 10:8  23:17
DUBRAVA - DUGO SELO 12:11   28:23 
DUGO SELO - PPD ZAGREB 11:19   21:33 
MAKSIMIR PASTELA - DUBRAVA 10:11   22:20 
OGULIN - RUDAR 5:12  17:20
MOSLAVINA - KARLOVAC 8:9  13:19 
KARLOVAC - OGULIN 14:9  25:20 
RUDAR - MOSLAVINA 10:13  19:28 
GORICA - MEDVEŠČAK NFD 6:11  17:19 
PAVLEKI - ZAPREŠIĆ 9:8 22:18
ZAPREŠIĆ - GORICA  3:9  7:17 
MEDVEŠČAK - PAVLEKI 12:3  22:10
na vrh

 

7. KRUG, 31.1. / 1.2.2015.
  Pol. Kraj
GORICA - DUBRAVA 6:9  15:21 
PAVLEKI - PPD ZAGREB 6:13  8:20 
PPD ZAGREB - GORICA 13:6  28:15 
DUBRAVA - PAVLEKI 13:9  23:17
ZAPREŠIĆ - MOSLAVINA 4:8  12:21 
MEDVEŠČAK NFD - OGULIN 7:6  20:11 
OGULIN - ZAPREŠIĆ 8:8  13:16 
MOSLAVINA - MEDVEŠČAK NFD 9:8  20:16 
MAKSIMIR PASTELA -  IVANIĆ 7:6  17:17 
DUGO SELO - ZG DUBRAVA 15:8  28:16 
IVANIĆ - DUGO SELO 10:14  20:25 
ZG DUBRAVA - MAKSIMIR PASTELA 8:12  15:19 
na vrh

 

8. KRUG, 14. / 15.2.2015.
  Pol. Kraj
DUGO SELO - OGULIN
14:9  30:17 
MAKSIMIR PASTELA - MOSLAVINA 9:12  19:16 
OGULIN - MAKSIMIR PASTELA 8:15  11:30 
MOSLAVINA - DUGO SELO 11:17  22:30 
MOSLAVINA - OGULIN 8:9  21:22 
DUGO SELO - MAKSIMIR PASTELA 12:8  27:17 
DUBRAVA - ZG DUBRAVA 9:11  18:18 
PPD ZAGREB - IVANIĆ 9:7  16:16 
IVANIĆ - DUBRAVA 8:9  17:21 
ZG DUBRAVA - PPD ZAGREB 9:11  21:24 
IVANIĆ - ZG DUBRAVA 10:8  21:16 
DUBRAVA - PPD ZAGREB 9:8  17:16 
MEDVEŠČAK NFD - KARLOVAC 6:5  9:14 
ZAPREŠIĆ - RUDAR 4:10  9:18 
KARLOVAC - ZAPREŠIĆ 14:3  22:7 
RUDAR - MEDVEŠČAK NFD 4:10  9:17 
RUDAR - KARLOVAC 8:17  15:28 
MEDVEŠČAK NFD - ZAPREŠIĆ 8:5  15:11 
PAVLEKI - GORICA 12:9  26:15 
na vrh

 

9. KRUG, 28.2. / 1.3.2015.
  Pol. Kraj
PAVLEKI - DUGO SELO 11:12  18:22 
GORICA - MAKSIMIR PASTELA 8:13  13:22 
DUGO SELO - GORICA 12:10  27:22 
MAKSIMIR PASTELA - PAVLEKI 9:9   20:19 
KARLOVAC - PPD ZAGREB 8:6   17:10 
RUDAR - DUBRAVA 8:11  16:21
PPD ZAGREB - RUDAR 18:8   31:15 
DUBRAVA - KARLOVAC 8:6   17:14 
OGULIN - ZG DUBRAVA 6:10  14:23 
MOSLAVINA - IVANIĆ 11:8  22:17 
IVANIĆ - OGULIN 16:7  23:18 
ZG DUBRAVA - MOSLAVINA 7:11  17:19 
na vrh

 

10. KRUG , 14. /15.3.2015.
  Pol. Kraj
KARLOVAC - ZG DUBRAVA 7:11  13:21 
RUDAR - IVANIĆ 8:11  18:22 
ZG DUBRAVA - RUDAR 15:2  26:12 
IVANIĆ - KARLOVAC 9:8  12:15 
OGULIN - PAVLEKI 8:6  20:17 
MOSLAVINA - GORICA 19:7  31:17 
GORICA - OGULIN 8:11  20:27 
PAVLEKI - MOSLAVINA 8:15  18:26 
MAKSIMIR PASTELA - MEDVEŠČAK NFD 10:9  19:16 
DUGO SELO - ZAPREŠIĆ 14:7  27:12 
ZAPREŠIĆ - MAKSIMIR PASTELA 8:12  9:22
MEDVEŠČAK NFD - DUGO SELO 11:17  17:33 
na vrh

 

11. KRUG , 28. / 29.3.2015.
  Pol. Kraj
GORICA - KARLOVAC 4:15  15:29 
PAVLEKI - RUDAR 10:9  15:18 
KARLOVAC - PAVLEKI 16:6  34:9 
RUDAR - GORICA 13:5  24:14 
ZAPREŠIĆ - IVANIĆ   9:22 
MEDVEŠČAK NFD - ZG DUBRAVA 3:9  12:23 
ZG DUBRAVA - ZAPREŠIĆ 14:3  21:11 
IVANIĆ -  MEDVEŠČAK NFD   22:10 
OGULIN - PPD ZAGREB    15:19 
MOSLAVINA - DUBRAVA   20:20
PPD ZAGREB - MOSLAVINA    21:10 
DUBRAVA - OGULIN 14:6  21:15 
na vrh

 

12. KRUG, 18. / 19.4.2015.
  Pol. Kraj
PPD ZAGREB - ZAPREŠIĆ  15:7  25:12 
DUBRAVA - MEDVEŠČAK NFD 10:7 22:13 
ZAPREŠIĆ - DUBRAVA  8:16  13:28 
MEDVEŠČAK NFD - PPD ZAGREB  7:12  11:22 
DUGO SELO - KARLOVAC  16:15  20:32 
MAKSIMIR PASTELA - RUDAR 10:9  20:17 
KARLOVAC - MAKSIMIR PASTELA 7:7  15:14 
RUDAR - DUGO SELO 12:18  22:35 
ZG DUBRAVA -  GORICA 11:3  19:12 
IVANIĆ - PAVLEKI 10:5  16:11
GORICA - IVANIĆ 6:14 14:23 
PAVLEKI - ZG DUBRAVA 4:15 15:26 
na vrh

 

13. KRUG , 25. / 26.4.2015.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA - PPD ZAGREB   15:15 
DUGO SELO - DUBRAVA   20:26 
PPD ZAGREB - DUGO SELO   23:19 
DUBRAVA - MAKSIMIR PASTELA 9:2  21:10 
RUDAR - OGULIN 6:5  20:10 
KARLOVAC - MOSLAVINA 9:9  20:17 
OGULIN - KARLOVAC 6:18  18:32 
MOSLAVINA - RUDAR 9:9  17:16 
MEDVEŠČAK NFD - GORICA    
ZAPREŠIĆ - PAVLEKI 4:9  11:14 
GORICA - ZAPREŠIĆ    
PAVLEKI - MEDVEŠČAK NFD 5:11  15:22 
na vrh
14. KRUG , 9. / 10.5.2015.
  Pol. Kraj
DUBRAVA - GORICA 10:5  21:12 
PPD ZAGREB - PAVLEKI 11:6  21:11 
GORICA - PPD ZAGREB 4:13  9:28 
PAVLEKI - DUBRAVA 6:12  12:22 
MOSLAVINA - ZAPREŠIĆ 13:2  24:9 
OGULIN - MEDVEŠČAK NFD 9:15  18:30 
ZAPREŠIĆ - OGULIN 10:6  21:14 
MEDVEŠČAK NFD - MOSLAVINA 14:11  26:17 
IVANIĆ - MAKSIMIR PASTELA 10:6  18:15 
ZG DUBRAVA - DUGO SELO  10:7 22:12 
DUGO SELO - IVANIĆ 14:8  28:22 
MAKSIMIR PASTELA - ZG DUBRAVA 10:10  18:19 
na vrh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.