Sezona 2016/2017: Raspored i rezultati 2. HKRL Središte (2000)

- 1.kolo - 2.kolo - 3.kolo - 4.kolo - 5.kolo - 6.kolo - 7.kolo - 8.kolo - 9.kolo - 10.kolo - 11.kolo - 12.kolo - 13.kolo -
- 14.kolo - 15.kolo - 16.kolo - 17.kolo - 18.kolo - 19.kolo - 20.kolo - 21.kolo - 22.kolo -

1. KOLO , 1./2.10.2016.
  Pol. Kraj
ZG DUBRAVA 2 - SLOBODNA    
DUBRAVA 2 - MLADOST 09    
RUDAR - GORICA    
OGULIN - MEDVEŠČAK ZG    
SISAK - PETRINJA    
ZAPREŠIĆ - MAKSIMIR PASTELA    
DUBOVAC - METALAC    
SLOGA NK - SESVETE    
na vrh

-

2. KOLO , 8./9.10.2016.
  Pol. Kraj
SESVETE - SLOBODNO    
METALAC - SLOGA NK    
MAKSIMIR PASTELA 2 - DUBOVAC    
PETRINJA - ZAPREŠIĆ    
MEDVEŠČAK ZG - SISAK    
GORICA - OGULIN    
MLADOST 09 - RUDAR    
ZG DUBRAVA 2 - DUBRAVA 2    
na vrh

-

3. KOLO , 15./16.10.2016.
  Pol. Kraj
DUBRAVA 2 - SLOBODNA    
RUDAR - ZG DUBRAVA 2    
OGULIN - MLADOST 09    
SISAK - GORICA    
ZAPREŠIĆ - MEDVEŠČAK ZG    
DUBOVAC - PETRINJA    
SLOGA NK - MAKSIMIR PASTELA 2    
SESVETE - METALAC    
na vrh

-

4. KOLO , 22./23.10.2016.
  Pol. Kraj
METALAC - SLOBODAN    
MAKSIMIR PASTELA 2 - SESVETE    
PETRINJA - SLOGA NK    
MEDVEŠČAK ZG - DUBOVAC    
GORICA - ZAPREŠIĆ    
MLADOST 09 - SISAK    
ZG DUBRAVA 2 - OGULIN    
DUBRAVA 2 - RUDAR    
na vrh

-

5. KOLO , 29./30.10.2016.
  Pol. Kraj
RUDAR - SLOBODAN    
OGULIN - DUBRAVA 2    
SISAK - ZG DUBRAVA 2    
ZAPREŠIĆ - MLADOST 09    
DUBOVAC - GORICA    
SLOGA NK - MEDVEŠČAK ZG    
SESVETE - PETRINJA    
METALAC - MAKSIMIR PASTELA 2    
na vrh

-

6. KOLO , 5. /6.11.2016.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA 2 - SLOBODAN    
PETRINJA - METALAC    
MEDVEŠČAK ZG - SESVETE    
GORICA - SLOGA NK    
MLADOST 09 - DUBOVAC    
ZG DUBRAVA 2 - ZAPREŠIĆ    
DUBRAVA 2 - SISAK    
RUDAR - OGULIN    
na vrh

-

7. KOLO , 12./13.11.2016.
  Pol. Kraj
OGULIN - SLOBODAN    
SISAK - RUDAR    
ZAPREŠIĆ - DUBRAVA 2    
DUBOVAC - ZG DUBRAVA 2    
SLOGA NK - MLADOST 09    
SESVETE - GORICA    
METALAC - MEDVEŠČAK ZG    
MAKSIMIR PASTELA 2 - PETRINJA    
na vrh

-

8. KOLO , 19./20.11.2016.
  Pol. Kraj
PETRINJA - SLOBODNA    
MEDVEŠČAK ZG - MAKSIMIR PASTELA 2    
GORICA - METALAC    
MLADOST 09 - SESVETE    
ZG DUBRAVA 2 - SLOGA NK    
DUBRAVA 2 - DUBOVAC    
RUDAR - ZAPREŠIĆ    
OGULIN - SISAK    
na vrh

-

9. KOLO , 26./27.11.2016.
  Pol. Kraj
SISAK - SLOBODAN    
ZAPREŠIĆ - OGULIN    
DUBOVAC - RUDAR    
SLOGA NK - DUBRAVA 2    
SESVETE - ZG DUBRAVA 2    
METALAC - MLADOST 09    
MAKSIMIR PASTELA 2 - GORICA    
PETRINJA - MEDVEŠČAK ZG    
na vrh

-

10. KOLO , 3./4.12.2016.
  Pol. Kraj
MEDVEŠČAK ZG - SLOBODAN    
GORICA - PETRINJA    
MLADOST 09 - MAKSIMIR PASTELA 2    
ZG DUBRAVA 2 - METALAC    
DUBRAVA 2 - SESVETE    
RUDAR - SLOGA NK    
OGULIN - DUBOVAC    
SISAK - ZAPREŠIĆ    
na vrh

-

11. KOLO , 10./11.12.2016.
  Pol. Kraj
ZAPREŠIĆ - SLOBODAN    
DUBOVAC - SISAK    
SLOGA NK - OGULIN    
SESVETE - RUDAR    
METALAC - DUBRAVA 2    
MAKSIMIR PASTELA 2 - ZG DUBRAVA 2    
PETRINJA - MLADOST 09    
MEDVEŠČAK ZG - GORICA    
na vrh

-

12. KOLO , 17./18.12.2016.
  Pol. Kraj
GORICA - SLOBODNA    
MLADOST 09 - MEDVEŠČAK ZG    
ZG DUBRAVA 2 - PETRINJA    
DUBRAVA 2 - MAKSIMIR PASTELA 2    
RUDAR - METALAC    
OGULIN - SESVETE    
SISAK - SLOGA NK    
ZAPREŠIĆ - DUBOVAC    
na vrh

-

13. KOLO , 14./15.1.2017.
  Pol. Kraj
DUBOVAC - SLOBODAN    
SLOGA NK - ZAPREŠIĆ    
SESVETE - SISAK    
METALAC - OGULIN    
MAKSIMIR PASTELA 2 - RUDAR    
PETRINJA - DUBRAVA 2    
MEDVEŠČAK ZG - ZG DUBRAVA 2    
GORICA - MLADOST 09    
na vrh

-

14. KOLO , 21./22.1.2017.
  Pol. Kraj
MLADOST 09 - SLOBODNA    
ZG DUBRAVA 2 - GORICA    
DUBRAVA 2 - MEDVEŠČAK    
RUDAR - PETRINJA    
OGULIN - MAKSIMIR PASTELA 2    
SISAK - METALC    
ZAPREŠIĆ - SESVETE    
DUBOVAC - SLOGA NK    
na vrh

-

15. KOLO , 28./29.1.2017.
  Pol. Kraj
SLOGA NK - SLOBODNA    
SESVETE - DUBOVAC    
METALAC - ZAPREŠIĆ    
MAKSIMIR PASTELA 2 - SISAK    
PETRINJA - OGULIN    
MEDVEŠČAK ZG - RUDAR    
GORICA - DUBRAVA 2    
MLADOST 09 - ZG DUBRAVA 2    
na vrh

-

16. KOLO , 4./5.2.2017.
  Pol. Kraj
ZG DUBRAVA - SLOBODNA    
MLADOST 09 - DUBRAVA 2    
GORICA - RUDAR    
MEDVEŠČAK ZG - OGULIN    
PETRINJA - SISAK    
MAKSIMIR PASTELA 2 - ZAPREŠIĆ    
METALAC - DUBOVAC    
SESVETE - SLOGA NK    
na vrh

-

17. KOLO , 11./12.2.2017.
  Pol. Kraj
SESVETE - SLOBODNO    
SLOGA NK - METALAC    
DUBOVAC - MAKSIMIR PASTELA 2    
ZAPREŠIĆ - PETRINJA    
SISAK - MEDVEŠČAK ZG    
OGULIN - GORICA    
RUDAR - MLADOST 09    
DUBRAVA 2 - ZG DUBRAVA 2    
na vrh

-

18. KOLO , 18./19.2.2017.
  Pol. Kraj
DUBRAVA 2 - SLOBODNA    
ZG DUBRAVA 2 - RUDAR    
MLADOST 09 - OGULIN    
GORICA - SISAK    
MEDVEŠČAK ZG - ZAPREŠIĆ    
PETRINJA - DUBOVAC    
MAKSIMIR PASTELA 2 - SLOGA NK    
METALAC - SESVETE    
na vrh

-

19. KOLO , 25./26.2.2017.
  Pol. Kraj
METALAC - SLOBODAN    
SESVETE - MAKSIMIR PASTELA 2    
SLOGA NK - PETRINJA    
DUBOVAC - MEDVEŠČAK    
ZAPREŠIĆ - GORICA    
SISAK - MLADOST 09    
OGULIN - ZG DUBRAVA 2    
RUDAR - DUBRAVA 2    
na vrh

-

20. KOLO , 4./5.3.2017.
  Pol. Kraj
RUDAR - SLOBODAN    
DUBRAVA 2 - OGULIN    
ZG DUBRAVA 2 - SISAK    
MLADOST 09 - ZAPREŠIĆ    
GORICA - DUBOVAC    
MEDVEŠČAK ZG - SLOGA NK    
PETRINJA - SESVETE    
MAKSIMIR PASTELA 2 - METALAC    
na vrh

-

21. KOLO , 11./12.3.2017.
  Pol. Kraj
MAKSIM IR PASTELA 2 - SLOBODAN    
METALAC - PETRINJA    
SESVETE - MEDVEŠČAK ZG    
SLOGA NK - GORICA    
DUBOVAC - MLADOST 09    
ZAPREŠIĆ - ZG DUBRAVA 2    
SISAK - DUBRAVA 2    
OGULIN - RUDAR    
na vrh

-

22. KOLO , 18./19.3.2017.
  Pol. Kraj
OGULIN - SLOBODAN    
RUDAR - SISAK    
DUBRAVA 2 - ZAPREŠIĆ    
ZG DUBRAVA 2 - DUBOVAC    
MLADOST 09 - SLOGA NK    
GORICA - SESVETE    
MEDVEŠČAK ZG - METALAC    
PETRINJA - MAKSIMIR PASTELA 2    
na vrh

-

23. KOLO , 25./26.3.2017.
  Pol. Kraj
PETRINJA - SLOBODNA    
MAKSIMIR PASTELA 2 - MEDVEŠČAK ZG    
METALAC - GORICA    
SESVETE - MLADOST 09    
SLOGA NK - ZG DUBRAVA 2    
DUBOVAC - DUBRAVA 2    
ZAPREŠIĆ - RUDAR    
SISAK - OGULIN    
na vrh

-

24. KOLO , 1./2.4.2017.
  Pol. Kraj
SISAK - SLOBODAN    
OGULIN - ZAPREŠIĆ    
RUDAR - DUBOVAC    
DUBRAVA 2 - SLOGA NK    
ZG DUBRAVA 2 - SESVETE    
MLADOST 09 - METALAC    
GORICA - MAKSIMIR PASTELA 2    
MEDVEŠČAK ZG - PETRINJA    
na vrh

-

25. KOLO , 8./9.4.2017.
  Pol. Kraj
MEDVEŠČAK ZG - SLOBODAN    
PETRINJA - GORICA    
MAKSIMIR PASTELA 2 - MLADOST 09    
METALAC - ZG DUBRAVA 2    
SESVETE - DUBRAVA 2    
SLOGA NK - RUDAR    
DUBOVAC - OGULIN    
ZAPREŠIĆ - SISAK    
na vrh

-

26. KOLO , 22./23.4.2017.
  Pol. Kraj
ZAPREŠIĆ - SLOBODAN    
SISAK - DUBOVAC    
OGULIN - SLOGA NK    
RUDAR - SESVETE    
DUBRAVA 2 - METALAC    
ZG DUBRAVA 2 - MAKSIMIR PASTELA 2    
MLADOST 09 - PETRINJA    
GORICA - MEDVEŠČAK ZG    
na vrh

-

27. KOLO , 29./30.4.2017.
  Pol. Kraj
GORICA - SLOBODNA    
MEDVEŠČAK ZG - MLADOST 09    
PETRINJA - ZG DUBRAVA 2    
MAKSIMIR PASTELA 2 - DUBRAVA 2    
METALAC - RUDAR    
SESVETE - OGULIN    
SLOGA NK - SISAK    
DUBOVAC - ZAPREŠIĆ    
na vrh

-

28. KOLO , 6./7.5.2017.
  Pol. Kraj
DUBOVAC - SLOBODAN    
ZAPREŠIĆ - SLOGA NK    
SISAK - SESVETE    
OGULIN - METALAC    
RUDAR - MAKSIMIR PASTELA 2    
DUBRAVA 2 - PETRINJA    
ZG DUBRAVA 2 - MEDVEŠČAK ZG    
MLADOST 09 - GORICA    
na vrh

-

29. KOLO , 20./21.5.2017.
  Pol. Kraj
MLADOST 09 - SLOBODNA    
GORICA - ZG DUBRAVA 2    
MEDVEŠČAK ZG - DUBRAVA 2    
PETRINJA - RUDAR    
MAKSIMIR PASTELA 2 - OGULIN    
METALAC - SISAK    
SESVETE - ZAPREŠIĆ    
SLOGA NK - DUBOVAC    
na vrh

-

30. KOLO , 27./28.5.2017.
  Pol. Kraj
SLOGA NK - SLOBODNA    
DUBOVAC - SESVETE    
ZAPREŠIĆ - METALAC    
SISAK - MAKSIMIR PASTELA 2    
OGULIN - PETRINJA    
RUDAR - MEDVEŠČAK ZG    
DUBRAVA 2 - GORICA    
ZG DUBRAVA 2 - MLADOST 09    
na vrh

-

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.