2. Hrvatska rukometna liga dječaci "A" - "središte" (2012/2013)

1.kolo - 2.kolo - 3.kolo - 4.kolo - 5.kolo - 6.kolo - 7.kolo - 8.kolo - 9.kolo - 10.kolo - 11.kolo - 12.kolo - 13.kolo - 14.kolo - 15.kolo - 16.kolo - 17.kolo - 18.kolo - 19.kolo - 20.kolo - 21.kolo - 22.kolo23.kolo- 24.kolo- 25.kolo- 26.kolo- 27.kolo- 28.kolo- 29.kolo- 30.kolo-

 

 

1. kolo , 22/23.09.2012.
   
KARLOVAC 2 - MAKSIMIR PASTELA 2 26:8
JASTREBARSKO - PAVLEKI 25:31
ZAPREŠIĆ slobodni  
SESVETE -  OGULIN

13:28

DUBRAVA (Vrb.) - ZG DUBRAVA 2 14:25
MLADOST - TRNJE 12:23
MOSLAVAC - CO ZAGREB 2 16:45
MEDVEŠČAK 2 slobodni  
na vrh

 

2. kolo , 29/30.9.2012.
   
PAVLEKI - MAKSIMIR PASTELA 2 42:18
CO ZAGREB 2 - KARLOVAC 2 17:19
TRNJE - MOSLAVAC 22:28
MEDVEŠČAK 2 - MLADOST   30:17
SESVETE - DUBRAVA (Vrb) 21:19
OGULIN slobodni  
JASTREBARSKO - ZAPREŠIĆ 27:21
ZG DUBRAVA 2 slobodni  
na vrh

 

3. kolo , 6/7.10.2012.
   
MAKSIMIR PASTELA 2 - CO ZAGREB 2 12:12
ZAPREŠIĆ - PAVLEKI 24:30
OGULIN - JASTREBARSKO  27:20
DUBRAVA (Vrb.) slobodni  
MLADOST - ZG DUBRAVA 2 18:16
MOSLAVAC - MEDVEŠČAK 2 29:14
KARLOVAC 2 - TRNJE 32:22
SESVETE slobodni  
na vrh

 

4. kolo , 13/14.10.2012.
   
TRNJE - MAKSIMIR PASTELA 2 18:15
PAVLEKI - CO ZAGREB 2 27:19
MEDVEŠČAK 2 - KARLOVAC 2 13:18
ZG DUBRAVA - MOSLAVAC 16:22
SESVETE - MLADOST 19:14
JASTREBARSKO - DUBRAVA (Vrb) 10:0
ZAPREŠIĆ - OGULIN 24:16
   
na vrh

 

5. kolo , 20/21.10.2012.
   
MAKSIMIR PASTELA 2  - MEDVEŠČAK 2 4:10
OGULIN - PAVLEKI 32:24
DUBRAVA (Vrb) - ZAPREŠIĆ 22:20
MLADOST slobodni  
MOSLAVAC - SESVETE 18:16
KARLOVAC 2 - ZG DUBRAVA 2 20:18
CO ZAGREB 2 - TRNJE 26:17
JASTREBARSKO slobodni  
na vrh

 

6. kolo , 27/28.10.2012.
   
ZG DUBRAVA 2 - MAKSIMIR PASTELA 2  14:17
SESVETE - KARLOVAC 2 12:24
MOSLAVAC slobodni  
JASTREBARSKO - MLADOST 26:15
OGULIN - DUBRAVA (Vrb) 25:18
GORICA - ZG DUBRAVA 24:30
MEDVEŠČAK 2 - CO ZAGREB 2 23:20
PAVLEKI - TRNJE 27:22
na vrh

 

7. kolo , 03/04.11.2012.
   
MAKSIMIR PASTELA 2 - SESVETE  15:16
PAVLEKI - DUBRAVA (Vrb) 38:28
MLADOST - ZAPREŠIĆ 26:37
MOSLAVAC - JASTREBARSKO 31:20
KARLOVAC 2 slobodni  
CO ZAGREB 2 - ZG DUBRAVA 2 20:23
TRNJE - MEDVEŠČAK 2 19:20
OGULIN slobodni  
na vrh

 

8. kolo , 10/11.11.2012.
   
MAKSIMIR PASTELA 2 slobodni  
PAVLEKI - MEDVEŠČAK 27:13
ZG DUBRAVA 2 - TRNJE  18:20
SESVETE - CO ZAGREB 2 21:21
JASTREBARSKO - KARLOVAC 2 25:21
ZAPREŠIĆ - MOSLAVAC 27:32
OGULIN - MLADOST 34:5
DUBRAVA (Vrb) slobodni  
na vrh

 

9. kolo , 17/18.11.2012.
   
MAKSIMIR PASTELA  2 - JASTREBARSKO 18:22
MLADOST - DUBRAVA (Vrb) 33:27
MOSLAVAC - OGULIN 30:27
KARLOVAC 2 - ZAPREŠIĆ 23:25
CO ZAGREB 2 slobodni  
TRNJE - SESVETE 36:12
MEDVEŠČAK 2 - ZG DUBRAVA 2 16:16
PAVLEKI slobodni  
na vrh

 

10. kolo , 24/25.11.2012.
   
ZAPREŠIĆ - MAKSIMIR PASTELA 2  30:18
PAVLEKI - ZG DUBRAVA 2 38:24
SESVETE - MEDVEŠČAK 2 13:22
TRNJE slobodni  
JASTREBARSKO - CO ZAGREB 2 20:20
OGULIN - KARLOVAC 2 21:15
DUBRAVA (Vrb) - MOSLAVAC 22:21
MLADOST slobodni  
na vrh

 

11. kolo , 01/02.12.2012.
   
MAKSIMIR PASTELA 2 - OGULIN 14:24
MLADOST - PAVLEKI 0:0
KARLOVAC 2 - DUBRAVA (Vrb) 35:13
CO ZAGREB 2 - ZAPREŠIĆ  21:26
JASTREBARSKO - TRNJE 23:27
MEDVEŠČAK 2 slobodni  
ZG DUBRAVA 2 - SESVETE 27:21
MOSLAVAC slobodni  
na vrh

 

12. kolo , 8/9.12.2012.
   
DUBRAVA (Vrb) - MAKSIMIR PASTELA 2  18:11
PAVLEKI - SESVETE 39:10
ZG DUBRAVA 2 slobodni  
JASTREBARSKO - MEDVEŠČAK 2 26:18
ZAPREŠIĆ - TRNJE 38:20
OGULIN - CO ZAGREB 2 28:16
MLADOST - MOSLAVAC (-1) 10:0 bb
KARLOVAC 2 slobodni  
na vrh

 

13. kolo , 15/16.12.2012.
   
MAKSIMIR PASTELA 2 slobodni  
MOSLAVAC - PAVLEKI 27:29
KARLOVAC 2 - MLADOST 33:21
CO ZAGREB 2 - DUBRAVA (Vrb) 25:22
TRNJE - OGULIN 0:0
MEDVEŠČAK 2 - ZAPREŠIĆ 17:23
ZG DUBRAVA 2  - JASTREBARSKO 22:34
SESVETE slobodni  
na vrh

 

14. kolo 2/3.2.2013
   
MLADOST - MAKSIMIR PASTELA 2 18:13
PAVLEKI slobodni  
JASTREBARSKO - SESVETE 37:25
ZAPREŠIĆ - ZG DUBRAVA 2 29:23
OGULIN - MEDVEŠČAK 2 (-1) 10:0
DUBRAVA (Vrb)  - TRNJE 27:18
MOSLAVAC - KARLOVAC 2  21:14
CO ZAGREB 2 slobodni  
na vrh

 

15. kolo 9/10.2.2013.
   
MAKSIMIR PASTELA 2 - MOSLAVAC 28:19
KARLOVAC 2 - PAVLEKI 28:18
CO ZAGREB 2 - MLADOST 28:14
MEDVEŠČAK 2 - DUBRAVA (Vrb) 29:30
ZG DUBRAVA 2 - OGULIN  23:20
SESVETE - ZAPREŠIĆ 29:30
JASTREBARSKO slobodni  
TRNJE slobodni  
na vrh

 

16. kolo 16/17.2.2013.
   
MAKSIMIR PASTELA 2 - KARLOVAC 2 23:26
PAVLEKI - JASTREBARSKO 31:16
ZAPREŠIĆ slobodni  
OGULIN - SESVETE 34:16
ZG DUBRAVA 2 - DUBRAVA (Vrb) 29:25
CO ZAGREB 2 - MOSLAVAC 26:30
TRNJE - MLADOST  25:18
MEDVEŠČAK 2 slobodni  
na vrh

 

17. kolo 23/24.2.2013.
   
MAKSIMIR PASTELA 2 - PAVLEKI 18:37
KARLOVAC 2 - CO ZAGREB 2 25:18
MOSLAVAC - TRNJE 31:24
MLADOST - MEDVEŠČAK 7:13
OGULIN slobodni  
DUBRAVA (Vrb) - SESVETE 44:21
ZAPREŠIĆ - JASTREBARSKO 0:0
ZG DUBRAVA 2 slobodni  
na vrh

 

18. kolo 2/3.3.2013.
   
CO ZAGREB 2 - MAKSIMIR PASTELA 2 25:25
PAVLEKI - ZAPREŠIĆ 28:19
JASTREBARSKO - OGULIN 30:30
DUBRAVA (Vrb) slobodni  
ZG DUBRAVA 2 - MLADOST 18:19
MEDVEŠČAK - MOSLAVAC 20:32
TRNJE - KARLOVAC 2 0:0
SESVETE slobodni  
na vrh

 

19. kolo 9/10.3.2013.
   
MAKSIMIR PASTELA 2 - TRNJE 26:19
CO ZAGREB 2 - PAVLEKI 42:14
MOSLAVAC - ZG DUBRAVA 2 20:20
KARLOVAC 2 - MEDVEŠČAK 2 31:8
MLADOST - SESVETE  18:17
DUBRAVA (Vrb) - JASTREBARSKO 29:17
OGULIN - ZAPREŠIĆ 33:20
na vrh

 

20. kolo 16/17.3.2013.
   
MEDVEŠČAK 2- MAKSIMIR PASTELA 2 8:26
PAVLEKI - OGULIN 26:31
ZAPREŠIĆ - DUBRAVA (Vrb) 32:40
MLADOST slobodni  
SESVETE - MOSLAVAC 0:0
ZG DUBRAVA 2 - KARLOVAC 2 25:18
TRNJE - CO ZAGREB 2 25:21
JASTREBARSKO slobodni  
na vrh

 

21. kolo 23/24.3.2013.
   
MAKSIMIR PASTELA 2 - ZG DUBRAVA 2 19:15
TRNJE  -  PAVLEKI  18:32
CO ZAGREB 2 - MEDVEŠČAK 2 34:13
KARLOVAC 2 - SESVETE 19:15
MOSLAVAC slobodni  
MLADOST - JASTREBARSKO 23:15
DUBRAVA (Vrb) - OGULIN 28:28
 ZAPREŠIĆ slobodni  
na vrh

 

22. kolo 6/7.4.2013.
   
SESVETE - MAKSIMIR PASTELA 2 21:24
PAVLEKI - DUBRAVA (Vrb) 35:27
ZAPREŠIĆ - MLADOST 29:19 
JASTREBARSKO - MOSLAVAC 36:20
KARLOVAC 2 slobodni  
ZG DUBRAVA 2 - CO ZAGREB 2 25:22
MEDVEŠČAK 2 - TRNJE 0:0
OGULIN slobodni

 

na vrh

 

 

23. kolo 13/14.4.2013.
   
MAKSIMIR PASTELA 2 slobodni  
MEDVEŠČAK 2 - PAVLEKI 29:24
TRNJE - ZG DUBRAVA 2 28:15
CO ZAGREB 2 - SESVETE 36:18
KARLOVAC 2 - JASTREBARSKO 36:22
MOSLAVAC - ZAPREŠIĆ 22:37
MLADOST - OGULIN 17:31
DUBRAVA (Vrb) slobodni  
na vrh

 

 

24. kolo 20/21.4.2013.
   
JASTREBARSKO - MAKSIMIR PASTELA 2 19:28
DUBRAVA (Vrb) - MLADOST 29:18
OGULIN - MOSLAVAC 29:18
ZAPREŠIĆ - KARLOVAC 2 28:27
CO ZAGREB 2 slobodni  
SESVETE - TRNJE 19:30
ZG DUBRAVA 2 - MEDVEŠČAK 2 25:18
PAVLEKI slobodni  
na vrh

 

 

25. kolo 27/28.4.2013.
   
MAKSIMIR PASTELA 2 - ZAPREŠIĆ 29:29
ZG DUBRAVA 2 - PAVLEKI 18:23
MEDVEŠČAK 2 - SESVETE 11:44
TRNJE slobodni  
CO ZAGREB 2 - JASTREBARSKO 41:16
KARLOVAC 2 - OGULIN  28:28
MOSLAVAC - DUBRAVA (Vrb) 28:28
MLADOST slobodni  
na vrh

 

 

26. kolo 4/5.5.2013.
   
OGULIN - MAKSIMIR PASTELA 2 36:18
PAVLEKI - MLADOST 36:13
DUBRAVA (Vrb) - KARLOVAC 2 27:18
ZAPREŠIĆ - CO ZAGREB 2 31:26
JASTREBARSKO-TRNJE 25:35
MEDVEŠČAK 2 slobodni  
SESVETE - ZG DUBRAVA 2 13:36
MOSLAVAC slobodni  
na vrh

 

27. kolo 11/12.5.2013.
   
MAKSIMIR PASTELA 2 - DUBRAVA (Vrb) 20:19
SESVETE - PAVLEKI 20:43
ZG DUBRAVA 2 slobodni  
MEDVEŠČAK 2 - JASTREBARSKO 48:6
TRNJE - ZAPREŠIĆ 37:24
CO ZAGREB 2 - OGULIN 23:32
MOSLAVAC - MLADOST 0:10 (bb)
KARLOVAC slobodni  
na vrh

 

28. kolo 18/19.5.2013.
   
MAKSIMIR PASTELA slobodni  
PAVLEKI - MOSLAVAC 44:16
MLADOST - KARLOVAC 2 19:25
DUBRAVA (Vrb) - CO ZAGREB 2 20:18
OGULIN - TRNJE -
ZAPREŠIĆ - MEDVEŠČAK 2 32:28
JASTREBARSKO - ZG DUBRAVA 2 25:33
SESVETE slobodni
 
na vrh

 

29. kolo  25/26.5.2013
   
MAKSIMIR PASTELA 2 - MLADOST 27:22
PAVLEKI slobodni  
SESVETE - JASTREBARSKO 10:0 bb
ZG DUBRAVA 2 - ZAPREŠIĆ 36:21
MEDVEŠČAK 2 - OGULIN 22:31
TRNJE - DUBRAVA (Vrb) 10:0 bb
KARLOVAC 2 - MOSLAVAC 10:0 bb
CO ZAGREB 2  slobodni  
na vrh

 

30. kolo 1/2.6.2013.
   
MOSLAVAC - MAKSIMIR PASTELA 2 11:64
PAVLEKI - KARLOVAC 2 33:22
MLADOST - CO ZAGREB 2 12:36
DUBRAVA (Vrb) - MEDVEŠČAK 2 24:30
OGULIN - ZG DUBRAVA 2 28:25
ZAPREŠIĆ - SESVETE 46:9
JASTREBARSKO slobodni  
TRNJE slobodni  
na vrh

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.