1. HRVATSKA RUKOMETNA LIGA dječaci 2000. i mlađi (sezona 2013/2014)

- 1.kolo - 2.kolo - 3.kolo - 4.kolo - 5.kolo - 6.kolo - 7.kolo - 8.kolo - 9.kolo - 10.kolo - 11.kolo - 12.kolo - 13.kolo -

- 14.kolo - 15. kolo - 16. kolo - 17. kolo - 18. kolo - 19. kolo - 20. kolo - 21. kolo - 22. kolo - 23. kolo - 24. kolo - 25. kolo - 26. kolo -

 

1. KOLO , 21. / 22.09.2013
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA - SISAK 23:11 44:19
CO ZAGREB - PAVLEKI 23:7 44:16
RŠ KARLOVAC- OGULIN 19:5 36:25
DUGO SELO - MEDVEŠČAK 19:14 36:31
DUBRAVA - RUDAR  11:6 27:18
IVANIĆ - MOSLAVINA   0:10
ZG DUBRAVA - PETRINJA 14:13 28:27
na vrh

 

2. KOLO , 28. / 29.09.2013.
  Pol. Kraj
MEDVEŠČAK - MAKSIMIR PASTELA 14:16 21:35
PAVLEKI - PETRINJA 16:16 34:38
MOSLAVINA - ZG DUBRAVA 12:11 28:22
RUDAR - IVANIĆ 5:19 16:40
SISAK - DUBRAVA 11:14 28:32
OGULIN - DUGO SELO  9:20 26:33
CO ZAGREB - RŠ KARLOVAC  20:12 39:23
na vrh

 

3. KOLO , 5. / 6.10.2013.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA - OGULIN  20:9 36:17
RŠ KARLOVAC - PAVLEKI  25:9 44:25
DUGO SELO - CO ZAGREB 14:21 30:44
DUBRAVA - MEDVEŠČAK 18:6 34:25
IVANIĆ - SISAK 33:8 51:18
ZG DUBRAVA - RUDAR  13:11 24:21
PETRINJA - MOSLAVINA 11:20 27:31
na vrh

 

4. KOLO , 12. / 13.10.2013.
  Pol. Kraj
CO ZAGREB - MAKSIMIR PASTELA 15:10 39:19
PAVLEKI - MOSLAVINA 11:16 16:32
RUDAR - PETRINJA 16:11 31:25
SISAK - ZG DUBRAVA 16:14 34:32
MEDVEŠČAK - IVANIĆ 14:14 35:36
OGULIN - DUBRAVA 13:15 31:29
RŠ KARLOVAC - DUGO SELO 13:13 32:29
na vrh

 

5. KOLO , 19. / 20.10.2013.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA - RŠ KARLOVAC 14:11  29:27 
DUGO SELO - PAVLEKI 22:7 40:20 
DUBRAVA - CO ZAGREB 14:18  22:38 
IVANIĆ - OGULIN 23:14 49:31
ZG DUBRAVA - MEDVEŠČAK 10:13 25:25 
PETRINJA - SISAK 19:20 34:43
MOSLAVINA - RUDAR 17:10 31:25
na vrh

 

6. KOLO , 26. / 27.10.2013.
  Pol. Kraj
DUGO SELO - MAKSIMIR PASTELA 8:14 19:31
PAVLEKI - RUDAR 12:11 25:27
SISAK - MOSLAVINA 15:12 32:34
MEDVEŠČAK - PETRINJA 20:14 36:28
OGULIN - ZG DUBRAVA 17:15 30:27
CO ZAGREB - IVANIĆ 13:11 28:21
RŠ KARLOVAC - DUBRAVA  16:14 31:31
na vrh

 

7. KOLO , 9. / 10.11.2013.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA - PAVLEKI 27:8 53:21
DUBRAVA - DUGO SELO 13:13  35:28 
IVANIĆ - RŠ KARLOVAC 22:16 47:34
ZG DUBRAVA - CO ZAGREB  6:15  16:27 
PETRINJA - OGULIN  17:11  25:24
MOSLAVINA - MEDVEŠČAK 12:11  31:25
RUDAR - SISAK 14:9 35:22
na vrh

 

8. KOLO , 16. / 17.11.2013.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA - DUBRAVA  14:12  30:28 
PAVLEKI - SISAK  18:15 30:26
MEDVEŠČAK - RUDAR  12:16 27:29
OGULIN - MOSLAVINA    7:14 19:30
CO ZAGREB - PETRINJA 21:6 46:25
RŠ KARLOVAC - ZG DUBRAVA 16:8 36:21
DUGO SELO - IVANIĆ   18:15 42:33
na vrh

 

9. KOLO , 23. / 24.11.2013.
  Pol. Kraj
IVANIĆ - MAKSIMIR PASTELA  16:17  34:32
DUBRAVA - PAVLEKI  13:14   30:22 
ZG DUBRAVA - DUGO SELO  18:17  29:28
PETRINJA - RŠ KARLOVAC  11:16  17:42
MOSLAVINA - CO ZAGREB  12:15   24:34 
RUDAR - OGULIN  18:11   34:30 
SISAK - MEDVEŠČAK  12:19  28:34
na vrh

 

10. KOLO , 30.11. /1.12.2013.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA - ZG DUBRAVA 16:5   32:11 
PAVLEKI - MEDVEŠČAK    8:17  20:40
OGULIN - SISAK 18:12  40:27
CO ZAGREB - RUDAR  19:10   41:22
RŠ KARLOVAC - MOSLAVINA  6:17  21:31
DUGO SELO - PETRINJA 23:14   47:26 
DUBRAVA - IVANIĆ  17:18   36:35
na vrh

 

11. KOLO , 7. / 8.12.2013.
  Pol. Kraj
PETRINJA - MAKSIMIR PASTELA  8:25 11:54
IVANIĆ - PAVLEKI 17:9   46:20 
ZG DUBRAVA - DUBRAVA  12:12   22:28 
MOSLAVINA - DUGO SELO  11:20  25:33
RUDAR - RŠ KARLOVAC  7:11   16:25 
SISAK - CO ZAGREB 11:21   27:45
MEDVEŠČAK - OGULIN 19:16    38:20 
na vrh

 

12. KOLO , 14. / 15.12.2013.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA - MOSLAVINA  17:11   27:26 
PAVLEKI - OGULIN  12:10  22:19
CO ZAGREB - MEDVEŠČAK   10:0
RŠ KARLOVAC - SISAK  21:10  49:25
DUGO SELO - RUDAR  17:12  37:27
DUBRAVA - PETRINJA  24:12  41:29
IVANIĆ - ZG DUBRAVA  15:5  28:17
na vrh

 

13. KOLO , 21. / 22.12.2013.
  Pol. Kraj
RUDAR - MAKSIMIR PASTELA  10:16  17:36
ZG DUBRAVA - PAVLEKI  15:10   31:18 
PETRINJA - IVANIĆ   11:22   19:46
MOSLAVINA - DUBRAVA  11:13  26:26
SISAK - DUGO SELO  12:26  36:47
MEDVEŠČAK - RŠ KARLOVAC  18:18  26:31
OGULIN - CO ZAGREB  11:20 20:38 
na vrh
14. KOLO , 8. / 9.2.2014
  Pol. Kraj
SISAK - MAKSIMIR PASTELA
11:17  22:38 
PAVLEKI - CO ZAGREB 5:22  22:38 
OGULIN - RŠ KARLOVAC 16:13  25:30
MEDVEŠČAK - DUGO SELO
15:30 38:55 
RUDAR - DUBRAVA
10:14  22:28 
MOSLAVINA - IVANIĆ
19:18  29:37
PETRINJA - ZG DUBRAVA
9:13 20:26
na vrh
15. KOLO , 15. / 16.2.2014.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA - MEDVEŠČAK
28:17  51:29 
PETRINJA - PAVLEKI
12:14  23:28 
ZG DUBRAVA - MOSLAVINA
16:18   25:34
IVANIĆ - RUDAR
21:12  34:25 
DUBRAVA - SISAK
17:13 34:25
DUGO SELO - OGULIN
26:14 44:32
RŠ KARLOVAC - CO ZAGREB
10:16   21:29
na vrh
16. KOLO , 22. / 23.2.2014.
  Pol. Kraj
OGULIN - MAKSIMIR PASTELA  10:18  29:40 
PAVLEKI - RŠ KARLOVAC  13:19 24:35
CO ZAGREB  - DUGO SELO
 18:14 32:30
MEDVEŠČAK - DUBRAVA
 11:12  27:34 
SISAK - IVANIĆ
 14:24 29:36
RUDAR - ZG DUBRAVA
  13:13  21:29
MOSLAVINA - PETRINJA
 22:11  42:21 

 

17. KOLO , 1. / 2.3.2014.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA - CO ZAGREB
15:14    26:25 
MOSLAVINA - PAVLEKI
19:16   35:32
PETRINJA - RUDAR
   33:31
ZG DUBRAVA - SISAK
   38:27
IVANIĆ - MEDVEŠČAK
   37:32
DUBRAVA - OGULIN
    43:19 
DUGO SELO - RŠ KARLOVAC
   36:29
na vrh

 

18. KOLO , 8. / 9.3.2014.
  Pol. Kraj
RŠ KARLOVAC - MAKSIMIR PASTELA  22:18  41:33 
PAVLEKI - DUGO SELO  9:22 32:50
CO ZAGREB - DUBRAVA  19:12  37:24
OGULIN - IVANIĆ  11:21   25:45 
MEDVEŠČAK - ZG DUBRAVA   15:12   29:26
SISAK - PETRINJA  8:13  26:34
RUDAR - MOSLAVINA   9:22   32:50
na vrh

 

19. KOLO , 15. / 16.3.2014.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA - DUGO SELO  15:20 32:35
RUDAR - PAVLEKI  17:9 33:30
MOSLAVINA - SISAK  21:12  39:22
PETRINJA - MEDVEŠČAK  19:21  40:40
ZG DUBRAVA - OGULIN
 16:10  29:22
IVANIĆ - CO ZAGREB  12:18  27:40
DUBRAVA - RŠ KARLOVAC  10:12   21:21 
na vrh

 

20. KOLO , 22. / 23.3.2014.
  Pol. Kraj
PAVLEKI - MAKSIMIR PASTELA 7:22  20:40
DUGO SELO - DUBRAVA 16:16  33:31 
RŠ KARLOVAC - IVANIĆ 14:8  25:21 
CO ZAGREB - ZG DUBRAVA 17:6  34:19 
OGULIN - PETRINJA  15:14 26:27 
MEDVEŠČAK - MOSLAVINA  14:16 29:32 
SISAK - RUDAR  10:15 24:31 
na vrh

 

21. KOLO , 29. / 30.3.2014.
  Pol. Kraj
DUBRAVA - MAKSIMIR PASTELA  13:10   32:24 
SISAK - PAVLEKI 12:16   21:32 
RUDAR - MEDVEŠČAK   11:13   21:27
MOSLAVINA - OGULIN  14:9  34:23
PETRINJA - CO ZAGREB  8:21   19:40 
ZG DUBRAVA - RŠ KARLOVAC  10:11

  21:22 

IVANIĆ - DUGO SELO  15:20  31:40

 

22. KOLO , 5. / 6.4.2014.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA - IVANIĆ 20:8   36:22
PAVLEKI - DUBRAVA 9:19   27:34
DUGO SELO - ZG DUBRAVA    33:27
RŠ KARLOVAC - PETRINJA    
CO ZAGREB - MOSLAVINA   31:28 
OGULIN - RUDAR   34:31 
MEDVEŠČAK - SISAK    
na vrh

 

23. KOLO , 12. /13.4.2014.
  Pol. Kraj
ZG DUBRAVA - MAKSIMIR PASTELA 9:18  25:37 
MEDVEŠČAK - PAVLEKI 15:14  35:31
SISAK - OGULIN 21:15   32:27
RUDAR - CO ZAGREB 8:19   19:37
MOSLAVINA - RŠ KARLOVAC 15:16   31:31
PETRINJA - DUGO SELO 13:24    38:49 
IVANIĆ - DUBRAVA  15:22  36:34
na vrh

 

24. KOLO , 26. / 27.4.2014.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA - PETRINJA
 23:6 50:23
PAVLEKI - IVANIĆ
 14:17 28:35 
DUBRAVA - ZG DUBRAVA  17:10 29:20 
DUGO SELO - MOSLAVINA  18:26 29:47 
RŠ KARLOVAC - RUDAR  23:11 41:25
CO ZAGREB - SISAK 25:8  46:22 
OGULIN - MEDVEŠČAK
11:17  18:34 
na vrh

 

25. KOLO , 3. / 4.5.2014.
  Pol. Kraj
MOSLAVINA - MAKSIMIR PASTELA 21:19   41:36
OGULIN - PAVLEKI 12:17  25:27 
MEDVEŠČAK - CO ZAGREB 14:17  25:37 
SISAK - RŠ KARLOVAC  6:24  16:40
RUDAR - DUGO SELO 16:27   31:50
PETRINJA - DUBRAVA  12:20  22:36
ZG DUBRAVA - IVANIĆ  9:7  17:23
na vrh

 

26. KOLO , 10. / 11.5.2014.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA - RUDAR
 11:10  23:19
PAVLEKI - ZG DUBRAVA  12:19  27:28
IVANIĆ - PETRINJA    10:0
DUBRAVA - MOSLAVINA  18:11  33:22
DUGO SELO - SISAK  30:11  53:40
RŠ KARLOVAC - MEDVEŠČAK  18:15  36:28
CO ZAGREB - OGULIN
 19:11  36:21
na vrh

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.