×

Greška

Strange, but missing GJFields library for /home/rkmaksim/public_html/web/plugins/system/notificationary/notificationary.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

Sezona 2016/2017: Raspored i rezultati 1.HMKRL Središte (2002)

- 1.kolo - 2.kolo - 3.kolo - 4.kolo - 5.kolo - 6.kolo - 7.kolo - 8.kolo - 9.kolo - 10.kolo - 11.kolo - 12.kolo - 13.kolo -

1. KOLO , 24./25.09.2016.
  Pol. Kraj
KARLOVAC - TRNJE 16:4 28:13
SLOGA - DUBRAVA 9:4 21:16
MEDVEŠČAK - MAKSIMIR PASTELA 5:12 12:23
RUDAR - RUGVICA 16:4 28:13
ZG DUBRAVA - PPD ZAGREB 5:13 9:25
ZAPREŠIĆ - MOSLAVINA 5:13 16:25
RUGVICA - KARLOVAC 9:12 17:24
DUBRAVA - ZG DUBRAVA 7:7 21:9
MOSLAVINA - MEDVEŠČAK 11:17 24:25
TRNJE - RUDAR 3:15 12:28
PPD ZAGREB - SLOGA 19:5 32:15
MAKSIMIR PASTEL - ZAPREŠIĆ 15:12 28:17
KARLOVAC - RUDAR 4:8 13:15
SLOGA - ZG DUBRAVA 9:11 15:18
MEDVEŠČAK - ZAPREŠIĆ 11:9 19:18
RUGVICA - TRNJE 13:7 32:16
PPD ZAGREB - DUBRAVA 14:4 26:12
MOSLAVINA - MAKSIMIR PASTELA    
SISAK - DUGO SELO 7:12 11:21
na vrh

-

2. KOLO , 01./02.10.2016.
  Pol. Kraj
TRNJE - DUGO SELO 3:19 4:33
PPD ZAGREB - MEDVEŠČAK 14:4 26:12
SLOGA - KARLOVAC 10:12 17:26
RUGVICA - SISAK 6:12 16:28
DUBRAVA - ZAPREŠIĆ 13:7 21:17
ZG DUBRAVA - RUDAR 6:10 15:24
SISAK - TRNJE 17:4 32:11
ZAPREŠIĆ - PPD ZAGREB 6:15 13:32
KARLOVAC - ZG DUBRAVA 10:11 22:16
DUGO SELO - RUGVICA 19:10 35:23
MEDVEŠČAK - DUBRAVA 7:9 14:18
RUDAR - SLOGA 12:7 25:15
na vrh

-

3. KOLO , 15./16.10.2016.
  Pol. Kraj
SLOGA - MEDVEŠČAK 10:9 23:20
DUGO SELO - KARLOVAC 8:5 16:13
MAKSIMIR PASTEL - RUGVICA 10:7 21:15
ZG DUBRAVA - ZAPREŠIĆ 7:4 17:12
SISAK - RUDAR 10:6 20:14
MOSLAVINA - TRNJE 13:7 25:15
ZAPREŠIĆ - SLOGA 11:14 21:25
KARLOVAC - SISAK 8:5 16:14
RUGVICA - MOSLAVINA 10:7 20:20
MEDVEŠČAK - ZG DUBRAVA 7:8 16:16
RUDAR - DUGO SELO 6:14 16:22
TRNJE - MAKSIMIR PASTELA 6:16 10:28
na vrh

-

4. KOLO , 30./31.10.2016.
  Pol. Kraj
MEDVEŠČAK - SISAK 11:6 21:17
ZG DUBRAVA - MOSLAVINA 9:6 20:15
PPD ZAGREB - KARLOVAC 14:8 26:18
ZAPREŠIĆ - DUGO SELO 3:17 14:26
SLOGA - MAKSIMIR PASTELA 11:14 22:20
DUBRAVA - RUDAR 9:8 19:18
DUGO SELO - MEDVEŠČAK 14:7 29:17
MOSLAVINA - SLOGA 9:16 19:26
RUDAR - PPD ZAGREB 3:6 10:19
SISAK - ZAPREŠIĆ 12:6 25:17
MAKSIMIR PASTEL - ZG DUBRAVA 11:7 20:15
KARLOVAC - DUBRAVA 10:10 18:19
na vrh

-

5. KOLO , 12./13.11.2016.
  Pol. Kraj
MOSLAVINA - PPD ZAGREB 6:14 10:27
MEDVEŠČAK - TRNJE 10:7 21:9
SISAK - SLOGA 8:10 21:18
MAKSIMIR PASTEL - DUBRAVA 9:10 17:15
ZAPREŠIĆ - RUGVICA 10:3 22:14
DUGO SELO - ZG DUBRAVA 13:4 21:12
DUBRAVA - MOSLAVINA 14:2 20:15
RUGVICA - MEDVEŠČAK 10:8 23:19
ZG DUBRAVA - SISAK 9:12 19:21
PPD ZAGREB - MAKSIMIR PASTELA 11:5 23:11
TRNJE - ZAPREŠIĆ 7:11 12:23
SLOGA - DUGO SELO 9:20 23:31
na vrh

-

6. KOLO , 26./27.11.2016.
  Pol. Kraj
PPD ZAGREB - RUGVICA 14:6 33:9
KARLOVAC - ZAPREŠIĆ 11:4 25:8
SISAK - MAKSIMIR PASTELA 6:8 15:18
DUBRAVA - TRNJE 10:2 29:8
RUDAR - MEDVEŠČAK 13:11 22:17
DUGO SELO - MOSLAVINA 13:10 27:18
TRNJE - PPD ZAGREB 4:19 8:38
MEDVEŠČAK - KARLOVAC 7:9 15:20
MOSLAVINA - SISAK 12:14 22:25
RUGVICA - DUBRAVA 7:10 16:23
ZAPREŠIĆ - RUDAR 3:14 11:26
MAKSIMIR PASTEL - DUGO SELO 5:16 14:25
na vrh

-

7. KOLO , 10./11.12.2016.
  Pol. Kraj
SISAK - DUBRAVA 12:8 18:20
MOSLAVINA - RUDAR 9:12 15:25
RUGVICA - ZG DUBRAVA 9:11 19:23
DUGO SELO - PPD ZAGREB 12:9 19:18
MAKSIMIR PASTEL - KARLOVAC 7:10 14:18
TRNJE - SLOGA 5:18 10:32
PPD ZAGREB - SISAK 14:8 22:21
KARLOVAC - MOSLAVINA 11:2 21:11
ZG DUBRAVA - TRNJE 16:8 31:24
DUBRAVA - DUGO SELO 8:8 19:17
RUDAR - MAKSIMIR PASTELA 5:5 10:11
SLOGA - RUGVICA 17:9 33:22
na vrh

-

8. KOLO , 21./22.01.2017.
  Pol. Kraj
TRNJE - KARLOVAC 7:14 10:26
DUBRAVA - SLOGA 12:9 24:23
MAKSIMIR PASTEL - MEDVEŠČAK 10:0 10:0
RUGVICA - RUDAR 10:16 26:27
PPD ZAGREB - ZG DUBRAVA 12:3 25:11
MOSLAVINA - ZAPREŠIĆ 9:11 22:22
KARLOVAC - RUGVICA 12:10 26:20
ZG DUBRAVA - DUBRAVA 8:7 12:17
MEDVEŠČAK - MOSLAVINA 0:10 0:10
RUDAR - TRNJE 15:5 30:12
SLOGA - PPD ZAGREB 8:19 16:28
ZAPREŠIĆ - MAKSIMIR PASTELA 4:10 12:23
RUDAR - KARLOVAC 9:8 20:14
ZG DUBRAVA - SLOGA    
ZAPREŠIĆ - MEDVEŠČAK 8:5 13:14
TRNJE - RUGVICA    
DUBRAVA - PPD ZAGREB    
MAKSIMIR PASTEL - MOSLAVINA 10:8 18:15
DUGO SELO - SISAK 9:10 20:18
na vrh

-

9. KOLO , 11./12.02.2017.
  Pol. Kraj
DUGO SELO - TRNJE 19:5 30:8
MEDVEŠČAK - PPD ZAGREB 10:14 15:27
KARLOVAC - SLOGA 12:13 23:20
SISAK - RUGVICA 18:7 37:16
ZAPREŠIĆ - DUBRAVA 6:11 12:21
RUDAR - ZG DUBRAVA 9:4 22:8
TRNJE - SISAK 2:16 7:27
PPD ZAGREB - ZAPREŠIĆ 16:3 29:5
ZG DUBRAVA - KARLOVAC 3:5 8:13
RUGVICA - DUGO SELO 11:14 25:31
DUBRAVA - MEDVEŠČAK 10:8 21:19
SLOGA - RUDAR 7:16 15:32
na vrh

-

10. KOLO , 25./26.02.2017.
  Pol. Kraj
MEDVEŠČAK - SLOGA 15:8 25:20
KARLOVAC - DUGO SELO 9:11 14:26
RUGVICA - MAKSIMIR PASTELA 16:23 16:30
ZAPREŠIĆ - ZG DUBRAVA 8:9 12:17
RUDAR - SISAK 11:9 20:19
TRNJE - MOSLAVINA 3:23 4:34
SLOGA - ZAPREŠIĆ 8:8 18:16
SISAK - KARLOVAC 10:10 20:23
MOSLAVINA - RUGVICA 22:17 26:25
ZG DUBRAVA - MEDVEŠČAK 8:7 17:16
DUGO SELO - RUDAR 14:10 27:25
MAKSIMIR PASTEL - TRNJE 29:3 43:6
na vrh

-

11. KOLO , 11./12.03.2017.
  Pol. Kraj
SISAK - MEDVEŠČAK    
MOSLAVINA - ZG DUBRAVA    
KARLOVAC - PPD ZAGREB    
DUGO SELO - ZAPREŠIĆ    
MAKSIMIR PASTEL - SLOGA    
RUDAR - DUBRAVA    
MEDVEŠČAK - DUGO SELO    
SLOGA - MOSLAVINA    
PPD ZAGREB - RUDAR    
ZAPREŠIĆ - SISAK    
ZG DUBRAVA - MAKSIMIR PASTELA    
DUBRAVA - KARLOVAC    
na vrh

-

12. KOLO , 25./26.03.2017.
  Pol. Kraj
PPD ZAGREB - MOSLAVINA    
TRNJE - MEDVEŠČAK    
SLOGA - SISAK    
DUBRAVA - MAKSIMIR PASTELA    
RUGVICA - ZAPREŠIĆ    
ZG DUBRAVA - DUGO SELO    
MOSLAVINA - DUBRAVA    
MEDVEŠČAK - RUGVICA    
SISAK - ZG DUBRAVA    
MAKSIMIR PASTEL - PPD ZAGREB    
ZAPREŠIĆ - TRNJE    
DUGO SELO - SLOGA    
na vrh

-

13. KOLO , 08./09.04.2017.
  Pol. Kraj
RUGVICA - PPD ZAGREB    
ZAPREŠIĆ - KARLOVAC    
MAKSIMIR PASTEL - SISAK    
TRNJE - DUBRAVA    
MEDVEŠČAK - RUDAR    
MOSLAVINA - DUGO SELO    
PPD ZAGREB - TRNJE    
KARLOVAC - MEDVEŠČAK    
SISAK - MOSLAVINA    
DUBRAVA - RUGVICA    
RUDAR - ZAPREŠIĆ    
DUGO SELO - MAKSIMIR PASTELA    
na vrh

-

14. KOLO , 29./30.04.2017.
  Pol. Kraj
DUBRAVA - SISAK    
RUDAR - MOSLAVINA    
ZG DUBRAVA - RUGVICA    
PPD ZAGREB - DUGO SELO    
KARLOVAC - MAKSIMIR PASTELA    
SLOGA - TRNJE    
SISAK - PPD ZAGREB    
MOSLAVINA - KARLOVAC    
TRNJE - ZG DUBRAVA    
DUGO SELO - DUBRAVA    
MAKSIMIR PASTEL - RUDAR    
RUGVICA - SLOGA    
na vrh

-

Sezona 2016/2017: Raspored i rezultati 2. HMKRL (2002)

Skupina A

- 1.kolo - 2.kolo - 3.kolo - 4.kolo - 5.kolo - 6.kolo - 7.kolo - 8.kolo - 9.kolo - 10.kolo - 11.kolo - 12.kolo - 13.kolo -

1. KOLO , 24./25.9.2016.
  Pol. Kraj
ZG DUBRAVA - SLOBODNA    
DUBRAVA 2 - ZAGORICA    
MAKSIMIR PASTELA 3 - GORICA    
METALAC - IVANIĆ    
MOSLAVAC - PPD ZAGREB    
na vrh

-

2. KOLO , 1./2.10.2016.
  Pol. Kraj
PPD ZAGREB - SLOBODAN    
IVANIĆ - MOSLAVAC    
GORICA - METALAC    
ZAGORICA - MAKSIMIR PASTELA 3    
ZG DUBRAVA - DUBRAVA 2    
na vrh

-

3. KOLO , 8./9.10.2016.
  Pol. Kraj
DUBRAVA 2 - SLOBODNA    
MAKSIMIR PASTELA 3 - ZG DUBRAVA    
METALAC - ZAGORICA    
MOSLAVAC - GORICA    
PPD ZAGREB - IVANIĆ    
na vrh

-

4. KOLO , 15./16.10.2016.
  Pol. Kraj
IVANIĆ - SLOBODAN    
GORICA - PPD ZAGREB    
ZAGORICA - MOSLAVAC    
ZG DUBRAVA - METALAC    
DUBRAVA 2 - MAKSIMIR PASTELA 3    
na vrh

-

5. KOLO , 22./23.10.2016.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA 3 - SLOBODAN    
METALAC - DUBRAVA 2    
MOSLAVAC - ZG DUBRAVA    
PPD ZAGREB - ZAGORICA    
IVANIĆ - GORICA    
na vrh

-

6. KOLO , 29. /30.10.2016
  Pol. Kraj
GORICA - SLOBODNA    
ZAGORICA - IVANIĆ    
ZG DUBRAVA - PPD ZAGREB    
DUBRAVA 2 - MOSLAVAC    
MAKSIMIR PASTELA 3 - METALAC    
na vrh

-

7. KOLO , 5./6.11.2016.
  Pol. Kraj
METALAC - SLOBODAN    
MOSLAVAC - MAKSIMIR PASTELA 3    
PPD ZAGREB - DUBRAVA 2    
IVANIĆ - ZG DUBRAVA    
GORICA - ZAGORICA    
na vrh

-

8. KOLO , 12./13.11.2016.
  Pol. Kraj
ZAGORICA - SLOBODNA    
ZG DUBRAVA - GORICA    
DUBRAVA 2 - IVANIĆ    
DUBRAVA 2 - MOSLAVAC    
METALAC - MOSLAVAC    
na vrh

-

9. KOLO , 19./20.11.2016.
  Pol. Kraj
MOSLAVAC - SLOBODAN    
PPD ZAGREB - METALAC    
IVANIĆ - MAKSIMIR PASTELA 3    
GORICA - DUBRAVA 2    
ZAGORICA - ZG DUBRAVA    
na vrh

-

10. KOLO , 26./27.11.2016.
  Pol. Kraj
ZG DUBRAVA - SLOBODNA    
ZAGORICA - DUBRAVA 2    
GORICA - MAKSIMIR PASTELA 3    
IVANIĆ - METALAC    
PPD ZAGREB - MOSLAVAC    
na vrh

-

11. KOLO , 3./4.12.2016.
  Pol. Kraj
PPD ZAGREB - SLOBODAN    
MOSLAVAC - IVANIĆ    
METALAC - GORICA    
MAKSIMIR PASTELA 3 - ZAGORICA    
DUBRAVA 2 - ZG DUBRAVA    
na vrh

-

12. KOLO , 10./11.12.2016.
  Pol. Kraj
DUBRAVA 2 - SLOBODNA    
ZG DUBRAVA - MAKSIMIR PASTELA 3    
ZAGORICA - METALAC    
GORICA - MOSLAVAC    
IVANIĆ - PPD ZAGREB    
na vrh

-

13. KOLO , 17./18.12.2016.
  Pol. Kraj
IVANIĆ - SLOBODAN    
PPD ZAGREB - GORICA    
MOSLAVAC - ZAGORICA    
METALAC - ZG DUBRAVA    
MAKSIMIR PASTELA 3 - DUBRAVA 2    
na vrh

-

14. KOLO , 14./15.1.2017.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA 3 - SLOBODAN    
DUBRAVA 2 - METALAC    
ZG DUBRAVA - MOSLAVAC    
ZAGORICA - PPD ZAGREB    
GORICA - IVANIĆ    
na vrh

-

15. KOLO , 21./22.1.2017.
  Pol. Kraj
GORICA - SLOBODNA    
IVANIĆ - ZAGORICA    
PPD ZAGREB - ZG DUBRAVA    
MOSLAVAC - DUBRAVA 2    
METALAC - MAKSIMIR PASTELA 3    
na vrh

-

16. KOLO , 28./29.1.2017.
  Pol. Kraj
METALAC - SLOBODAN    
MAKSIMIR PASTELA 3 - MOSLAVAC    
DUBRAVA 2 - PPD ZAGREB    
ZG DUBRAVA - IVANIĆ    
ZAGORICA - GORICA    
na vrh

-

17. KOLO , 4./5.2.2017.
  Pol. Kraj
ZAGORICA - SLOBODNA    
GORICA - ZG DUBRAVA    
IVANIĆ - DUBRAVA 2    
PPD ZAGREB - MAKSIMIR PASTELA 3    
MOSLAVAC - METALAC    
na vrh

-

18. KOLO , 11./12.2.2017.
  Pol. Kraj
MOSLAVAC - SLOBODAN    
METALAC - PPD ZAGREB    
MAKSIMIR PASTELA 3 - IVANIĆ    
DUBRAVA 2 - GORICA    
ZG DUBRAVA - ZAGORICA    
na vrh

-

Skupina A

- 1.kolo - 2.kolo - 3.kolo - 4.kolo - 5.kolo - 6.kolo - 7.kolo - 8.kolo - 9.kolo - 10.kolo - 11.kolo - 12.kolo - 13.kolo -

1. KOLO , 24./25.9.2016.
  Pol. Kraj
RŠ KARLOVAC 2 - SLOGA SN    
MAKSIMIR PASTELA 2 - MLADOST 09    
BEDEKOVČINA - PETRINJA    
SESVETE - PAVLEKI    
LIBRA TEHNIČAR - ZAGOREC    
na vrh

-

2. KOLO , 1./2.10.2016.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - ZAGOREC    
PAVLEKI - LIBRA TEHNIČAR    
PETRINJA - SESVETE    
MLADOST 09 - BEDEKOVČINA    
RŠ KARLOVAC 2 - MAKSIMIR PASTELA 2    
na vrh

-

3. KOLO , 8./9.10.2016.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA 2 - SLOGA SN    
BEDEKOVČINA - RŠ KARLOVAC 2    
SESVETE - MLADOST 09    
LIBRA TEHNIČAR - PETRINJA    
ZAGOREC - PAVLEKI    
na vrh

-

4. KOLO , 15./16.10.2016.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - PAVLEKI    
PETRINJA - ZAGOREC    
MLADOST 09 - LIBRA TEHNIČAR    
RŠ KARLOVAC 2 - SESVETE    
MAKSIMIR PASTELA 2 - BEDEKOVČINA    
na vrh

-

5. KOLO , 22./23.10.2016.
  Pol. Kraj
BEDEKOVČINA - SLOGA SN    
SESVETE - MAKSIMIR PASTELA 2    
LIBRA TEHNIČAR - RŠ KARLOVAC 2    
ZAGOREC - MLADOST 09    
PAVLEKI - PETRINJA    
na vrh

-

6. KOLO , 29. /30.10.2016
  Pol. Kraj
SLOGA SN - PETRINJA    
MLADOST 09 - PAVLEKI    
RŠ KARLOVAC 2 - ZAGOREC    
MAKSIMIR PASTELA 2 - LIBRA TEHNIČAR    
BEDEKOVČINA - SESVETE    
na vrh

-

7. KOLO , 5./6.11.2016.
  Pol. Kraj
SESVETE - SLOGA SN    
LIBRA TEHNIČAR - BEDEKOVČINA    
ZAGOREC - MAKSIMIR PASTELA 2    
PAVLEKI - RŠ KARLOVAC 2    
PETRINJA - MLADOST 09    
na vrh

-

8. KOLO , 12./13.11.2016.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - MLADOST 09    
RŠ KARLOVAC 2 - PETRINJA    
MAKSIMIR PASTELA 2 - PAVLEKI    
BEDEKOVČINA - ZAGOREC    
SESVETE - LIBRA TEHNIČAR    
na vrh

-

9. KOLO , 19./20.11.2016.
  Pol. Kraj
LIBRA TEHNIČAR - SLOGA SN    
ZAGOREC - SESVETE    
PAVLEKI - BEDEKOVČINA    
PETRINJA - MAKSIMIR PASTELA 2    
MLADOST 09 - RŠ KARLOVAC 2    
na vrh

-

10. KOLO , 26./27.11.2016.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - RŠ KARLOVAC 2    
MLADOST 09 - MAKSIMIR PASTELA 2    
PETRINJA - BEDEKOVČINA    
PAVLEKI - SESVETE    
ZAGOREC - LIBRA TEHNIČAR    
na vrh

-

11. KOLO , 3./4.12.2016.
  Pol. Kraj
ZAGOREC - SLOGA SN    
LIBRA TEHNIČAR - PAVLEKI    
SESVETE - PETRINJA    
BEDEKOVČINA - MLADOST 09    
MAKSIM IR PASTELA 2 - RŠ KARLOVAC 2    
na vrh

-

12. KOLO , 10./11.12.2016.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - MAKSIMIR PASTELA 2    
RŠ KARLOVAC 2 - BEDEKOVČINA    
MLADOST 09 - SESVETE    
PETRINJA - LIBRA TEHNIČAR    
PAVLEKI - ZAGOREC    
na vrh

-

13. KOLO , 17./18.12.2016.
  Pol. Kraj
PAVLEKI - SLOGA SN    
ZAGOREC - PETRINJA    
LIBRA TEHNIČAR - MLADOST 09    
SESVETE - RŠ KARLOVAC 2    
BEDEKOVČINA - MAKSIMIR PASTELA 2    
na vrh

-

14. KOLO , 14./15.1.2017.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - BEDEKOVČINA    
MAKSIMIR PASTELA 2 - SESVETE    
RŠ KARLOVAC 2 - LIBRA TEHNIČAR    
MLADOST 09 - ZAGOREC    
PETRINJA - PAVLEKI    
na vrh

-

15. KOLO , 21./22.1.2017.
  Pol. Kraj
PETRINJA - SLOGA SN    
PAVLEKI - MLADOST 09    
ZAGOREC - RŠ KARLOVAC 2    
LIBRA TEHNIČAR - MAKSIMIR PASTELA 2    
SESVETE - BEDEKOVČINA    
na vrh

-

16. KOLO , 28./29.1.2017.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - SESVETE    
BEDEKOVČINA - LIBRA TEHNIČAR    
MAKSIMIR PASTELA 2 - ZAGOREC    
RŠ KARLOVAC 2 - PAVLEKI    
MLADOST 09 - PETRINJA    
na vrh

-

17. KOLO , 4./5.2.2017.
  Pol. Kraj
MLADOST 09 - SLOGA SN    
PETRINJA - RŠ KARLOVAC 2    
PAVLEKI - MAKSIMIR PASTELA 2    
ZAGOREC - BEDEKOVČINA    
LIBRA TEHNIČAR - SESVETE    
na vrh

-

18. KOLO , 11./12.2.2017.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - LIBRA TEHNIČAR    
SESVETE - ZAGOREC    
BEDEKOVČINA - PAVLEKI    
MAKSIMIR PASTELA 2 - PETRINJA    
RŠ KARLOVAC 2 - MLADOST 09    
na vrh

-

Sezona 2015/2016: Raspored i rezultati 1.HRL djecaci A (2002)

- 1.kolo - 2.kolo - 3.kolo - 4.kolo - 5.kolo - 6.kolo - 7.kolo - 8.kolo - 9.kolo - 10.kolo - 11.kolo - 12.kolo - 13.kolo -

1. KOLO , 26./27.9.2015.
Pol.Kraj
PPD ZAGREB - IVANIĆ27:1012: 4
SISAK - MOSLAVINA36:2416: 8
RUDAR - RUGVICA29:1819: 7
RŠ KARLOVAC - TRNJE24:1513: 5
ZG DUBRAVA - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ27:3115:13
MAKSIMIR PASTELA - DUBRAVA17:14 9: 7
DUGO SELO - SLOBODAN
na vrh
-
2. KOLO , 3./4.10.2015.
Pol.Kraj
SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - MAKSIMIR PASTELA14:1025:23
TRNJE - ZG DUBRAVA 9:1418:27
RUGVICA - RŠ KARLOVAC10:2219:34
MOSLAVINA - RUDAR10:1120:20
IVANIĆ - SISAK 3:1510;30
DUGO SELO - PPD ZAGREB 7:1119:17
DUBRAVA - SLOBODAN
na vrh
-
3. KOLO , 10./11.10.2015.
Pol.Kraj
SISAK - DUGO SELO13:2027:32
RUDAR - IVANIĆ14:224:8
RŠ KARLOVAC - MOSLAVINA13:1224:18
ZG DUBRAVA - RUGVICA17:731:18
MAKSIMIR PASTELA - TRNJE9:725:16
DUBRAVA - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ14:1528:27
PPD ZAGREB - SLOBODAN
na vrh
-
4. KOLO , 17./18.10.2015.
Pol.Kraj
TRNJE - DUBRAVA11:521:15
RUGVICA - MAKSIMIR PASTELA10:1518:36
MOSLAVINA - ZG DUBRAVA13:1425:33
IVANIĆ - RŠ KARLOVAC5:1410:26
DUGO SELO - RUDAR16:1130:23
PPD - SISAK13:1233:16
SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - SLOBODAN
na vrh
-
5. KOLO , 24./25.10.2015.
Pol.Kraj
RUDAR - PPD ZAGREB9:1018:21
RŠ KARLOVAC - DUGO SELO11:1620:29
ZG DUBRAVA - IVANIĆ15:432:12
MAKSIMIR PASTELA - MOSLAVINA11:1325:20
DUBRAVA - RUGVICA16:1327:21
SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - TRNJE15:1428:29
SISAK - SLOBODAN
na vrh
-
6. KOLO , 31.10./1.11.201
Pol.Kraj
RUGVICA - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ13:2024:31
MOSLAVINA - DUBRAVA12:1326:25
IVANIĆ - MAKSIMIR PASTELA8:129:26
DUGO SELO - ZG DUBRAVA22:638:18
PPD ZAGREB - RŠ KARLOVAC12:429:13
SISAK - RUDAR14:1329:27
TRNJE - SLOBODAN
na vrh
-
7. KOLO , 7./8.11.2015.
Pol.Kraj
RŠ KARLOVAC - SISAK14:1120:19
ZG DUBRAVA - PPD ZAGREB9:1115:23
MAKSIMIR PASTELA - DUGO SELO11:1117:29
DUBRAVA - IVANIĆ12:223:9
SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - MOSLAVINA18:2233:41
TRNJE - RUGVICA16:1129:24
RUDAR - SLOBODAN
na vrh
-
8. KOLO , 14./15.11.2015.
Pol.Kraj
MOSLAVINA - TRNJE18:1334:20
IVANIĆ - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ
DUGO SELO - DUBRAVA17:729:22
PPD ZAGREB - MAKSIMIR PASTELA13:323:10
SISAK - ZG DUBRAVA15:925:20
RUDAR - RŠ KARLOVAC6:1018:18
RUGVICA - SLOBODAN
na vrh
-
9. KOLO , 21./22.11.2015.
Pol.Kraj
ZG DUBRAVA - RUDAR6:912:20
MAKSIMIR PASTELA - SISAK6:1315:24
DUBRAVA - PPD ZAGREB7:1215:27
SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - DUGO SELO14:1823:31
TRNJE - IVANIĆ-
RUGVICA - MOSLAVINA14:2127:35
RŠ KARLOVAC - SLOBODAN-
na vrh
-
10. KOLO , 28./29.11.2015.
Pol.Kraj
IVANIĆ - RUGVICA-
DUGO SELO - TRNJE18:838:21
PPD ZAGREB - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ19:738:22
SISAK - DUBRAVA20:1234:20
RUDAR - MAKSIMIR PASTELA9:621:12
RŠ KARLOVAC - ZG DUBRAVA11:825:22
MOSLAVINA - SLOBODAN
na vrh
-
11. KOLO , 5./6.12.2015.
Pol.Kraj
MAKSIMIR PASTELA - RŠ KARLOVAC10:820:15
DUBRAVA - RUDAR10:1819:31
SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - SISAK14:2131:37
TRNJE - PPD ZAGREB10:1520:32
RUGVICA - DUGO SELO5:2119:36
MOSLAVINA - IVANIĆ-
ZG DUBRAVA - SLOBODAN
na vrh
-
12. KOLO , 12./13.12.2015.
Pol.Kraj
DUGO SELO - MOSLAVINA22:1540:25
PPD ZAGREB - RUGVICA20:634:15
SISAK - TRNJE16:1029:25
RUDAR - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ10:1225:20
RŠ KARLOVAC - DUBRAVA12:822:19
ZG DUBRAVA - MAKSIMIR PASTELA8:913:19
IVANIĆ - SLOBODAN
na vrh
-
13. KOLO , 19./20.12.2015.
Pol.Kraj
DUBRAVA - ZG DUBRAVA14:931:16
SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - RŠ KARLOVAC14:1627:37
TRNJE - RUDAR11:1119:24
RUGVICA - SISAK11:2322:40
MOSLAVINA - PPD ZAGREB8:1518:30
IVANIĆ - DUGO SELO
MAKSIMIR PASTELA - SLOBODAN
na vrh
-
14. KOLO , 06./07.02.2016.
Pol.Kraj
MOSLAVINA - SISAK13:1228:25
RUGVICA - RUDAR12:1717:26
TRNJE - RŠ KARLOVAC11:1224:24
SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - ZG DUBRAVA13:1126:17
DUBRAVA - MAKSIMIR PASTELA5:414:17
DUGO SELO - SLOBODAN
na vrh
-
15. KOLO , 13./14.02.2016.
Pol.Kraj
MAKSIMIR PASTELA - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ19:1229:19
ZG DUBRAVA - TRNJE6:1812:38
RŠ KARLOVAC - RUGVICA20:1138:25
RUDAR - MOSLAVINA12:1022:22
SISAK - SLOBODAN
PPD ZAGREB - DUGO SELO14:1423:25
DUBRAVA - SLOBODAN
na vrh
-
16. KOLO , 20./21.02.2016.
Pol.Kraj
DUGO SELO - SISAK14:1129:22
RUDAR - SLOBODAN
MOSLAVINA - RŠ KARLOVAC15:1429:27
RUGVICA - ZG DUBRAVA11:2022:33
TRNJE - MAKSIMIR PASTELA9:621:20
SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - DUBRAVA11:1223:23
PPD ZAGREB - SLOBODAN
na vrh
-
17. KOLO , 27./28.02.2016.
Pol.Kraj
DUBRAVA - TRNJE12:1725:30
MAKSIMIR PASTELA - RUGVICA24:948:19
ZG DUBRAVA - MOSLAVINA6:1115:27
RŠ KARLOVAC - SLOBODAN
RUDAR - DUGO SELO8:1217:24
SISAK - PPD ZAGREB11:1521:27
SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - SLOBODAN
na vrh
-
18. KOLO , 05./06.03.2016.
Pol.Kraj
PPD ZAGREB - RUDAR8:1019:19
DUGO SELO - RŠ KARLOVAC17:632:18
ZG DUBRAVA - SLOBODAN
MOSLAVINA - MAKSIMIR PASTELA11:1718:31
RUGVICA - DUBRAVA7:1314:23
TRNJE - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ17:1433:29
SISAK - SLOBODAN
na vrh
-
19. KOLO , 12./13.03.2016.
Pol.Kraj
SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - RUGVICA21:1240:26
DUBRAVA - MOSLAVINA10:1125:23
MAKSIMIR PASTELA - SLOBODAN
ZG DUBRAVA - DUGO SELO8:1715:33
RŠ KARLOVAC - PPD ZAGREB10:1320:25
RUDAR - SISAK12:619:16
TRNJE - SLOBODAN
na vrh
-
20. KOLO , 19./20.03.2016.
Pol.Kraj
SISAK - RŠ KARLOVAC12:1623:29
PPD ZAGREB - ZG DUBRAVA16:827:14
DUGO SELO - MAKSIMIR PASTELA10:825:20
DUBRAVA - SLOBODAN
MOSLAVINA - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ11:726:23
RUGVICA - TRNJE10:1324:31
RUDAR - SLOBODAN
na vrh
-
21. KOLO , 02./03.04.2016.
Pol.Kraj
TRNJE - MOSLAVINA15:1031:26
SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - SLOBODAN
DUBRAVA - DUGO SELO9:1520:29
MAKSIMIR PASTELA - PPD ZAGREB6:1215:26
ZG DUBRAVA - SISAK7:1219:27
RŠ KARLOVAC - RUDAR16:1024:23
RUGVICA - SLOBODAN
na vrh
-
23. KOLO , 16./17.04.2016.
Pol.Kraj
RUGVICA - SLOBODAN
TRNJE - DUGO SELO10:1021:25
SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - PPD ZAGREB11:2123:40
DUBRAVA - SISAK10:824:18
MAKSIMIR PASTELA - RUDAR8:919:18
ZG DUBRAVA - RŠ KARLOVAC7:1115:20
MOSLAVINA - SLOBODAN
na vrh
-
22. KOLO , 09./10.04.2016.
Pol.Kraj
RUDAR - ZG DUBRAVA13:823:14
SISAK - MAKSIMIR PASTELA10:1318:26
PPD ZAGREB - DUBRAVA13:828:19
DUGO SELO - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ16:935:24
TRNJE - SLOBODAN
MOSLAVINA - RUGVICA17:837:22
RŠ KARLOVAC - SLOBODAN
na vrh
-
24. KOLO , 23./24.04.2016.
Pol.Kraj
RŠ KARLOVAC - MAKSIMIR PASTELA
RUDAR - DUBRAVA
SISAK - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ
PPD ZAGREB - TRNJE
DUGO SELO - RUGVICA
MOSLAVINA - SLOBODAN
ZG DUBRAVA - SLOBODAN
na vrh
-
25. KOLO , 30.04./01.05.20
Pol.Kraj
MOSLAVINA - DUGO SELO
RUGVICA - PPD ZAGREB
TRNJE - SISAK
SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - RUDAR
DUBRAVA - RŠ KARLOVAC
MAKSIMIR PASTELA - ZG DUBRAVA
na vrh
-
26. KOLO , 07./08.05.2016.
Pol.Kraj
ZG DUBRAVA - DUBRAVA
RŠ KARLOVAC - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ
RUDAR - TRNJE
SISAK - RUGVICA
PPD ZAGREB - MOSLAVINA
DUGO SELO - SLOBODAN
MAKSIMIR PASTELA - SLOBODAN
na vrh
-

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.