Sezona 2016/2017: Raspored i rezultati 2. HMKRL (2002)

Skupina A

- 1.kolo - 2.kolo - 3.kolo - 4.kolo - 5.kolo - 6.kolo - 7.kolo - 8.kolo - 9.kolo - 10.kolo - 11.kolo - 12.kolo - 13.kolo -

1. KOLO , 24./25.9.2016.
  Pol. Kraj
ZG DUBRAVA - SLOBODNA    
DUBRAVA 2 - ZAGORICA    
MAKSIMIR PASTELA 3 - GORICA    
METALAC - IVANIĆ    
MOSLAVAC - PPD ZAGREB    
na vrh

-

2. KOLO , 1./2.10.2016.
  Pol. Kraj
PPD ZAGREB - SLOBODAN    
IVANIĆ - MOSLAVAC    
GORICA - METALAC    
ZAGORICA - MAKSIMIR PASTELA 3    
ZG DUBRAVA - DUBRAVA 2    
na vrh

-

3. KOLO , 8./9.10.2016.
  Pol. Kraj
DUBRAVA 2 - SLOBODNA    
MAKSIMIR PASTELA 3 - ZG DUBRAVA    
METALAC - ZAGORICA    
MOSLAVAC - GORICA    
PPD ZAGREB - IVANIĆ    
na vrh

-

4. KOLO , 15./16.10.2016.
  Pol. Kraj
IVANIĆ - SLOBODAN    
GORICA - PPD ZAGREB    
ZAGORICA - MOSLAVAC    
ZG DUBRAVA - METALAC    
DUBRAVA 2 - MAKSIMIR PASTELA 3    
na vrh

-

5. KOLO , 22./23.10.2016.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA 3 - SLOBODAN    
METALAC - DUBRAVA 2    
MOSLAVAC - ZG DUBRAVA    
PPD ZAGREB - ZAGORICA    
IVANIĆ - GORICA    
na vrh

-

6. KOLO , 29. /30.10.2016
  Pol. Kraj
GORICA - SLOBODNA    
ZAGORICA - IVANIĆ    
ZG DUBRAVA - PPD ZAGREB    
DUBRAVA 2 - MOSLAVAC    
MAKSIMIR PASTELA 3 - METALAC    
na vrh

-

7. KOLO , 5./6.11.2016.
  Pol. Kraj
METALAC - SLOBODAN    
MOSLAVAC - MAKSIMIR PASTELA 3    
PPD ZAGREB - DUBRAVA 2    
IVANIĆ - ZG DUBRAVA    
GORICA - ZAGORICA    
na vrh

-

8. KOLO , 12./13.11.2016.
  Pol. Kraj
ZAGORICA - SLOBODNA    
ZG DUBRAVA - GORICA    
DUBRAVA 2 - IVANIĆ    
DUBRAVA 2 - MOSLAVAC    
METALAC - MOSLAVAC    
na vrh

-

9. KOLO , 19./20.11.2016.
  Pol. Kraj
MOSLAVAC - SLOBODAN    
PPD ZAGREB - METALAC    
IVANIĆ - MAKSIMIR PASTELA 3    
GORICA - DUBRAVA 2    
ZAGORICA - ZG DUBRAVA    
na vrh

-

10. KOLO , 26./27.11.2016.
  Pol. Kraj
ZG DUBRAVA - SLOBODNA    
ZAGORICA - DUBRAVA 2    
GORICA - MAKSIMIR PASTELA 3    
IVANIĆ - METALAC    
PPD ZAGREB - MOSLAVAC    
na vrh

-

11. KOLO , 3./4.12.2016.
  Pol. Kraj
PPD ZAGREB - SLOBODAN    
MOSLAVAC - IVANIĆ    
METALAC - GORICA    
MAKSIMIR PASTELA 3 - ZAGORICA    
DUBRAVA 2 - ZG DUBRAVA    
na vrh

-

12. KOLO , 10./11.12.2016.
  Pol. Kraj
DUBRAVA 2 - SLOBODNA    
ZG DUBRAVA - MAKSIMIR PASTELA 3    
ZAGORICA - METALAC    
GORICA - MOSLAVAC    
IVANIĆ - PPD ZAGREB    
na vrh

-

13. KOLO , 17./18.12.2016.
  Pol. Kraj
IVANIĆ - SLOBODAN    
PPD ZAGREB - GORICA    
MOSLAVAC - ZAGORICA    
METALAC - ZG DUBRAVA    
MAKSIMIR PASTELA 3 - DUBRAVA 2    
na vrh

-

14. KOLO , 14./15.1.2017.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA 3 - SLOBODAN    
DUBRAVA 2 - METALAC    
ZG DUBRAVA - MOSLAVAC    
ZAGORICA - PPD ZAGREB    
GORICA - IVANIĆ    
na vrh

-

15. KOLO , 21./22.1.2017.
  Pol. Kraj
GORICA - SLOBODNA    
IVANIĆ - ZAGORICA    
PPD ZAGREB - ZG DUBRAVA    
MOSLAVAC - DUBRAVA 2    
METALAC - MAKSIMIR PASTELA 3    
na vrh

-

16. KOLO , 28./29.1.2017.
  Pol. Kraj
METALAC - SLOBODAN    
MAKSIMIR PASTELA 3 - MOSLAVAC    
DUBRAVA 2 - PPD ZAGREB    
ZG DUBRAVA - IVANIĆ    
ZAGORICA - GORICA    
na vrh

-

17. KOLO , 4./5.2.2017.
  Pol. Kraj
ZAGORICA - SLOBODNA    
GORICA - ZG DUBRAVA    
IVANIĆ - DUBRAVA 2    
PPD ZAGREB - MAKSIMIR PASTELA 3    
MOSLAVAC - METALAC    
na vrh

-

18. KOLO , 11./12.2.2017.
  Pol. Kraj
MOSLAVAC - SLOBODAN    
METALAC - PPD ZAGREB    
MAKSIMIR PASTELA 3 - IVANIĆ    
DUBRAVA 2 - GORICA    
ZG DUBRAVA - ZAGORICA    
na vrh

-

Skupina A

- 1.kolo - 2.kolo - 3.kolo - 4.kolo - 5.kolo - 6.kolo - 7.kolo - 8.kolo - 9.kolo - 10.kolo - 11.kolo - 12.kolo - 13.kolo -

1. KOLO , 24./25.9.2016.
  Pol. Kraj
RŠ KARLOVAC 2 - SLOGA SN    
MAKSIMIR PASTELA 2 - MLADOST 09    
BEDEKOVČINA - PETRINJA    
SESVETE - PAVLEKI    
LIBRA TEHNIČAR - ZAGOREC    
na vrh

-

2. KOLO , 1./2.10.2016.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - ZAGOREC    
PAVLEKI - LIBRA TEHNIČAR    
PETRINJA - SESVETE    
MLADOST 09 - BEDEKOVČINA    
RŠ KARLOVAC 2 - MAKSIMIR PASTELA 2    
na vrh

-

3. KOLO , 8./9.10.2016.
  Pol. Kraj
MAKSIMIR PASTELA 2 - SLOGA SN    
BEDEKOVČINA - RŠ KARLOVAC 2    
SESVETE - MLADOST 09    
LIBRA TEHNIČAR - PETRINJA    
ZAGOREC - PAVLEKI    
na vrh

-

4. KOLO , 15./16.10.2016.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - PAVLEKI    
PETRINJA - ZAGOREC    
MLADOST 09 - LIBRA TEHNIČAR    
RŠ KARLOVAC 2 - SESVETE    
MAKSIMIR PASTELA 2 - BEDEKOVČINA    
na vrh

-

5. KOLO , 22./23.10.2016.
  Pol. Kraj
BEDEKOVČINA - SLOGA SN    
SESVETE - MAKSIMIR PASTELA 2    
LIBRA TEHNIČAR - RŠ KARLOVAC 2    
ZAGOREC - MLADOST 09    
PAVLEKI - PETRINJA    
na vrh

-

6. KOLO , 29. /30.10.2016
  Pol. Kraj
SLOGA SN - PETRINJA    
MLADOST 09 - PAVLEKI    
RŠ KARLOVAC 2 - ZAGOREC    
MAKSIMIR PASTELA 2 - LIBRA TEHNIČAR    
BEDEKOVČINA - SESVETE    
na vrh

-

7. KOLO , 5./6.11.2016.
  Pol. Kraj
SESVETE - SLOGA SN    
LIBRA TEHNIČAR - BEDEKOVČINA    
ZAGOREC - MAKSIMIR PASTELA 2    
PAVLEKI - RŠ KARLOVAC 2    
PETRINJA - MLADOST 09    
na vrh

-

8. KOLO , 12./13.11.2016.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - MLADOST 09    
RŠ KARLOVAC 2 - PETRINJA    
MAKSIMIR PASTELA 2 - PAVLEKI    
BEDEKOVČINA - ZAGOREC    
SESVETE - LIBRA TEHNIČAR    
na vrh

-

9. KOLO , 19./20.11.2016.
  Pol. Kraj
LIBRA TEHNIČAR - SLOGA SN    
ZAGOREC - SESVETE    
PAVLEKI - BEDEKOVČINA    
PETRINJA - MAKSIMIR PASTELA 2    
MLADOST 09 - RŠ KARLOVAC 2    
na vrh

-

10. KOLO , 26./27.11.2016.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - RŠ KARLOVAC 2    
MLADOST 09 - MAKSIMIR PASTELA 2    
PETRINJA - BEDEKOVČINA    
PAVLEKI - SESVETE    
ZAGOREC - LIBRA TEHNIČAR    
na vrh

-

11. KOLO , 3./4.12.2016.
  Pol. Kraj
ZAGOREC - SLOGA SN    
LIBRA TEHNIČAR - PAVLEKI    
SESVETE - PETRINJA    
BEDEKOVČINA - MLADOST 09    
MAKSIM IR PASTELA 2 - RŠ KARLOVAC 2    
na vrh

-

12. KOLO , 10./11.12.2016.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - MAKSIMIR PASTELA 2    
RŠ KARLOVAC 2 - BEDEKOVČINA    
MLADOST 09 - SESVETE    
PETRINJA - LIBRA TEHNIČAR    
PAVLEKI - ZAGOREC    
na vrh

-

13. KOLO , 17./18.12.2016.
  Pol. Kraj
PAVLEKI - SLOGA SN    
ZAGOREC - PETRINJA    
LIBRA TEHNIČAR - MLADOST 09    
SESVETE - RŠ KARLOVAC 2    
BEDEKOVČINA - MAKSIMIR PASTELA 2    
na vrh

-

14. KOLO , 14./15.1.2017.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - BEDEKOVČINA    
MAKSIMIR PASTELA 2 - SESVETE    
RŠ KARLOVAC 2 - LIBRA TEHNIČAR    
MLADOST 09 - ZAGOREC    
PETRINJA - PAVLEKI    
na vrh

-

15. KOLO , 21./22.1.2017.
  Pol. Kraj
PETRINJA - SLOGA SN    
PAVLEKI - MLADOST 09    
ZAGOREC - RŠ KARLOVAC 2    
LIBRA TEHNIČAR - MAKSIMIR PASTELA 2    
SESVETE - BEDEKOVČINA    
na vrh

-

16. KOLO , 28./29.1.2017.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - SESVETE    
BEDEKOVČINA - LIBRA TEHNIČAR    
MAKSIMIR PASTELA 2 - ZAGOREC    
RŠ KARLOVAC 2 - PAVLEKI    
MLADOST 09 - PETRINJA    
na vrh

-

17. KOLO , 4./5.2.2017.
  Pol. Kraj
MLADOST 09 - SLOGA SN    
PETRINJA - RŠ KARLOVAC 2    
PAVLEKI - MAKSIMIR PASTELA 2    
ZAGOREC - BEDEKOVČINA    
LIBRA TEHNIČAR - SESVETE    
na vrh

-

18. KOLO , 11./12.2.2017.
  Pol. Kraj
SLOGA SN - LIBRA TEHNIČAR    
SESVETE - ZAGOREC    
BEDEKOVČINA - PAVLEKI    
MAKSIMIR PASTELA 2 - PETRINJA    
RŠ KARLOVAC 2 - MLADOST 09    
na vrh

-

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.