Zagrebačka liga dječaci "B" (2002. godište) 2013/2014

Raspored utakmica godište 2002.

Dječaci "B"

1. kolo – 26./27.10.2013.

 

DUBRAVA 1 – MEDVEŠČAK

 10:22

ZG DUBRAVA – SESVETE

 21:8

LIBRA TEHNIČAR – DUBRAVA 2

 26:11

MAKSIMIR PASTELA – TRNJE 2

 15:14

RUDEŠ – TRNJE 1

 15:33

CO ZAGREB 1 – METALAC

 46:6

PAVLEKI – CO ZAGREB 2

 18:6
   

2. kolo – 09./10.11.2013.

 

MEDVEŠČAK – CO ZAGREB 2

 18:6

METALAC – PAVLEKI

 11:40

TRNJE 1 – CO ZAGREB 1

 12:23

TRNJE 2 – RUDEŠ

 18:17

DUBRAVA 2 – MAKSIMIR PASTELA

 11:36

SESVETE – LIBRA TEHNIČAR

 24:11

DUBRAVA 1 – ZG DUBRAVA

 7:40
   

3. kolo – 16./17.11.2013.

 

ZG DUBRAVA – MEDVEŠČAK

 21:18

LIBRA TEHNIČAR – DUBRAVA 1

 23:19

MAKSIMIR PASTELA – SESVETE

 28:18

RUDEŠ – DUBRAVA 2

 29:8

CO ZAGREB 1 – TRNJE 2

 39:15

PAVLEKI – TRNJE 1

 20:19

CO ZAGREB 2 - METALAC

 28:13
   

4. kolo – 23./24.11.2013.

 

MEDVEŠČAK – METALAC

 32:9

TRNJE 1 – CO ZAGREB 2

 13:12

TRNJE 2 – PAVLEKI

 20:14

DUBRAVA 2 – CO ZAGREB 1

 8:43

SESVETE – RUDEŠ

 18:24

DUBRAVA 1 – MAKSIMIR PASTELA

 18:30

ZG DUBRAVA – LIBRA TEHNIČAR

 25:17
   

5. kolo – 30.11./01.12.2013.

 

LIBRA TEHNIČAR – MEDVEŠČAK

 10:18

MAKSIMIR PASTELA – ZG DUBRAVA

 24:13

RUDEŠ – DUBRAVA 1

 32:16

CO ZAGREB 1 – SESVETE

 47:15

PAVLEKI – DUBRAVA 2

 24:18

CO ZAGREB 2 – TRNJE 2

 17:23

METALAC – TRNJE 1

 1 :34
   

6. kolo – 07./08.12.2013.

 

MEDVEŠČAK – TRNJE 1

 16:10

TRNJE 2 – METALAC

 29:2

DUBRAVA 2 – CO ZAGREB 2

 13:16

SESVETE – PAVLEKI

 

DUBRAVA 1 – CO ZAGREB 1

 11:47

ZG DUBRAVA – RUDEŠ

 22:14

LIBRA TEHNIČAR – MAKSIMIR PASTELA

 17:23
   

7. kolo – 14./15.12.2013.

 

MAKSIMIR PASTELA – MEDVEŠČAK

 10:0

RUDEŠ – LIBRA TEHNIČAR

 22:13

CO ZAGREB 1 – ZG DUBRAVA

 26:11

PAVLEKI – DUBRAVA 1

 

CO ZAGREB 2 – SESVETE

 29:12

METALAC – DUBRAVA 2

 11:21

TRNJE 1 – TRNJE 2

 21:20
   

8. kolo – 21./22.12.2013.

 

MEDVEŠČAK – TRNJE 2

 27:16

DUBRAVA 2 – TRNJE 1

 

SESVETE – METALAC

 

DUBRAVA 1 – CO ZAGREB 2

 

ZG DUBRAVA – PAVLEKI

 27:21

LIBRA TEHNIČAR – CO ZAGREB 1

 12:39

MAKSIMIR PASTELA - RUDEŠ

 31:19
   

9. kolo – 18./19.01.2014.

 

RUDEŠ – MEDVEŠČAK

 

CO ZAGREB 1 – MAKSIMIR PASTELA

 37:21

PAVLEKI – LIBRA TEHNIČAR

 21:17

CO ZAGREB 2 – ZG DUBRAVA

 16:28

METALAC – DUBRAVA 1

 21:22

TRNJE 1 – SESVETE

 21:28

TRNJE 2 – DUBRAVA 2

 21:16
   

10. kolo – 25./26.01.2014.

 

MEDVEŠČAK – DUBRAVA 2

 20:18

SESVETE – TRNJE 2

 28:27

DUBRAVA 1 – TRNJE 1

 

ZG DUBRAVA – METALAC

 39:14

LIBRA TEHNIČAR – CO ZAGREB 2

 23:23

MAKSIMIR PASTELA – PAVLEKI

 29:19

RUDEŠ – CO ZAGREB 1

 20:37
   

11. kolo – 01./02.02.2014.

 

CO ZAGREB 1 – MEDVEŠČAK

 30:15

PAVLEKI – RUDEŠ

 18:21

CO ZAGREB 2 – MAKSIMIR PASTELA

 22:20

METALAC – LIBRA TEHNIČAR

 18:25

TRNJE 1 – ZG DUBRAVA

 15:25

TRNJE 2 – DUBRAVA 1

 32:13

DUBRAVA 2 - SESVETE

 14:22
   

12. kolo – 08./09.02.2014.

 

MEDVEŠČAK – SESVETE

15:18

DUBRAVA 1 – DUBRAVA 2

13:19

ZG DUBRAVA – TRNJE 2

18:18 

LIBRA TEHNIČAR – TRNJE 1

7:28 

MAKSIMIR PASTELA – METALAC

10:0 

RUDEŠ – CO ZAGREB 2

24:21 

CO ZAGREB 1 - PAVLEKI

34:9 
   

13. kolo – 15./16.02.2014.

 

PAVLEKI – MEDVEŠČAK

 16:16

CO ZAGREB 2 – CO ZAGREB 1

 18:28

METALAC – RUDEŠ

 20:27

TRNJE 1 – MAKSIMIR PASTELA

 21:25

TRNJE 2 – LIBRA TEHNIČAR

 26:12

DUBRAVA 2 – ZG DUBRAVA

 20:23

SESVETE – DUBRAVA 1

 
   

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.