Raspored utakmica godište 2002. – 1. KVALITETNA LIGA Dječaci "B"

Raspored utakmica godište 2002. – 1. KVALITETNA LIGA

Dječaci "B"

1. kolo – 22./23.02.2014.

 

POLET – RUGVICA

35:13

CO ZAGREB 1 – PAVLEKI

43:8 

DUGO SELO – RUDEŠ

35:20 

MAKSIMIR PASTELA – SISAK

18:30

RŠ KARLOVAC 1 – TRNJE 1

26:16

ZG DUBRAVA – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

15:16

RUDAR - MEDVEŠČAK

33:11

2. kolo – 01./02.03.2014.

 

RUGVICA – MEDVEŠČAK

19:23

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – RUDAR

21:22

TRNJE 1 – ZG DUBRAVA

10:0

SISAK – RŠ KARLOVAC 1

16:18

RUDEŠ – MAKSIMIR PASTELA

0:10

PAVLEKI – DUGO SELO

18:26

POLET – CO ZAGREB 1

27:22

3. kolo – 08./09.03.2014.

 

CO ZAGREB 1 – RUGVICA

31:16

DUGO SELO – POLET

20:36

MAKSIMIR PASTELA – PAVLEKI

23:2

RŠ KARLOVAC 1 – RUDEŠ

30:2

ZG DUBRAVA – SISAK

24:19

RUDAR – TRNJE 1

26:16

MEDVEŠČAK – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

19:22

4. kolo – 15./16.03.2014.

 

RUGVICA – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 25:33

TRNJE 1 – MEDVEŠČAK

 28:7

SISAK – RUDAR

 15:27

RUDEŠ – ZG DUBRAVA

 7:31

PAVLEKI – RŠ KARLOVAC 1

 12:27

POLET – MAKSIMIR PASTELA

 33:15

CO ZAGREB 1 – DUGO SELO

 38:22

5. kolo – 22./23.03.2014.

 

DUGO SELO – RUGVICA

 44:24

MAKSIMIR PASTELA – CO ZAGREB 1

 24:32

RŠ KARLOVAC 1 – POLET

 16:19

ZG DUBRAVA – PAVLEKI

 31:13

RUDAR – RUDEŠ

 35:3

MEDVEŠČAK – SISAK

 28:24

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – TRNJE 1

 26:19

6. kolo – 29./30.03.2014.

 

RUGVICA – TRNJE 1

 9:33

SISAK – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 19:15

RUDEŠ – MEDVEŠČAK

 13:27

PAVLEKI – RUDAR

 12:26

POLET – ZG DUBRAVA

 30:18

CO ZAGREB 1 – RŠ KARLOVAC 1

 30:18

DUGO SELO – MAKSIMIR PASTELA

 22:23

7. kolo – 05./06.04.2014.

 

MAKSIMIR PASTELA – RUGVICA

 27:15

RŠ KARLOVAC 1 – DUGO SELO

 

ZG DUBRAVA – CO ZAGREB 1

 

RUDAR – POLET

 

MEDVEŠČAK - PAVLEKI

 

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – RUDEŠ

 

TRNJE 1 - SISAK

 12:20

8. kolo – 12./13.04.2014.

 

RUGVICA – SISAK

 13:25

RUDEŠ – TRNJE 1

 15:33

PAVLEKI – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 16:28

POLET – MEDVEŠČAK

 40:18

CO ZAGREB 1 – RUDAR

 24:22

DUGO SELO – ZG DUBRAVA

 28:24

MAKSIMIR PASTELA – RŠ KARLOVAC 1

 20:19

9. kolo – 26./27.04.2014.

 

RŠ KARLOVAC 1 – RUGVICA

 27:11

ZG DUBRAVA – MAKSIMIR PASTELA

 7:11

RUDAR – DUGO SELO

 28:23

MEDVEŠČAK – CO ZAGREB 1

 21:29

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – POLET

 20:31

TRNJE 1 – PAVLEKI

 24:14

SISAK - RUDEŠ

 10:0

10. kolo – 10./11.05.2014.

 

RUGVICA – RUDEŠ

 20:8

PAVLEKI – SISAK

 13:25

POLET – TRNJE 1

 28:21

CO ZAGREB 1 – SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 28:20

DUGO SELO – MEDVEŠČAK

 39:29

MAKSIMIR PASTELA – RUDAR

 10:17

RŠ KARLOVAC 1 – ZG DUBRAVA

 25:16

11. kolo – 24./25.05.2014.

 

ZG DUBRAVA – RUGVICA

 

RUDAR – RŠ KARLOVAC 1

 

MEDVEŠČAK – MAKSIMIR PASTELA

 

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – DUGO SELO

 

TRNJE 1 – CO ZAGREB 1

 

SISAK – POLET

 

RUDEŠ - PAVLEKI

 0:10

12. kolo – 31.05./01.06.2014.

 

RUGVICA – PAVLEKI

 

POLET – RUDEŠ

 

CO ZAGREB 1 – SISAK

 

DUGO SELO – TRNJE 1

 

MAKSIMIR PASTELA – SLOGA NOV. KRIŽ

 

RŠ KARLOVAC 1 – MEDVEŠČAK

 10:0

ZG DUBRAVA - RUDAR

 

13. kolo – 07./08.06.2014.

 

RUDAR – RUGVICA

 25:18

MEDVEŠČAK – ZG DUBRAVA

 17:13

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ – RŠ KARLOVAC 1

 21:29

TRNJE 1 – MAKSIMIR PASTELA

 14:16

SISAK – DUGO SELO

 34:23

RUDEŠ – CO ZAGREB 1

 12:47

PAVLEKI - POLET

 9:36

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.