Sezona 2015/2016: Raspored i rezultati 2.HRL dječaci A (2002)

- 1.kolo - 2.kolo - 3.kolo - 4.kolo - 5.kolo - 6.kolo - 7.kolo - 8.kolo - 9.kolo - 10.kolo - 11.kolo - 12.kolo - 13.kolo -

1. KOLO , 26/27.09.2015.
Pol.Kraj
MAKSIMIR PASTELA 2 - SLOBODAN
KARLOVAC 2 - TRNJE 220:14
METALAC - LIBRA TEHNIČAR31:26
ZAGORICA - SESVETE17:13
SLOBODAN - DUBRAVA /VRB./-
na vrh
-
2. KOLO , 03./04.10.2015
Pol.Kraj
DUBRAVA /VRB./ - SLOBODAN-
SESVETE - IVANIĆ9:21
LIBRA TEHNIČAR - ZAGORICA35:14
TRNJE 2 - METALAC31:32
MAKSIMIR PASTELA 2 - KARLOVAC 222:23
na vrh
-
3. KOLO , 10./11.10.2015
Pol.Kraj
KARLOVAC 2 - SLOBODAN-
METALAC - MAKSIMIR PASTELA 227:23
ZAGORICA - TRNJE 217:32
SLOBODAN - LIBRA TEHNIČAR-
DUBRAVA /VRB./ - SESVETE27:5
na vrh
-
4. KOLO , 17./18.10.2015
Pol.Kraj
SESVETE - SLOBODAN-
LIBRA TEHNIČAR - DUBRAVA /VRB./27:22
TRNJE 2 - IVANIĆ21:15
MAKSIMIR PASTELA 2 - ZAGORICA26:15
KARLOVAC 2 - METALAC31:18
na vrh
-
5. KOLO , 24./25.10.2015.
Pol.Kraj
METALAC - SLOBODAN-
ZAGORICA - KARLOVAC 214:27
IVANIĆ - MAKSIMIR PASTELA 215:25
DUBRAVA /VRB./ - TRNJE 223:21
SESVETE - LIBRA TEHNIČAR11:35
na vrh
-
6. KOLO , 07./08.11.2015.
Pol.Kraj
LIBRA TEHNIČAR - SLOBODAN-
TRNJE 2 - SESVETE28:4
MAKSIMIR PASTELA 2 - DUBRAVA /VRB./32:23
KARLOVAC 2 - IVANIĆ18:16
METALAC - ZAGORICA
na vrh
-
7. KOLO , 14./15.11.2015
Pol.Kraj
ZAGORICA - SLOBODAN-
IVANIĆ - METALAC22:21
DUBRAVA /VRB./ - KARLOVAC 218:31
SESVETE - MAKSIMIR PASTELA 28:33
LIBRA TEHNIČAR - TRNJE 223:20
na vrh
-
8. KOLO , 21./22.11.2015
Pol.Kraj
TRNJE 2 - SLOBODAN-
MAKSIMIR PASTELA 2 - LIBRA TEHNIČAR24:22
KARLOVAC 2 - SESVETE32:13
METALAC - DUBRAVA /VRB./32:30
ZAGORICA - IVANIĆ12:19
na vrh
-
9. KOLO , 28./29.11.2015
Pol.Kraj
IVANIĆ - SLOBODAN
DUBRAVA /VRB./ - ZAGORICA21:17
SESVETE - METALAC12:31
LIBRA TEHNIČAR - KARLOVAC 216:24
TRNJE 2 - MAKSIMIR PASTELA 212:23
na vrh
-
10. KOLO , 05./06.12.2015
Pol.Kraj
MAKSIMIR PASTELA 2 - SLOBODAN
TRNJE 2 - KARLOVAC 215:28
LIBRA TEHNI - METALAC21:24
SESVETE - ZAGORICA11:21
DUBRAVA /VRB./ - IVANIĆ21:33
na vrh
-
11. KOLO , 12./13.12.2015
Pol.Kraj
DUBRAVA - SLOBODAN
IVANIĆ - SESVETE29:7
ZAGORICA - LIBRA TEHNICAR17:35
METALAC - TRNJE 229:30
KARLOVAC 2 - MAKSIMIR PASTELA 216:16
na vrh
-
12. KOLO , 06./07.02. 2016
Pol.Kraj
KARLOVAC 2 - SLOBODAN
MAKSIMIR PASTELA 2 - METALAC26:22
TRNJE 2 - ZAGORICA17:11
LIBRA TEHNIČAR - IVANIĆ18:17
SESVETE - DUBRAVA /VRB./19:24
na vrh
-
13. KOLO , 13./14.02.2016
Pol.Kraj
SESVETE - SLOBODAN
DUBRAVA /VRB./ - LIBRA TEHNICAR13:23
IVANIĆ - TRNJE 222:22
ZAGORICA - MAKSIMIR PASTELA 213:30
METALAC - KARLOVAC 222:26
na vrh
-
14. KOLO , 20./21.02. 2016
Pol.Kraj
METALAC - SLOBODAN
KARLOVAC 2 - ZAGORICA22:21
MAKSIMIR PASTELA 2 - IVANIĆ24:27
TRNJE 2 - DUBRAVA /VRB./
LIBRA TEHNI - SESVETE26:10
na vrh
-
15. KOLO , 27/28.02.2016
Pol.Kraj
LIBRA TEHNI - SLOBODAN
SESVETE - TRNJE 221:31
DUBRAVA /VRB./ - MAKSIMIR PASTELA 216:27
IVANIĆ - KARLOVAC 217:38
ZAGORICA - METALAC20:32
na vrh
-
16. KOLO , 05./06.03. 2016
Pol.Kraj
ZAGORICA - SLOBODAN
METALAC - IVANIĆ
KARLOVAC 2 - DUBRAVA /VRB./25:23
MAKSIMIR PASTELA 2 - SESVETE25:9
TRNJE 2 - LIBRA TEHNIČAR23:24
na vrh
-
17. KOLO , 12./13.03.2016
Pol.Kraj
TRNJE 2 - SLOBODAN
LIBRA TEHNIČAR - MAKSIMIR PASTELA 2
SESVETE - KARLOVAC 2
DUBRAVA /VRB./ - METALAC
IVANIĆ - ZAGORICA
na vrh
-
18. KOLO , 19./20.03.2016
Pol.Kraj
IVANIĆ - SLOBODAN
ZAGORICA - DUBRAVA /VRB./
METALAC - SESVETE
KARLOVAC 2 - LIBRA TEHNI
MAKSIMIR PASTELA 2 - TRNJE 2
na vrh
-

 

Sezona 2014/2015: Raspored i rezultati 1.HRL djecaci A (2002)

1. kolo, 20./21.09.2014.

 

PPD ZAGREB - IVANIĆ

 27:9     (15:4)

RUDAR - DUBRAVA

 15:14   (5:11)

DUGO SELO - ZAPRESIĆ

 41:3     (17:1)

RŠ KARLOVAC - RUGVICA

 26:12   (8:5)

SISAK - ZG DUBRAVA

 27:17   (14:5)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - MEDVEŠČAK

 10:0

MAKSIMIR PASTELA - TRNJE

 24:14   (17:4)

2. kolo, 27./28.09.2014.

 

IVANIĆ - TRNJE

 18:14  (8:6)

MEDVEŠČAK - MAKSIMIR PASTELA

 8:22    (2:12)

ZG DUBRAVA - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 21:16  (8:9)

RUGVICA - SISAK

 10:29  (5:17)

ZAPREŠIĆ - RŠ KARLOVAC

 5:25    (1:12)

DUBRAVA - DUGO SELO

 8:22    (2:11)

PPD ZAGREB - RUDAR

 20:14  (10:9)

3. kolo, 04./05.10.2014.

 

RUDAR - IVANIĆ

 22:10  (11:2)

DUGO SELO - PPD ZAGREB

 30:20  (15:10)

RŠ KARLOVAC - DUBRAVA

 25:14  (13:5)

SISAK - ZAPREŠIĆ

 28:6    (16:1)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - RUGVICA

 31:22  (13:9)

MAKSIMIR PASTELA - ZG DUBRAVA

 24:19  (11:8)

TRNJE - MEDVEŠČAK

 21:16  (10:7)

4. kolo, 11./12.10.2014.

 

IVANIĆ - MEDVEŠČAK

 22:19  (10:11)

ZG DUBRAVA - TRNJE

 19:14  (10:8)

RUGVICA - MAKSIMIR PASTELA

 13:22  (6:8)

ZAPREŠIĆ - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 19:29  (11:12)

DUBRAVA - SISAK

 19:24  (10:11)

PPD ZAGREB - RŠ KARLOVAC

 29:17  (13:6)

RUDAR - DUGO SELO

 18:23  (6:13)

5. kolo, 18./19.10.2014.

 

DUGO SELO - IVANIĆ

 38:11  (22:3)

RŠ KARLOVAC - RUDAR

 25:17  (14:10)

SISAK - PPD ZAGREB

 26:23  (11:8)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - DUBRAVA

 27:25  (12:12)

MAKSIMIR PASTELA - ZAPREŠIĆ

 33:8    (16:2)

TRNJE - RUGVICA

 22:14  (12:5)

MEDVEŠČAK - ZG DUBRAVA

 0:10

6. kolo, 25./26.10.2014.

 

IVANIĆ - ZG DUBRAVA

 14:22  (6:8)

RUGVICA - MEDVEŠČAK

 19:24  (9:13)

ZAPREŠIĆ - TRNJE

 21:34  (11:15)

DUBRAVA - MAKSIMIR PASTELA

 22:22  (13:11)

PPD ZAGREB - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 33:19  (20:9)

RUDAR - SISAK

 23:16  (11:8)

DUGO SELO - RŠ KARLOVAC

 30:18  (17:8)

7. kolo, 08./09.11.2014.

 

RŠ KARLOVAC - IVANIĆ

 27:15  (14:8)

SISAK - DUGO SELO

 16:18  (10:9)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - RUDAR

 23:32  (10:16)

MAKSIMIR PASTELA - PPD ZAGREB

 19:28  (7:14)

TRNJE - DUBRAVA

 22:25  (11:11)

MEDVEŠČAK - ZAPREŠIĆ

 25:16  (12:9)

ZG DUBRAVA - RUGVICA

 29:16  (16:8)

8. kolo, 15./16.11.2014.

 

IVANIĆ - RUGVICA

 18:21  (9:11)

ZAPREŠIĆ - ZG DUBRAVA

 16:27  (8:10)

DUBRAVA - MEDVEŠČAK

 22:14  (10:5)

PPD ZAGREB - TRNJE

 33:23  (13:11)

RUDAR - MAKSIMIR PASTELA

 20:14  (8:3)

DUGO SELO - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 35:20  (17:9)

RŠ KARLOVAC - SISAK

 22:23  (11:7)

9. kolo, 22./23.11.2014.

 

SISAK - IVANIĆ

 31:14  (15:7)

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - RŠ KARLOVAC

 27:36  (15:18)

MAKSIMIR PASTELA - DUGO SELO

 9:29   (7:13)

TRNJE - RUDAR

 20:28  (7:17)

MEDVEŠČAK - PPD ZAGREB

 15:30  (5:18)

ZG DUBRAVA - DUBRAVA

 19:25  (13:15)

RUGVICA - ZAPREŠIĆ

 30:27  (15:11)

10. kolo, 29./30.11.2014.

 

IVANIĆ - ZAPREŠIĆ

 30:25  (14:12)

DUBRAVA - RUGVICA

 31:24  (20:8)

PPD ZAGREB - ZG DUBRAVA

 37:18  (18:8)

RUDAR - MEDVEŠČAK

 27:4   (17:2)

DUGO SELO - TRNJE

 37:19  (17:11)

RŠ KARLOVAC - MAKSIMIR PASTELA

 25:20  (11:5)

SISAK - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 35:14  (20:6)

11. kolo, 06./07.12.2014.

 

SLOGA NOVOSELEC KRIŽ - IVANIĆ

 27:23  (14:10)

MAKSIMIR PASTELA - SISAK

 22:30  (8:14)

TRNJE - RŠ KARLOVAC

 16:22  (7:11)

MEDVEŠČAK - DUGO SELO

 8:38    (4:23)

ZG DUBRAVA - RUDAR

 15:24  (6:13)

RUGVICA - PPD ZAGREB

 20:43  (6:25)

ZAPREŠIĆ - DUBRAVA

 23:22  (9:12)

12. kolo, 13./14.12.2014.

 

IVANIĆ - DUBRAVA

 22:27  (11:18)

PPD ZAGREB - ZAPREŠIĆ

 33:14  (15:3)

RUDAR - RUGVICA

 33:18  (23:5)

DUGO SELO - ZG DUBRAVA

 36:16  (17:7)

RŠ KARLOVAC - MEDVEŠČAK

 23:14  (10:2)

SISAK - TRNJE

 33:22  (21:11)

SLOGA NOVOS. KRIŽ - MAKSIMIR PASTELA

 20:18  (13:7)

13. kolo, 20./21.12.2014.

 

MAKSIMIR PASTELA - IVANIĆ

 

TRNJE - SLOGA NOVOSELEC KRIŽ

 

MEDVEŠČAK - SISAK

 

ZG DUBRAVA - RŠ KARLOVAC

 

RUGVICA - DUGO SELO

 

ZAPREŠIĆ - RUDAR

 

DUBRAVA - PPD ZAGREB

 

Sezona 2014/2015: Raspored i rezultati 2.HRL dječaci A (2002)

1. KOLO,  27/28.09.2014.

 

PPD ZAGREB 2 – MOSLAVAC Popovača

 10:0

MAKS. PASTELA 2 – SLOGA SN

 41:3

RŠK KARLOVAC 2 – DUBRAVA (Vrb)

 18:11

METALAC – BEDEKOVČINA

 20:11

JAMNICA - slobodna

 

2. KOLO, 04./05.10.2014

 

BEDEKOVČINA – slobodna

 

MOSLAVAC - JAMNICA

 12:25

DUBRAVA (Vrb.) - METALAC

 23:23

SLOGA SN – RŠK KARLOVAC

 6:34

PPD ZAGREB 2 – MAKS. PASTELA 2

 13:8

3. KOLO, 11./12.10.2014

 

MAKS. PASTELA 2 –MOSLAVAC

 

METALAC – SLOGA SN

 

RŠK KARLOVAC 2 – PPD ZAGREB 2

 

DUBRAVA /Vrb./ - slobodna

 

JAMNICA – BEDEKOVČINA

 

4.KOLO, 18./19. 10.

 

DUBRAVA /Vrb./ - JAMNICA

 25:24

SLOGA SN - slobodna

 

PPD ZAGREB 2 - METALAC

 26:12

MOSLAVAC - BEDEKOVČINA

 11:33

MAKS. PASTELA 2 – RŠK KARLOVAC 2

 15:13

5. KOLO, 25./26.10

 

METALAC – MAKS. PASTELA 2

 23:16

PPD ZAGREB 2 - slobodni

 

JAMNICA – SLOGA SN

 33:4

BEDEKOVČINA – DUBRAVA /Vrb./

 10:0

RŠK KARLOVAC - MOSLAVAC

 23:9

6. KOLO, 08./09.11.

 

SLOGA SN - BEDEKOVČINA

 9:20

MOSLAVAC - DUBRAVA /Vrb/

 25:29

PPD ZAGREB 2 - JAMNICA

 24:15

MAKS. PASTELA 2 - slobodni

 

RŠK KARLOVAC 2 - METALAC

 20:12

7. KOLO,  15./16.11

 

RŠK KARLOVAC 2 - slobodni

 

METALAC - MOSLAVAC

 23:15

JAMNICA – MAKS. PASTELA 2

 21:17

BEDEKOVČINA – PPD ZAGREB 2

 17:18

DUBRAVA /Vrb./ - SLOGA SN

 29:7

8. KOLO,  22./23.11

 

PPD ZAGREB 2 – DUBRAVA /Vrb./

 10:0

MAKS. PASTELA 2 - BEDEKOVČINA

 21:18

MOSLAVAC – SLOGA SN

 18:10

RŠK KARLOVAC 2 - JAMNICA

 27:16

METALAC - slobodni

 

9. KOLO,  29./30.11

 

JAMNICA - METALAC

 24:24

BEDEKOVČINA – RŠK KARLOVAC

 24:33

DUBRAVA /Vrb./ - MAKS. PASTELA 2

 14:20

MOSLAVAC - slobodni

 

SLOGA SN – PPD ZAGREB 2

 7:34

10. KOLO,  06./07.11

 

MOSLAVAC - PPD ZAGREB 2

 

SLOGA SN - MAKS. PASTELA 2

 

DUBRAVA /Vrb/ - RŠK KARLOVAC 2

 

BEDEKOVČINA - METALAC

 

JAMNICA - slobodni

 

11. KOLO,  13./14.11

 

BEDEKOVČINA - slobodni

 

JAMNICA - MOSLAVAC

 

METALAC - DUBRAVA (Vrb.)

 

RŠK KARLOVAC – SLOGA SN

 

MAKS. PASTELA 2 – PPD ZAGREB 2

 

12. KOLO,  20. / 21.11.

 

MOSLAVAC - MAKS. PASTELA 2

 

SLOGA SN - METALAC

 

PPD ZAGREB 2 - RŠK KARLOVAC 2

 

DUBRAVA /Vrb./ - slobodni

 

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.