Raspored i satnica odigravanja

Utakmice se igraju u dvorani Martinovka.

Utakmice započinju u točno zakazano vrijeme i nema čekanja. Ekipe su dužne biti minimalno 30 minuta prije utakmice u dvorani gdje igraju utakmicu.
Upozoravamo sve ekipe da se moraju striktno pridržavati satnice igranja.

Subota, 19.06.2010

VRIJEME BROJ KATEGORIJA UTAKMICA
08:35 01 Grupa A - 94 MEDVEŠČAK – MAKSIMIR PASTELA
09:00 02 Grupa A - 94 ZG DUBRAVA – KRKA 2
09:25 03 Grupa B – 94 PAVLEKI – RUDAR
09:50 04 Grupa B - 94 DUBRAVA – KRKA
10:15 05 Grupa A – 94 MAKSIMIR PASTELA – ZG DUBRAVA
10:40 06 Grupa A - 94 POŽEGA – MEDVEŠČAK
11:05 07 Grupa B - 94 RUDAR – DUBRAVA
11:30 08 Grupa B - 94 ARBANASI – PAVLEKI
11:55 09 Grupa A – 96 LIBRA TEHNIČAR – ZG DUBRAVA
12:20 10 Grupa A – 96 MAKSIMIR PASTELA – MOSLAVINA
12:45 11 Grupa B – 96 DARUVAR – DUGO SELO
13:10 12 Grupa B - 96 CROATIA OSIGURANJE ZAGREB – UMAG
13:35 13 Grupa C – 96 POŽEGA – GORICA
14:00 14 Grupa C - 96 RŠ KARLOVAC – MEDVEŠČAK
14:25 15 Grupa A – 94 ZG DUBRAVA – POŽEGA
14:50 16 Grupa A – 94 KRKA 2 – MAKSIMIR PASTELA
15:15 17 Grupa B – 94 DUBRAVA – ARBANASI
15:40 18 Grupa B - 94 KRKA – RUDAR
16:05 19 Grupa A – 94 POŽEGA – KRKA 2
16:30 20 Grupa A – 94 MEDVEŠČAK – ZG DUBRAVA
16:55 21 Grupa B – 94 ARBANASI – KRKA
17:20 22 Grupa B – 94 PAVLEKI – DUBRAVA
17:45 23 Grupa A – 96 ZG DUBRAVA – MOSLAVINA
18:10 24 Grupa A – 96 MAKSIMIR PASTELA – ZG DUBRAVA
18:35 25 Grupa B – 96 DUGO SELO – UMAG
19:00 26 Grupa B – 96 DARUVAR – CROATIA OSIGURANJE ZAGREB
19:25 27 Grupa C – 96 GORICA – MEDVEŠČAK
19:50 28 Grupa C – 96 POŽEGA – RŠ KARLOVAC
20:15 29 Grupa A – 96 CROATIA OSIGURANJE ZAGREB – DUGO SELO
20:40 30 Grupa B – 96 LIBRA TEHNIČAR – MAKSIMIR PASTELA

Nedjelja, 20.06.2010

VRIJEME BROJ KATEGORIJA UTAKMICA
08:00 31 Grupa A - 94 MAKSIMIR PASTELA – POŽEGA
08:25 32 Grupa A - 94 KRKA 2 – MEDVEŠČAK
08:50 33 Grupa B – 94 RUDAR – ARBANASI
09:15 34 Grupa B - 94 KRKA – PAVLEKI
09:40 35 Grupa A – 96 MOSLAVINA – LIBRA TEHNIČAR
10:05 36 Grupa B - 96 UMAG – DARUVAR
10:30 37 Grupa C – 96 RŠ KARLOVAC – GORICA
10:55 38 Grupa C - 96 MEDVEŠČAK – POŽEGA
11:20 39 94-ut. Za  9. mjesto A 5 – B 5
11:45 40 94-ut. Za  7. mjesto A 4 – B 4
12:10 41 96-ut. Za 11. mjesto 2. i 3. četvrtoplasirani
12:35 42 96-ut. Za  9. mjesto 3. trećeplasirani – 1. četvrtoplasirani
13:00 43 96-ut. Za  7. mjesto 1. i 2. trećeplasirani
13:25 44 94 - POLUFINALE A 1 – B 2
13:50 45 94 - POLUFINALE A 2 – B 1
14:15 46 96 - POLUFINALE A 1 – B 1
14:45 47 96 - POLUFINALE C 1 – najbolji drugoplasirani
15:15 48 96-ut. Za  5. mjesto 2. i 3. drugoplasirani
15:45 49 94-ut. Za  5. mjesto A 3 – B 3
16:15 50 96-ut. Za  3. mjesto Poraženi ut. br. 46 – poraženi ut. br. 47
16:45 51 94-ut. Za  3. mjesto Poraženi ut. br. 44 – poraženi ut. br. 45
17:15 52 96 - F I N A L E Pobjednik ut.br. 46 – pobjednik ut. br. 47
17:45 53 94 - F I N A L E Pobjednik ut.br. 44 – pobjednik ut. br. 45



P O Z I V N I C A

 


       

RUKOMETNI TURNIR


  MAKSIMIR 2010

 

 

            Čast nam je pozvati Vas da svojim dolaskom uveličate ceremoniju otvaranja našeg 5. rukometnog turnira "MAKSIMIR 2010", u subotu 19.02.2010. otprilike između 17.00 i 17.45 sati u dvorani Martinovka.

      

       MOLIMO SVE SUDIONIKE TURNIRA DA SVAKA EKIPA PRISUSTVUJE OTVARANJU SA TRENEROM ILI PREDSTAVNIKOM EKIPE TE PO 1 ILI 2 IGRAČA U ŠPORTSKOJ OPREMI KLUBA.

      

                                              Za organizatora:

                                  Goran Perić  i  Mario Ulamec