×

Greška

Strange, but missing GJFields library for /home/rkmaksim/public_html/web/plugins/system/notificationary/notificationary.php
The library should be installed together with the extension... Anyway, reinstall it: GJFields

Raspored / Match schedule '94


Raspored i skupine '94 (PDF download)


SUBOTA, 18.06.2011.

Vrijeme Ut. broj Kategorija - Dvorana Utakmica
07:40 01 (94) - Kutija šibica MAKSIMIR PASTELA - ZG DUBRAVA
08:10 02 (94) - Kutija šibica GORICA - MEDVEŠČAK NFD
09:25 05 (94) - Kutija šibica KRKA - SESVETE
09:50 06 (94) - Kutija šibica ZG DUBRAVA - MEDVEŠČAK NFD
10:15 07 (94) - Kutija šibica SESVETE - GORICA
10:40 08 (94) - Kutija šibica MAKSIMIR PASTELA - KRKA
13:35 15 (94) - Kutija šibica KRKA - ZG DUBRAVA
14:00 16 (94) - Kutija šibica GORICA - MAKSIMIR PASTELA
14:25 17 (94) - Kutija šibica MEDVEŠČAK NFD - SESVETE
18:31 25 (94) - Martinovka ZG DUBRAVA - SESVETE
18:57 26 (94) - Martinovka MAKSIMIR PASTELA - MEDVEŠČAK NFD
19:23 27 (94) - Martinovka KRKA - GORICA

NEDJELJA, 19.06.2011.

Vrijeme Ut. broj Kategorija - Dvorana Utakmica
10:10 37 (94) - Martinovka GORICA - ZG DUBRAVA
10:36 38 (94) - Martinovka MEDVEŠČAK NFD - KRKA
11:02 39 (94) - Martinovka SESVETE - MAKSIMIR PASTELA

Raspored / Match schedule '96


Raspored i skupine '96 (PDF download)


SUBOTA, 18.06.2011.

Vrijeme Ut. broj Kategorija - Dvorana Utakmica
08:35 03 Grupa B (96) - Kutija šibica GORICA - DUBRAVA
09:00 04 Grupa B (96) - Kutija šibica LUGI 1 - SESVETE
11:05 09 Grupa A (96) - Kutija šibica LUGI 2 - MAKSIMIR PASTELA
11:30 10 Grupa A (96) - Kutija šibica KRKA - UMAG
11:55 11 Grupa B (96) - Kutija šibica SESVETE - GORICA
12:20 12 Grupa B (96) - Kutija šibica MOSLAVINA - LUGI 1
12:45 13 Grupa A (96) - Kutija šibica UMAG - LUGI 2
13:10 14 Grupa A (96) - Kutija šibica JELSA - KRKA
14:50 18 Grupa B (96) - Kutija šibica GORICA - MOSLAVINA
15:15 19 Grupa B (96) - Kutija šibica DUBRAVA - SESVETE
15:40 20 Grupa A (96) - Kutija šibica LUGI 2 - JELSA
19:49 28 Grupa A (96) - Martinovka MOSLAVINA - DUBRAVA
20:15 29 Grupa A (96) - Martinovka KRKA - LUGI 2
20:41 30 Grupa B (96) - Martinovka

MAKSIMIR PASTELA - UMAG

NEDJELJA, 19.06.2011.

Vrijeme Ut. broj Kategorija - Dvorana Utakmica
07:30 31 Grupa A (96) - Martinovka JELSA - MAKSIMIR PASTELA
08:00 32 Grupa B (96) - Martinovka LUGI 1 - GORICA
08:26 33 Grupa A (96) - Martinovka UMAG - JELSA
08:52 34 Grupa B (96) - Martinovka DUBRAVA - LUGI 1
09:18 35 Grupa A (96) - Martinovka MAKSIMIR PASTELA - KRKA
09:44 36 Grupa B (96) - Martinovka SESVETE - MOSLAVINA
12:20 42 (96) ut. 9. mjesto - Martinovka A 5 - B 5
12:46 43 (96) ut. 7. mjesto - Martinovka A 4 - B 4
13:12 44 (96) ut. 5. mjesto - Martinovka A 3 - B 3
14:48 47 (96) polufinale - Martinovka A 1 - B 2
15:23 48 (96) polufinale - Martinovka A 2 - B 1
17:16 52 (96) ut. 3. mjesto - Martinovka poraženi ut. 47 - poraženi ut. 48
18:17 54 (96) F I N A L E - Martinovka pobjednik ut. 47 - pobjednik ut. 48

Raspored / Match schedule '98


Raspored i skupine '98 (PDF download)


SUBOTA,18.06.2011.

Vrijeme Ut. broj Kategorija - Dvorana Utakmica
07:45 01 Grupa B (98) - Martinovka ZG DUBRAVA - CO ZAGREB 2
08:11 02 Grupa B (98) - Martinovka RŠ KARLOVAC - SESVETE
08:37 03 Grupa C (98) - Martinovka DUBRAVA - IVANIĆ
09:03 04 Grupa C (98) - Martinovka MEDVEŠČAK NFD - DARUVAR
09:29 05 Grupa B (98) - Martinovka SESVETE - CO ZAGREB 2
09:55 06 Grupa B (98) - Martinovka RŠ KARLOVAC - ZG DUBRAVA
10:21 07 Grupa A (98) - Martinovka LUGI - MAKSIMIR PASTELA
10:47 08 Grupa A (98) - Martinovka CO ZAGREB 1 - UMAG
11:13 09 Grupa C (98) - Martinovka DARUVAR - IVANIĆ
11:39 10 Grupa C (98) - Martinovka MEDVEŠČAK NFD - DUBRAVA
12:05 11 Grupa A (98) - Martinovka UMAG - MAKSIMIR PASTELA
12:31 12 Grupa A (98) - Martinovka CO ZAGREB 1 - LUGI
12:57 13 Grupa B (98) - Martinovka ZG DUBRAVA - SESVETE
13:23 14 Grupa B (98) - Martinovka CO ZAGREB 2 - RŠ KARLOVAC
13:49 15 Grupa C (98) - Martinovka DUBRAVA - DARUVAR
14:15 16 Grupa C (98) - Martinovka IVANIĆ - MEDVEŠČAK NFD
14:41 17 Grupa A (98) - Martinovka LUGI - UMAG
15:07 18 Grupa A (98) - Martinovka MAKSIMIR PASTELA - CO ZAGREB 1
15:33 19 (98) ut. 11. mjesto - Martinovka 2. i 3. Četvrtoplasirani
15:59 20 (98) ut. 9. mjesto - Martinovka 3. trećeplasirani - 1. Četvrtoplasirani
16:25 21 (98) četvrtfinale - Martinovka A 1 - 2. trećeplasirani
16:51 22 (98) četvrtfinale - Martinovka C 1 - B 2
17:17 23 (98) četvrtfinale - Martinovka B 1 - 1. trećeplasirani
18:05 24 (98) četvrtfinale - Martinovka A 2 - C 2

NEDJELJA,19.06.2011.

Vrijeme Ut. broj Kategorija - Dvorana Utakmica
11:28 40 (98) 5.-8. mjesta - Martinovka poraženi ut. 21 - poraženi ut. 22
11:54 41 (98) 5.-8. mjesta - Martinovka poraženi ut. 23 - poraženi ut. 24
13:38 45 (98) polufinale - Martinovka pobjednik ut. 21 - pobjednik ut. 22
14:13 46 (98) polufinale - Martinovka pobjednik ut. 23 - pobjednik ut. 24
15:58 49 (98) ut. 7 . mjesto - Martinovka poraženi ut. 40 - poraženi ut. 41
16:24 50 (98) ut. 5. mjesto - Martinovka pobjednik ut. 40 - pobjednik ut. 41
16:50 51 (98) ut. 3. mjesto - Martinovka poraženi ut. 45 - poraženi ut. 46
17:42 53 (98) F I N A L E - Martinovka pobjednik ut. 45 - pobjednik ut. 46

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.