TURNIR MASSAPRINT 2014 - rezultati 2002. godiste

GRUPA A

  REZULTAT       GRUPA A Uk W T L Gol Bod
4 CO ZAGREB RUGVICA 22 : 9     A1 CO ZAGREB 3 3 0 0 31 6
10 UMAG CO ZAGREB 8 : 18     A2 IVANIĆ 3 2 0 1 1 4
13 IVANIĆ UMAG 15 : 7     A3 RUGVICA 3 0 1 2 -14 1
21 UMAG RUGVICA 11 : 11     A4 UMAG 3 0 1 2 -18 1
22 CO ZAGREB IVANIĆ 14 : 6       Grupa odigrana TRUE          
29 IVANIĆ RUGVICA 12 : 11                    
                               
                               
GRUPA B   REZULTAT       GRUPA B Uk W T L Gol Bod
1 POLET MAKSIMIR PASTELA 2 22 : 8     B1 POLET 3 3 0 0 26 6
3 MAKSIMIR PASTELA 2 ZG DUBRAVA 6 : 17     B2 KRKA NOVO MESTO 3 2 0 1 9 4
11 ZG DUBRAVA POLET 5 : 13     B3 ZG DUBRAVA 3 1 0 2 0 2
26 KRKA NOVO MESTO MAKSIMIR PASTELA 2 14 : 4     B4 MAKSIMIR PASTELA 2 3 0 0 3 -35 0
30 POLET KRKA NOVO MESTO 17 : 13       Grupa odigrana TRUE          
34 KRKA NOVO MESTO ZG DUBRAVA 16 : 13                    
                               
                               
GRUPA C   REZULTAT       GRUPA C Uk W T L Gol Bod
2 MAKSIMIR PASTELA 1 DUBRAVA 14 : 12     C1 MAKSIMIR PASTELA 1 3 2 0 1 6 4
9 RUDAR MAKSIMIR PASTELA 1 14 : 9     C2 RUDAR 3 2 0 1 9 4
12 RUDAR KOPRIVNICA 9 : 12     C3 KOPRIVNICA 3 2 0 1 -10 4
14 KOPRIVNICA DUBRAVA 11 : 9     C4 DUBRAVA 3 0 0 3 -11 0
27 MAKSIMIR PASTELA 1 KOPRIVNICA 16 : 7       Grupa odigrana TRUE          
28 DUBRAVA RUDAR 3 : 10                    
                  Ukupni poredak (02)        
                        Najbolji strijelac
2. krug     REZULTAT                 LEON JUTRIŠA
37 CO ZAGREB KOPRIVNICA 17 : 9 ČF     1. POLET   (CO ZAGREB)
38 KRKA NOVO MESTO RUDAR 9 : 8 ČF     2. KRKA NOVO MESTO    
39 IVANIĆ MAKSIMIR PASTELA 1 11 : 19 ČF     3. CO ZAGREB   Najbolji igrač
40 POLET ZG DUBRAVA 15 : 10 ČF     4. MAKSIMIR PASTELA 1   ZLATKO RAUŽAN
45 RUGVICA UMAG 18 : 17 9.-12. mjesto 5. ZG DUBRAVA   (POLET)
46 MAKSIMIR PASTELA 2 DUBRAVA 8 : 15 9.-12. mjesto 6. RUDAR    
47 UMAG MAKSIMIR PASTELA 2 14 : 9 11. mjesto 7. KOPRIVNICA   Najbolji golman
48 RUGVICA DUBRAVA 11 : 10 9. mjesto 8. IVANIĆ   VILI NOSAN
59 KOPRIVNICA RUDAR 9 : 14 5.-8. mjesto 9. RUGVICA   (KRKA NOVO MESTO)
60 IVANIĆ ZG DUBRAVA 6 : 15 5.-8. mjesto 10. DUBRAVA    
61 CO ZAGREB KRKA NOVO MESTO 14 : 15 PF     11. UMAG   Najbolji trener
62 MAKSIMIR PASTELA 1 POLET 10 : 14 PF     12. MAKSIMIR PASTELA 2   MATEJ MIŠKOVIĆ
63 KOPRIVNICA IVANIĆ 15 : 14 7. mjesto           (POLET)
64 RUDAR ZG DUBRAVA 10 : 11 5. mjesto              
66 CO ZAGREB MAKSIMIR PASTELA 1 15 : 11 3. mjesto              
67 KRKA NOVO MESTO POLET 10 : 22 FINALE                

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.