RASPORED I REZULTATI TURNIRA MAKSIMIR UNIQA 2015

REZULTATI I SATNICA ODIGRAVANJA UTAKMICA

 

 

Utakmice započinju u točno zakazano vrijeme i nema čekanja. Ekipe su dužne biti minimalno 30 minuta prije utakmice u dvorani gdje igraju utakmicu.

Upozoravamo sve ekipe da se moraju striktno pridržavati satnice igranja.

 

PETAK, 19.06.2015. DVORANA „MIOC“

 

VRIJEME

BROJ

utakmice

KATEGORIJA

UTAKMICA

REZULTAT

07:40

1

2000. – M

MAKSIMIR PASTELA 2 – DUBRAVA

 8:5

08:12

2

2000. - M

METALAC – RUDAR

 11:14

08:44

3

2000. – M

RUDAR – TRAVNIK

 18:10

09:16

4

2000. – M

MAKSIMIR PASTELA 1 – KRKA NOVO MESTO

 12:15

09:48

5

2000. – M

DUBRAVA – KOPRIVNICA

 13:15

10:20

6

2000. – M

KRKA NOVO MESTO – METALAC

 23:9

10:52

7

2000. – M

KOPRIVNICA – SISAK

 13:13

11:24

9

2004.

KOPRIVNICA – DUGO SELO

 2:12 

11:46

10

2004.

SISAK – DUBRAVA

 9:5

12:08

11

2004.

RUGVICA – MAKSIMIR PASTELA

 8:12

12:30

12

2004.

RUDAR – UMAG

 5:5

12:52

8

2000. – M

SISAK – SELEKCIJA ISTRE

 8:20

13:24

13

2000. - Ž

LOKOMOTIVA 1 – LOKOMOTIVA 2

 21:7

13:56

14

2000. - Ž

SELEKCIJA ISTRE – TREŠNJEVKA

 18:15

14:28

15

2000. - Ž

SESVETE – IVANIĆ

 18:17

15:00

16

2000. - Ž

LOKOMOTIVA 1 – SELEKCIJA ISTRE

 13:15

15:32

17

2000. - Ž

LOKOMOTIVA 2 – IVANIĆ

 7:22

16:04

18

2000. - Ž

TREŠNJEVKA – SESVETE

 17:16

16:36

19

2002.

DUGO SELO - KOPRIVNICA

 19:12

17:03

20

2002.

MAKSIMIR PASTELA 2 – KRKA NOVO MESTO

 7:14

17:30

21

2002.

KOPRIVNICA – MAKSIMIR PASTELA 1

 6:17

17:57

22

2002.

KRKA NOVO MESTO – SISAK

 9:14

18:24

23

2002.

RUDAR – PPD ZAGREB 2

 19:1

18:51

24

2002.

SISAK – DUBRAVA

 14:9

19:18

25

2002.

MAKSIMIR PASTELA 1 – RUDAR

 11:9

19:45

26

2002.

PPD ZAGREB 1 – MAKSIMIR PASTELA 2

 16:8
 

SUBOTA, 20.06.2015. DVORANA „MIOC“

VRIJEME

BROJ

utakmice

KATEGORIJA

UTAKMICA

REZULTAT

07:40

27

2000. - M

RUDAR – MAKSIMIR PASTELA 1

13:16

08:12

28

2000. - M

TRAVNIK – METALAC

9:16 

08:44

29

2000. - M

SISAK – MAKSIMIR PASTELA 2

11:12 

09:16

30

       2000. - Ž

SELEKCIJA ISTRE – LOKOMOTIVA 2

21;17 

09:48

31

2000. - Ž

SESVETE – LOKOMOTIVA 1

9:12 

10:20

32

2000. - Ž

IVANIĆ - TREŠNJEVKA

11:10 

10:52

33

2002.

SISAK – PPD ZAGREB 1

14:8 

11:19

34

2002.

DUBRAVA – KRKA NOVO MESTO

11:15 

11:46

35

2002.

RUDAR – DUGO SELO

8:12 

12:13

36

2002.

PPD ZAGREB 2 – MAKSIMIR PASTELA 1

3:16 

12:40

38

2002.

PPD ZAGREB 1 – DUBRAVA

16:14 

13:07

39

2002.

MAKSIMIR PASTELA 2 – SISAK

6:14 

13:34

37

2000. - M

SELEKCIJA ISTRE - KOPRIVNICA

25:10 

14:06

40

2002.

DUGO SELO – PPD ZAGREB 2

17:5 

14:33

41

2002.

KOPRIVNICA - RUDAR

6:13 

15.00

   

OTVARANJE TURNIRA

 

15:20

42

2000. - Ž

LOKOMOTIVA 2 – TREŠNJEVKA

10:21 

15:52

43

2000. - Ž

LOKOMOTIVA 1 – IVANIĆ

8:14 

16:24

44

2000. - Ž

SELEKCIJA ISTRE – SESVETE

15:19 

16:56

45

2002.

PPD ZAGREB 2 – KOPRIVNICA

7:12 

17:23

46

2002.

KRKA NOVO MESTO – PPD ZAGREB 1

13:16 

17:50

47

2002.

DUBRAVA – MAKSIMIR PASTELA 2

11:7 

18:27

48

2002.

MAKSIMIR PASTELA 1 – DUGO SELO

12:18 
 

SUBOTA, 20.06.2015. VANJSKO IGRALIŠTE „MIOC“

VRIJEME

BROJ

utakmice

KATEGORIJA

UTAKMICA

REZULTAT

08:30

54

2004.

DUGO SELO – SISAK

11:8 

08:52

55

2004.

UMAG – MAKSIMIR PASTELA

2:19 

09:14

56

2004.

MAKSIMIR PASTELA – RUDAR

13:4 

09:36

57

2004.

KRKA NOVO MESTO - RUGVICA

4:12 

09:58

58

2004.

SISAK – PPD ZAGREB

9:7 

10:20

59

2004.

DUBRAVA – DUGO SELO

6:12 

10:42

60

2004.

RUDAR – KRKA NOVO MESTO

8:9 

11:04

61

2004.

PPD ZAGREB – DUBRAVA

12:5 

11:26

62

2000. - M

MAKSIMIR PASTELA 2 – SELEKCIJA ISTRE

11:11 

11:58

63

2000. - M

DUBRAVA – SISAK

15:15 

12:30

64

2000. - M

MAKSIMIR PASTELA 1 – TRAVNIK

21:8 

13:02

65

2000. - M

KRKA NOVO MESTO - RUDAR

24:10 

13:34

66

2004.

PPD ZAGREB – KOPRIVNICA

16:6 

13:56

67

2004.

RUGVICA – RUDAR

13:5 

14:18

68

2004.

KRKA NOVO MESTO – UMAG

8:6 

14:40

69

2004.

KOPRIVNICA – SISAK

8:11 

15:02

70

2000. - M

SELEKCIJA ISTRE – DUBRAVA

18:10 

15:34

71

2000. - M

KOPRIVNICA – MAKSIMIR PASTELA 2

9:9 

16:06

72

2000. - M

TRAVNIK – KRKA NOVO MESTO

4:18 

16:38

73

2000. - M

METALAC – MAKSIMIR PASTELA 1

8:14

17:10

74

2004.

DUBRAVA – KOPRIVNICA

14:5 

17:32

75

2004.

DUGO SELO – PPD ZAGREB

11:8 

17:54

76

2004.

UMAG – RUGVICA

15:6

18:16

77

2004.

MAKSIMIR PASTELA – KRKA NOVO MESTO

12:9
 

NEDJELJA, 21.06.2015. VANJSKI „MIOC“ 

 

VRIJEME

BROJ

utakmice

KATEGORIJA

UTAKMICA

REZULTAT

09:00

78

2000. – M

DUBRAVA - TRAVNIK

 0:10 (bb)

09:32

79

2004.

KOPRIVNICA - UMAG

 6:5

09:54

49

2000. – M

SISAK - METALAC

0:10 (bb) 

10:26

50

2000. – M

KOPRIVNICA - RUDAR RUDE 

10:0 (bb) 

10:58

51

2004.

DUBRAVA - RUDAR RUDE

10:0 (bb) 

11:20

52

2004.

PPD ZAGREB - KRKA NOVO MESTO 

8:12

11:42

53

2002.

MAKSIMIR PASTELA 2 - PPD ZAGREB 2

11:7 

 

 

NEDJELJA, 21.06.2015. DVORANA „MIOC“

 

VRIJEME

BROJ

utakmice

KATEGORIJA

UTAKMICA

REZULTAT

08:00

83

2002.

PPD ZAGREB 1 - RUDAR RUDE

11:8

08:27

81

2002.

KRKA NOVO MESTO – MAKSIMIR PASTELA 1

16;8

08:54

82

2002.

DUBRAVA – DUGO SELO

8:13

09:21

80

2002.

SISAK - KOPRIVNICA

19:9

09:48

84

2004.

DUGO SELO - RUGVICA

7:6 

10:10

85

2004.

SISAK - MAKSIMIR PASTELA

4:7 

10:32

86

2002. – 5.-8. MJESTO

KOPRIVNICA – MAKSIMIR PASTELA 1

9:14 

10:59

87

2002. – 5.-8. MJESTO

DUBRAVA – RUDAR RUDE

8:13 

11:26

88

2000. - M

SELEKCIJA ISTRE - MAKSIMIR PASTELA 1

 

14:14

7m - 3:3

ždrijeb - MP 1 pobjeda 

11:58

89

2000. - M

MAKSIMIR PASTELA 2 - KRKA NOVO MESTO

11:20

12:30

90

2002. – ZA 7. MJESTO

KOPRIVNICA - DUBRAVA

9:13

12:57

91

2002. – ZA 5. MJESTO

MAKSIMIR PASTELA 1 - RUDAR RUDE

13:10 

13:24

92

2002. – POLUFINALE

SISAK – KRKA NOVO MESTO

13:11

13:51

93

2002. - POLUFINALE

DUGO SELO – PPD ZAGREB 1

12:8 

14:18

94

2000. – Ž

TREŠNJEVKA – LOKOMOTIVA 1

7:10 

14:50

95

2000. – Ž

SESVETE – LOKOMOTIVA 2

13:7 

15:22

96

2000. – Ž

IVANIĆ – SELEKCIJA ISTRE

17:8 

15:54

97

2004. – ZA 3. MJESTO

RUGVICA - SISAK

5:6 

16:16

98

2000. – M – za 3. MJESTO

SELEKCIJA ISTRE - MAKSIMIR PASTELA 2

22:5 

16:48

99

2002. – ZA 3. MJESTO

KRKA NOVO MESTO – PPD ZAGREB 1

14:10 

17:15

100

2004. – FINALE

DUGO SELO - MAKSIMIR PASTELA

5:7 

17:40

101

2000. – M - FINALE

MAKSIMIR PASTELA 1 - KRKA NOVO MESTO

10:15 

18:15

102

2002. - FINALE

SISAK - DUGO SELO

9:14 

 

PODJELA NAGRADA I ZATVARANJE TURNIRA

19:00 SATI

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.