REZULTATI I SATNICA ODIGRAVANJA UTAKMICA 2002. godište - DJEČACI

MAKSIMIR UNIQA OSIGURANJE 2015“

REZULTATI I SATNICA ODIGRAVANJA UTAKMICA

2002. godište - DJEČACI

GRUPA A

 

    O P N I B
1 SISAK +24 
2 PPD ZAGREB 1
+7 
3 KRKA NOVO MESTO

+3 
4 DUBRAVA 4 -7 
5 MAKSIMIR PASTELA 2  4  -27 

 

 

GRUPA B

 

    O P N I B
1 DUGO SELO 4 4 8 +29 
2 MAKSIMIR PASTELA 1
4

1

+20 
3 RUDAR RUDE +19 
4 KOPRIVNICA -20 
5 PPD ZAGREB 2 -48 

 

Datum i vrijeme

BROJ

utakmice

Mjesto

UTAKMICA

REZULTAT

19.6.

16:36

19

Dvorana MIOC

DUGO SELO - KOPRIVNICA

19:12

19.6.

17:03

20

Dvorana MIOC

MAKSIMIR PASTELA 2 – KRKA NOVO MESTO

7:14 

19.6.

17:30

21

Dvorana MIOC

KOPRIVNICA – MAKSIMIR PASTELA 1

6:17 

19.6.

17:57

22

Dvorana MIOC

KRKA NOVO MESTO – SISAK

9:14 

19.6.

18:24

23

Dvorana MIOC

RUDAR – PPD ZAGREB 2

19:1 

19.6.

18:51

24

Dvorana MIOC

SISAK – DUBRAVA

14:9 

19.6.

19:18

25

Dvorana MIOC

MAKSIMIR PASTELA 1 – RUDAR

11:9 

19.6.

19:45

26

Dvorana MIOC

PPD ZAGREB 1 – MAKSIMIR PASTELA 2

16:8 

20.6.

10:52

33

Dvorana MIOC

SISAK – PPD ZAGREB 1

14:8 

20.6.

11:19

34

Dvorana MIOC

DUBRAVA – KRKA NOVO MESTO

11:15 

20.6.

11:46

35

Dvorana MIOC

RUDAR – DUGO SELO

8:12 

20.6.

12:13

36

Dvorana MIOC

PPD ZAGREB 2 – MAKSIMIR PASTELA 1

3:16 

20.6.

12:40

38

Dvorana MIOC

PPD ZAGREB 1 – DUBRAVA

16:14 

20.6.

13:07

39

Dvorana MIOC

MAKSIMIR PASTELA 2 – SISAK

6:14 

20.6.

14:06

40

Dvorana MIOC

DUGO SELO – PPD ZAGREB 2

17:5 

20.6.

14:33

41

Dvorana MIOC

KOPRIVNICA - RUDAR

6:13 

20.6.

16:56

45

Dvorana MIOC

PPD ZAGREB 2 – KOPRIVNICA

7:12 

20.6.

17:23

46

Dvorana MIOC

KRKA NOVO MESTO – PPD ZAGREB 1

13:16 

20.6.

17:50

47

Dvorana MIOC

DUBRAVA – MAKSIMIR PASTELA 2

11:7 

20.6.

18:27

48

Dvorana MIOC

MAKSIMIR PASTELA 1 – DUGO SELO

12:18 

21.6.

11:42

53

9, mjesto

MAKSIMIR PASTELA 2 – PPD ZAGREB 2

11:7 

21.6.

08:00

83

Četvrtfinale

PPD ZAGREB 1 – RUDAR RUDE

11:8 

21.6.

08:27

81

Četvrtfinale

KRKA NOVO MESTO – MAKSIMIR PASTELA 1

16:8 

21.6.

08:54

82

Četvrtfinale

DUBRAVA – DUGO SELO

8:13

21.6.

09:21

80

Četvrtfinale

SISAK – KOPRIVNICA

19:9

21.6.

10:32

86

5.-8.

KOPRIVNICA – MAKSIMIR PASTELA 1

9:14

21.6.

10:59

87

5.-8.

DUBRAVA – RUDAR RUDE

10:14 

21.6.

12:30

90

7. MJESTO

KOPRIVNICA - DUBRAVA

9:13

21.6.

12:57

91

5. MJESTO

MAKSIMIR PASTELA 1 - RUDAR RUDE

13:10 

21.6.

13:24

92

POLUFINALE

SISAK – KRKA NOVO MESTO

13:11 

21.6.

13:51

93

POLUFINALE

DUGO SELO – PPD ZAGREB 1

12:8 

21.6.

16:48

99

3. MJESTO

KRKA NOVO MESTO – PPD ZAGREB 1

14:10 

21.6.

18:15

102

FINALE

SISAK – DUGO SELO

9:14 

 

Ukupni poredak (02)        
      Najbolji strijelac
          Vid Rajh
1. DUGO SELO   Krka Novo Mesto
2. SISAK    
3. KRKA NOVO MESTO   Najbolji igrač
4. PPD ZAGREB 1   Fabijan Grubišić
5. MAKSIMIR PASTELA 1   Dugo Selo
6. RUDAR RUDE    
7. DUBRAVA   Najbolji golman
8. KOPRIVNICA   Dominik Kuzmanović
9. MAKSIMIR PASTELA 2   Dugo Selo
10. PPD ZAGREB 2    
          Najbolji trener
          Matej MIŠKOVIĆ
          Dugo Selo

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.