REZULTATI I SATNICA ODIGRAVANJA UTAKMICA 2004. godište - DJEČACI

„MAKSIMIR UNIQA OSIGURANJE 2015“

REZULTATI I SATNICA ODIGRAVANJA UTAKMICA

2004. godište - DJEČACI

GRUPA A

 

    O P N I B
1 DUGO SELO +22 
2 SISAK
+6 
3 PPD ZAGREB +12 
4 DUBRAVA -8 
5 KOPRIVNICA
-32 

 

 

GRUPA B

 

    O P N I B
1 MAKSIMIR PASTELA
4 4 +33 
2 RUGVICA
4 +21 
3 KRKA NOVO MESTO 4  -8
4 RUDAR RUDE -18 
5 UMAG -28 

 

Datum i vrijeme

BROJ

utakmice

Mjesto

UTAKMICA

REZULTAT

19.6.

11:24

9

Dvorana MIOC

KOPRIVNICA – DUGO SELO

2:12

19.6.

11:46

10

Dvorana MIOC

SISAK – DUBRAVA

9:5 

19.6.

12:08

11

Dvorana MIOC

RUGVICA – MAKSIMIR PASTELA

8:12 

19.6.

12:30

12

Dvorana MIOC

RUDAR – UMAG

5:5 

20.6.

08:30

54

Vanjski MIOC

DUGO SELO – SISAK

11:8 

20.6.

08:52

55

Vanjski MIOC

UMAG – MAKSIMIR PASTELA

2:19 

20.6.

09:14

56

Vanjski MIOC

MAKSIMIR PASTELA – RUDAR

13:4 

20.6.

09:36

57

Vanjski MIOC

KRKA NOVO MESTO - RUGVICA

4:12 

20.6.

09:58

58

Vanjski MIOC

SISAK – PPD ZAGREB

9:7 

20.6.

10:20

59

Vanjski MIOC

DUBRAVA – DUGO SELO

6:12

20.6.

10:42

60

Vanjski MIOC

RUDAR – KRKA NOVO MESTO

8:9 

20.6.

11:04

61

Vanjski MIOC

PPD ZAGREB – DUBRAVA

12:5 

20.6.

13:34

66

Vanjski MIOC

PPD ZAGREB – KOPRIVNICA

16:6 

20.6.

13:56

67

Vanjski MIOC

RUGVICA – RUDAR

13:5 

20.6.

14:18

68

Vanjski MIOC

KRKA NOVO MESTO – UMAG

8:6 

20.6.

14:40

69

Vanjski MIOC

KOPRIVNICA – SISAK

8:11 

20.6.

17:10

74

Vanjski MIOC

DUBRAVA – KOPRIVNICA

14:5 

20.6.

17:32

75

Vanjski MIOC

DUGO SELO – PPD ZAGREB

11:8 

20.6.

17:54

76

Vanjski MIOC

UMAG – RUGVICA

6:15 

20.6.

18:16

77

Vanjski MIOC

MAKSIMIR PASTELA – KRKA NOVO MESTO

12:9 

21.6.

9:32

79

Vanjski MIOC

KOPRIVNICA – UMAG za 9. mjesto

6:5

21.6.

10:58

51

Vanjski MIOC

DUBRAVA – RUDAR za 7. mjesto

10:0 (bb) 

21.6.

11:20

52

Vanjski MIOC

PPD ZAGREB – KRKA NOVO MESTO za 5. mjesto

8:12 

21.6.

09:48

84

Dvorana MIOC

DUGO SELO – RUGVICA POLUFINALE

7:6 

21.6.

10:10

85

Dvorana MIOC

SISAK – MAKSIMIR PASTELA POLUFINALE

4:7 

21.6.

15:54

97

Dvorana MIOC

RUGVICA - SISAK - 3. mjesto

5:6 

21.6.

17:15

100

Dvorana MIOC

DUGO SELO - MAKSIMIR PASTELA finale

5:7 

 

Ukupni poredak (04)        
      Najbolji strijelac
          Tian BOROVEC
1. MAKSIMIR PASTELA   Dugo Selo
2. DUGO SELO    
3. SISAK   Najbolji igrač
4. RUGVICA   Ivan ČULO
5. KRKA NOVO MESTO   Maksimir Pastela
6. PPD ZAGREB    
7. DUBRAVA   Najbolji golman
8. RUDAR RUDE   Dorijan STANKIĆ
9. KOPRIVNICA   Maksimir Pastela
10. UMAG    
          Najbolji trener
          Vedran KRKAČ
          Maksimir Pastela

Kutak za edukaciju

Tražilica

VeGo sport

U rujnu 2009. potpisan je ekskluzivni dvogodišnji ugovor s tvrtkom VeGo sport za ekskluzivno opremanje športskom opremom i rekvizitima njemačkog proizvođača Alpas.