Raspored

Raspored turnira dostupan je na http://www.sportilus.com/najave/12-rukometni-turnir-maksimir-2017

RASPORED TURNIRA -

POČETAKUTAKMICAREZULTATTERENFAZA NATJECANJA
16.06. 08:30 MRK DUGO SELO RK MAKSIMIR PASTELA 2   Teren 1 Grupa A 2002
16.06. 09:03 RK MAKSIMIR PASTELA 1 RK DUBRAVA   Teren 1 Grupa A 2002
16.06. 09:36 RK MAKSIMIR PASTELA 2 MRK RUDAR RUDE   Teren 1 Grupa A 2004
16.06. 10:04 RK DUBRAVA SELEKCIJA ZAGREB 2005   Teren 1 Grupa B 2004
16.06. 10:32 MRK DUGO SELO RK MAKSIMIR PASTELA 1   Teren 1 Grupa A 2006
16.06. 11:00 MRK SESVETE RK MAKSIMIR PASTELA 2   Teren 1 Grupa B 2006
16.06. 11:28 MRK DUGO SELO RK MAKSIMIR PASTELA 1   Teren 1 Grupa A 2002
16.06. 12:01 MRK RUDAR RUDE RŠ KARLOVAC   Teren 1 Grupa A 2004
16.06. 12:29 RK MAKSIMIR PASTELA 1 RK DUBRAVA   Teren 1 Grupa B 2004
16.06. 12:57 MRK DUGO SELO RK DUBRAVA   Teren 1 Grupa A 2006
16.06. 13:25 MRK SESVETE RŠ KARLOVAC   Teren 1 Grupa B 2006
16.06. 13:53 RK LOKOMOTIVA ŽRK IVANIĆ   Teren 1 Grupa A Ž 2002
16.06. 14:21 RK MAKSIMIR PASTELA 1 RK BJELOVAR   Teren 1 Grupa A 2006
16.06. 14:49 RK DUBRAVA RK KRAJINA CAZIN   Teren 1 Grupa A 2002
16.06. 15:22 MRK SESVETE HC VERLACH (A)   Teren 1 Grupa A 2004
16.06. 15:50 MRK DUGO SELO RK VALPOVKA   Teren 1 Grupa B 2004
16.06. 16:18 RK DUBRAVA RK BJELOVAR   Teren 1 Grupa A 2006
16.06. 16:46 RK MAKSIMIR PASTELA 2 RK UMAG   Teren 1 Grupa B 2006
16.06. 17:14 RS PULA RK TREŠNJEVKA   Teren 1 Grupa A Ž 2002
16.06. 17:42 RK KRAJINA CAZIN RS PULA   Teren 1 Grupa A 2002
16.06. 18:15 HC VERLACH (A) RŠ KARLOVAC   Teren 1 Grupa A 2004
16.06. 18:43 RK VALPOVKA RK MAKSIMIR PASTELA 1   Teren 1 Grupa B 2004
16.06. 19:11 RŠ KARLOVAC RK UMAG   Teren 1 Grupa B 2006
16.06. 19:39 RK MAKSIMIR PASTELA 2 RS PULA   Teren 1 Grupa A 2002
17.06. 08:00 RK MAKSIMIR PASTELA 1 RK MAKSIMIR PASTELA 2   Teren 1 Grupa A 2002
17.06. 08:33 MRK RUDAR RUDE MRK SESVETE   Teren 1 Grupa A 2004
17.06. 09:01 RŠ KARLOVAC RK MAKSIMIR PASTELA 2   Teren 1 Grupa A 2004
17.06. 09:29 RK DUBRAVA MRK DUGO SELO   Teren 1 Grupa B 2004
17.06. 09:57 SELEKCIJA ZAGREB 2005 RK MAKSIMIR PASTELA 1   Teren 1 Grupa B 2004
17.06. 10:25 RK DUBRAVA RK MAKSIMIR PASTELA 1   Teren 1 Grupa A 2006
17.06. 11:21 RK BJELOVAR MRK DUGO SELO   Teren 1 Grupa A 2006
17.06. 11:21 RŠ KARLOVAC RK MAKSIMIR PASTELA 2   Teren 1 Grupa B 2006
17.06. 11:49 RK UMAG MRK SESVETE   Teren 1 Grupa B 2006
17.06. 12:17 ŽRK IVANIĆ RK TREŠNJEVKA   Teren 1 Grupa A Ž 2002
17.06. 12:45 RK LOKOMOTIVA RS PULA   Teren 1 Grupa A Ž 2002
17.06. 13:13 RK KRAJINA CAZIN MRK DUGO SELO   Teren 1 Grupa A 2002
17.06. 13:46 RS PULA RK DUBRAVA   Teren 1 Grupa A 2002
17.06. 14:19 HC VERLACH (A) RK MAKSIMIR PASTELA 2   Teren 1 Grupa A 2004
17.06. 14:47 MRK SESVETE RŠ KARLOVAC   Teren 1 Grupa A 2004
17.06. 15:15 MRK DUGO SELO SELEKCIJA ZAGREB 2005   Teren 1 Grupa B 2004
17.06. 15:43 RK VALPOVKA RK DUBRAVA   Teren 1 Grupa B 2004
17.06. 16:11 RS PULA ŽRK IVANIĆ   Teren 1 Grupa A Ž 2002
17.06. 16:26 RK TREŠNJEVKA RK LOKOMOTIVA   Teren 1 Grupa A Ž 2002
17.06. 16:54 MRK RUDAR RUDE HC VERLACH (A)   Teren 1 Grupa A 2004
17.06. 17:24 RK MAKSIMIR PASTELA 2 MRK SESVETE   Teren 1 Grupa A 2004
17.06. 17:52 SELEKCIJA ZAGREB 2005 RK VALPOVKA   Teren 1 Grupa B 2004
17.06. 18:20 RK MAKSIMIR PASTELA 1 MRK DUGO SELO   Teren 1 Grupa B 2004
17.06. 18:48 / A1 / B2   Teren 1 1/2 F 2006
17.06. 19:16 / A2 / B1   Teren 1 1/2 F 2006
17.06. 19:44 RK MAKSIMIR PASTELA 2 RK DUBRAVA   Teren 1 Grupa A 2002
17.06. 20:17 MRK DUGO SELO RS PULA   Teren 1 Grupa A 2002
17.06. 20:50 RK MAKSIMIR PASTELA 1 RK KRAJINA CAZIN   Teren 1 Grupa A 2002
18.06. 08:00 / A1 / B2   Teren 1 1/2 F 2004
18.06. 08:28 / A2 / B1   Teren 1 1/2 F 2004
18.06. 08:56 / A3 / B4   Teren 1 5-8. mj. 2006
18.06. 09:24 / A4 / B3   Teren 1 5-8. mj. 2006
18.06. 09:52 / A5 / B5   Teren 1 za 9. mj. 2004.
18.06. 10:20 / A4 / B4   Teren 1 za 7. mj. 2004.
18.06. 10:48 / A3 / B3   Teren 1 za 5. mj. 2004.
18.06. 11:16 POR A3/B4 POR A4/B3   Teren 1 za 7. mj. 2006.
18.06. 11:44 POB A3/B4 POB A4/B3   Teren 1 za 5. mj. 2006.
18.06. 12:12 / A1 / B2   Teren 1 1/2 F Ž 2002.
18.06. 12:40 / A2 / B1   Teren 1 1/2 F Ž 2002.
18.06. 13:08 RK KRAJINA CAZIN RK MAKSIMIR PASTELA 2   Teren 1 Grupa A 2002
18.06. 13:41 RS PULA RK MAKSIMIR PASTELA 1   Teren 1 Grupa A 2002
18.06. 14:14 RK DUBRAVA MRK DUGO SELO   Teren 1 Grupa A 2002
18.06. 14:47 POR A1/B2 POR A2/B1   Teren 1 Za 3. mj. 2004.
18.06. 15:20 POR A1/B2 POR A2/B1   Teren 1 Za 3. mj. 2006.
18.06. 15:53 POR A1/B2 POR A2/B1   Teren 1 Za 3. mj. Ž 2002.
18.06. 16:26 POB A1/B2 POB A2/B1   Teren 1 FINALE Ž 2002.
18.06. 16:59 POB A1/B2 POB A2/B1   Teren 1 FINALE 2006.
18.06. 17:32 POB A1/B2 POB A2/B1   Teren 1 FINALE 2004.