Rezultati

KONAČNI REZULTATI I POREDAK NA TURNIRU "MAKSIMIR-McDONALD'S - 2005"

SUBOTA – 12.02.2005.

8.30-8.55 IVANIĆ - MAKSIMIR-PASTELA 13:8
9.00-9.25 RUDAR - SESVETE 13:4
9.30-9.55 PAVLEKI - FENIKS 12:3
10.00-10.25 GORICA – ZG DUBRAVA 9:13
10.30-10.55 SLAVIJATRANS - BJELOVAR 11:7
11.00-11.25 DUGO SELO - DUBRAVA 18:10
11.30-11.55 MAKSIMIR-PASTELA - GORICA 13:14
12.00-12.25 SESVETE - SLAVIJATRANS 8:18
12.30-12.55 BJELOVAR - RUDAR 11:18
13.00-13.25 KARLOVAC - IVANIĆ 7:10
13.30-13.55 ZAGREB - SLAVIJATRANS 17:9
14.00-14.25 POREČ - PAVLEKI 9:7
14.30-14.55 GORICA - KARLOVAC 5:16
15.00-15.25 RUDAR - ZAGREB 6:11
15.30-15.55 DUGO SELO - POREČ 19:4
16.00-16.25 KARLOVAC – MAKSIMIR-PASTELA 21:14
16.30-16.55 BJELOVAR - SESVETE 9:9
17.00-17.25 DUBRAVA - FENIKS 12:7
17.30-17.55 KARLOVAC – ZG DUBRAVA 15:8
18.00-18.25 ZAGREB - BJELOVAR 14:2
18.30-18.55 POREČ - DUBRAVA 8:7
19.00-19.25 IVANIĆ - GORICA 13:6
19.30-19.55 RUDAR - SLAVIJATRANS 16:18
20.00-20.25 PAVLEKI – DUGO SELO 5:13
20.30-20.55 ZG DUBRAVA - IVANIĆ 12:14

NEDJELJA - 13.02.2005.

8.00-8.25 FENIKS – DUGO SELO 8:16
8.30-8.55 DUBRAVA - PAVLEKI 10:11
9.00-9.25 KRKA ADRIA – SAN SPORT 5:16
9.30-9.55 FENIKS - POREČ 3:4
10.00-10.25 ZAMET - VRPOLJE 12:10
10.30-10.55 ĐAKOVO – SAN SPORT 7:14
11.00-11.25 KRKA ARIA - VRPOLJE 6:14
11.30-11.55 ZAMET - ĐAKOVO 13:8
12.00-12.25 MAKSIMIR-PASTELA – ZG DUBRAVA 8:12
12.30-12.55 SAN SPORT - VRPOLJE 15:15
13.00-13.25 ĐAKOVO – KRKA ADRIA 8:5
13.30-13.55 ZAMET – SAN SPORT 11:12
14.00-14.25 SESVETE - ZAGREB 6:17
14.30-14.55 KRKA ADRIA - ZAMET 9:11
15.00-15.25 VRPOLJE - ĐAKOVO 5:14

RAZIGRAVANJA (četvrtfinala, polufinala, finale)

15.30-16.00 POREČ - IVANIĆ 8:12
16.05-16.35 ZAGREB - ZAMET 18:14
16.40-17.10 DUGO SELO - KARLOVAC 18:15
17.15-17.45 SLAVIJATRANS - SAN SPORT 16:17
17.50-18.20 POLUFINALE - IVANIĆ - ZAGREB 6:12
18.25-18.55 POLUFINALE - DUGO SELO - SAN SPORT 19:10
19.00-19.30 utakmica za 3. mjesto - IVANIĆ - SAN SPORT 22:18

19.35-20.05 FINALE

ZAGREB - DUGO SELO 15:15 nakon sedmeraca 3:2
UKUPNO - 18:17

PROGLAŠENJE POBJEDNIKA

Najbolji igrač je SANDRO STOJAKOVIĆ iz RK ZAGREBA, najbolji strijelac je ANTE KALEB iz RK DUGO SELO, najbolji golman je ANTE IVIĆ iz RK ZAGREBA, te najbolji trener je trener RK IVANIĆ.
 
Prvo plasiranim ekipama te najboljim pojedincima u ime organizatora naš proslavljeni rukometni reprezentativac NENAD KLJAIĆ je podijelio bogate nagrade, pehare i plakete.
 
U nadi da su svi sudionici zadovoljni nastupima na našem turniru, organizacijom samog turnira i svim što se zbivalo na i oko terena, iskreno se nadamo da se vidimo i slijedeće godine na našem trećem turniru, sa još više ekipa i sudionika.
 
Do godine, veliki športski pozdrav.